Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dawny fetyszysta

Książka "50 twarzy Tiindera". Czy wszystko jest na sprzedaż?

Polecane posty

Nie czytałem, bo nie mam zwyczajnie czasu czytać o cudzym życiu seeksualnym. Nasuwa się jedna konkluzja. Autorka opisuje tam swoje bujne tiinderowe życie seksualne. Możliwe, że przerobiła tyle peenisów tylko po to, by potem napisać o tym książkę. Czy ona będąc po tak wielu partnerach, za parę lat nie będzie czuć się z tym źle? Więc czy naprawdę warto stać się człowiekiem po przejściach, byleby być bogatszym o może ciekawsze doświadczenia, wiedząc że tego nie da się cofnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dawny fetyszysta napisał:

Nie czytałem, bo nie mam zwyczajnie czasu czytać o cudzym życiu seeksualnym. Nasuwa się jedna konkluzja. Autorka opisuje tam swoje bujne tiinderowe życie seksualne. Możliwe, że przerobiła tyle peenisów tylko po to, by potem napisać o tym książkę. Czy ona będąc po tak wielu partnerach, za parę lat nie będzie czuć się z tym źle? Więc czy naprawdę warto stać się człowiekiem po przejściach, byleby być bogatszym o może ciekawsze doświadczenia, wiedząc że tego nie da się cofnąć?

Ja się czuję źle bo mialam za mało partnerów😏. Laseczka z tindera przynajmniej będzie miala co wspominać na starość. Zakładając, że jej przeżycia z tych randek to nie jakieś traumatyczne akcje. Jedyne czego naprawdę nie można cofnąć to uszkodzeń ciała i zarażenia niektórymi chorobami. Choć można to zdobyć i bez seksu z tindera🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×