Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TadekNiejadek

Zostawiła mnie, a ja dalej kocham

Polecane posty

Przed chwilą, TadekNiejadek napisał:

Na 90% powie mi, że nic z tego, bo już z nia o tym gadałem. 

może ma już kogoś 😑 ty w rozjazdach a ona ma na to pełno czasu by kogoś znaleźć.

Mam podwójnie cieżko, bo była moja przyjaciółką wcześniej. Nie wiem co mam robić 

Trudno powiedziec. Nie wiem o co robiles afery i jak dales sie we znaki. 

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Jak ktos wiekszosc czasu w relacji nie jest szczesliwy to przewaznie odpuszcza. Ale zalezy jak bardzo bywalo zle...

Ja to rozumiem, ale nie umiem sobie z tym dać rady 

26 minut temu, Niby normalny napisał:

ma racje,bo narastało w niej to napięcie.

Dokladnie

Ja to rozumiem, ale nie umiem sobie z tym dać rady 

A jakie te absurdalne powody klotni? 

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

A jakie te absurdalne powody klotni? 

Na prawde rózne, ale nie o to e tym chodzi, nie wiem jsk sobie z tym rozstamiem mam poradzic 

twój sex jak mówisz był nieudolny ty czułeś frustracje z tego powodu,bo nie czułeś się z tym męsko ,emocjonalnie wyżyłeś się na niej, a jak widziałeś oznaki że spotkała się z jakimś facetem albo spojrzała na kogoś innego dawałeś upust swoim emocjom bo byłeś zazdrosny o to że dostanie normalny sex od kogoś innego, ja tak to widze

3 minuty temu, Niby normalny napisał:

twój sex jak mówisz był nieudolny ty czułeś frustracje z tego powodu,bo nie czułeś się z tym męsko ,emocjonalnie wyżyłeś się na niej, a jak widziałeś oznaki że spotkała się z jakimś facetem albo spojrzała na kogoś innego dawałeś upust swoim emocjom bo byłeś zazdrosny o to że dostanie normalny sex od kogoś innego, ja tak to widze

No rozumiem, ale co mam teraz zrobić, jesli ona mnie nie chce ? A ja ją kocham 

Edytowano przez TadekNiejadek
Zapomniałem o czymś

40 minut temu, TadekNiejadek napisał:

Nie oboje nie robilismy, mało tego nie miałem nawet kogo zapytać co i jak, czasem proba zrobienia tego ją bolała 

Trzeba było przyjść na kafeterie, my tutaj to jesteśmy niezle wygi, coś byś mi Ci  przecież doradzili. Nie zostawia się ludzi w ich nieumiejętności! Zawsze byś się czegoś mądrego dowiedział. Na drugi raz przychodź śmialo i zadawaj pytania! 

Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

Trzeba było przyjść na kafeterie, my tutaj to jesteśmy niezle wygi, coś byś mi Ci  przecież doradzili. Nie zostawia się ludzi w ich nieumiejętności! Zawsze byś się czegoś mądrego dowiedział. Na drugi raz przychodź śmialo i zadawaj pytania! 

Czytałem tutaj tematy, ale nic nie działało. 

A. pogodzić się z tym

B. zapytać czy kogoś znalazła na spokojnie bez kłótni i zaznaczyć to przy rozmowie (miłym tonem )

C. przepraszać zaproponować spotkanie w bardzo miłym miejscu nie zważając na pieniądze i dać jej prezent

D.wyjechać jej z dynki zaprowadzić do jaskini i porządnie ją zbałamucić 🤣(uważaj czwarta niebezpieczna ) 

Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Klocicie sie bo jestescie niewyzyci seksualnie. Bledne kolo

nie wiem czy on ale ona na pewno tak

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

nie wiem czy on ale ona na pewno tak

Dlatego pkt D.jest jak najbardziej zalecany

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

A. pogodzić się z tym

B. zapytać czy kogoś znalazła na spokojnie bez kłótni i zaznaczyć to przy rozmowie (miłym tonem )

C. przepraszać zaproponować spotkanie w bardzo miłym miejscu nie zważając na pieniądze i dać jej prezent

D.wyjechać jej z dynki zaprowadzić do jaskini i porządnie ją zbałamucić 🤣(uważaj czwarta niebezpieczna ) 

A - cały problem w tym, że nie umiem, chociaż rozumiem, że nie chce być ze mną.

B - pytałem, powiedziała, że nie ma nikogo.

C - moge przepraszać, ale nie chce też litości

D - wole nie myslec nawet 

7 minut temu, TadekNiejadek napisał:

A - cały problem w tym, że nie umiem, chociaż rozumiem, że nie chce być ze mną.

B - pytałem, powiedziała, że nie ma nikogo.

C - moge przepraszać, ale nie chce też litości

skoncetruj sie na C .czasem trzeba schować męską dume do kieszeni i dać się trochę poniżyć.

też miałem z tym problem ale przynajmniej dziewczyna była zadowolona 

zaproponuj spotkanie w cichym spokojnym miejscu,gdzie pokażesz jej czułość złapać za kolanko,pocałować, popieścić koło krocza tak by ją rozochocić jeśi by się udało przyszlibyście do domu, ty napewno byś miał stres a i tobie łatwiej i jej by było gdybyście zrobili długą gre wstępną ,zagrać w coś gdzie zdejmujecie ubrania pieszczenie się w okolicach intymnych lizanie itd. 

Popatrz na lezbijki żadna nie ma peni... a robią sobie dobrze

musiałbyś iść tą drogą a może i sam się rozochocisz 

ale tak jak mówie długa gra wstępna lizanie i palce w ruch    

Edytowano przez Niby normalny

11 minut temu, TadekNiejadek napisał:

Ale tu nie ma co myslec tylko robic. Mozesz zadowolic kobiete na 100 roznych sposobow, niekoniecznie przy uzyciu fjutka. Poczytaj na ero tam 24/7 o tym debatuja. a jak kobieta bedzie juz zaspokojona to tobie tez cisnienie zejdzie i stres sie zmniejszy. Duza szansa ze nabierzesz pewnosci siebie i glowa zacznie kontrolowac fjutka

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Ale tu nie ma co myslec tylko robic. Mozesz zadowolic kobiete na 100 roznych sposobow, niekoniecznie przy uzyciu fjutka. Poczytaj na ero tam 24/7 o tym debatuja. a jak kobieta bedzie juz zaspokojona to tobie tez cisnienie zejdzie i stres sie zmniejszy. Duza szansa ze nabierzesz pewnosci siebie i glowa zacznie kontrolowac fjutka

tak tylko że ma problemy z erekcją

A co bylo udanego w tej relacji ze chcesz to zatrzymac? 

Inna sytuacja jest gdy ktos powie: to nie ma sensu to koniec, a za 3 dni szuka kontaktu

A inna sytuacja gdy ktos powie z nerwami: mam cie juz dosc i ma dosc. 

W 1 przypadku jeszcze pewnie jest cien szansy. W 2 raczej nie ma co zbierac. I trzeba isc dalej. 

Jeśli Wasz układ miał polegać tylko na sexie to ciesz się że to koniec. Ja kiedyś dla kogoś zrobiłabym wszystko żeby był w moim życiu i nie chodziło o sex tylko o niego. On tego nie rozumiał, wszystko się skończło a ja żyje dalej

skoncetruj sie na C .czasem trzeba schować męską dume do kieszeni i dać się trochę poniżyć.

zaproponuj spotkanie w cichym spokojnym miejscu,gdzie pokażesz jej czułość złapać za kolanko,pocałować, popieścić koło krocz.. tak by ją rozochocić jeśi by się udało przyszlibyście do domu, ty napewno byś miał stres a i tobie łatwiej i jej by było gdybyście zrobili długą gre wstępną ,zagrać w coś gdzie zdejmujecie ubrania pieszczenie się w okolicach intymnych lizanie itd. 

Popatrz na lezbij żadna nie ma peni... a robią sobie dobrze

ale tak jak mówie długa gra wstępna lizani... i palce w ruch    

2 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Jeśli Wasz układ miał polegać tylko na sexie to ciesz się że to koniec. Ja kiedyś dla kogoś zrobiłabym wszystko żeby był w moim życiu i nie chodziło o sex tylko o niego. On tego nie rozumiał, wszystko się skończło a ja żyje dalej

wątpie że tak było ale to przelało szale goryczy zwłaszcza że tak długo z tym czekali.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

wątpie że tak było ale to przelało szale goryczy zwłaszcza że tak długo z tym czekali.

Jak mieli przejść przez życie skoro poróżnił ich seks? Są w życiu dużo większe problemy

8 minut temu, Niburdiama napisał:

A co bylo udanego w tej relacji ze chcesz to zatrzymac? 

Inna sytuacja jest gdy ktos powie: to nie ma sensu to koniec, a za 3 dni szuka kontaktu

A inna sytuacja gdy ktos powie z nerwami: mam cie juz dosc i ma dosc. 

W 1 przypadku jeszcze pewnie jest cien szansy. W 2 raczej nie ma co zbierac. I trzeba isc dalej. 

Bardzo dobrze mowisz, ale elssnir tu tego cienia nie ma :l 

5 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Jak mieli przejść przez życie skoro poróżnił ich seks? Są w życiu dużo większe problemy

poróżniło ich wiele rzeczy.

są ważniejsze rzeczy ale to też jest bardzo ważne.

czy kobieta czy facet każde z nich czuje pożądanie i w końcu ta frustracja wybucha.   

no i przychodzi też czas kiedy ludzie chcą mieć dzieci

Edytowano przez Niby normalny

10 minut temu, Niby normalny napisał:

zaproponuj spotkanie w cichym spokojnym miejscu,gdzie pokażesz jej czułość złapać za kolanko,pocałować, popieścić koło krocz.. tak by ją rozochocić jeśi by się udało przyszlibyście do domu, ty napewno byś miał stres a i tobie łatwiej i jej by było gdybyście zrobili długą gre wstępną ,zagrać w coś gdzie zdejmujecie ubrania pieszczenie się w okolicach intymnych lizanie itd. 

Popatrz na lezbij żadna nie ma peni... a robią sobie dobrze

ale tak jak mówie długa gra wstępna lizani... i palce w ruch    

Nie mam problemu z przeproszeniem. Ale chce patrzec tez w przyszłość i jeśli na prawdę ona nie chce to bede musiał to uszanować, tylko problem duzy jest w tym, że nie wiem jak to przezyc

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

poróżniło ich wiele rzeczy.

są ważniejsze rzeczy ale to też jest bardzo ważne.

czy kobieta czy facet każde z nich czuje pożądanie i w końcu ta frustracja wybucha.   

No i czytając ten komentarz wiem że dobrze robie chcąc być sama

6 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Uważam, że sex jest też ważny, ale cholera czemu to tak boli 

Przed chwilą, Coś Ci napisze napisał:

No i czytając ten komentarz wiem że dobrze robie chcąc być sama

Widzę, że jesteś mądrą kobietą, czy w twoim przypadku nie chciałaś uprawiać sexu?

1 minutę temu, TadekNiejadek napisał:

Nie mam problemu z przeproszeniem. Ale chce patrzec tez w przyszłość i jeśli na prawdę ona nie chce to bede musiał to uszanować, tylko problem duzy jest w tym, że nie wiem jak to przezyc

po prostu zaproponuj spotkanie,jeśli skończy się źle to przynajmniej bedziesz upewniony w tym że to już nie ma sensu, po prostu pogadaj z nią o tym w łagodnej atmosferze bez żadnych spin  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się