Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
littlemsowl

odwiedziny z zapowiedzią czy bez??

Polecane posty

Witam, od 5 miesięcy mieszkam z partnerem w domu w którym na górze mieszkamy my (mamy osobne wejście) na dole rodzice partnera, w osobnym domu na tej samej działce mieszka siostra partnera z mężem i z dziećmi.
Problem polega na tym , że rodzina ma problem z zapowiedziami u nas w domu. Są zawsze mile widziani jednak mają problem z tym żeby chociaż napisac smsa krótko przed wizytą abym mogła mieć te kilka minut chociażby na ogarnięcie się. Mają problem z tym że kulturalnie poprosiłam o to aby się zapowiadali wręcz siostra partnera z mężem obruszyli się na mnie bardzo . Czy ze mną coś jest nie tak?? Chciałabym czuć się swobodnie w domu w którym mieszkam .Rozmawiając z mężem siostry partnera powiedział mi że nie zamierza się zapowiadać,odpowiedziałąm mu a co w momencie jeżeli będe w przysłowiowych samych gaciach? Mąż siostry partnera na to: to co ja baby w gaciach nie widziałem?? Gdzie zatem są granice kultury, swobody i prywatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, littlemsowl napisał:

Witam, od 5 miesięcy mieszkam z partnerem w domu w którym na górze mieszkamy my (mamy osobne wejście) na dole rodzice partnera, w osobnym domu na tej samej działce mieszka siostra partnera z mężem i z dziećmi.
Problem polega na tym , że rodzina ma problem z zapowiedziami u nas w domu. Są zawsze mile widziani jednak mają problem z tym żeby chociaż napisac smsa krótko przed wizytą abym mogła mieć te kilka minut chociażby na ogarnięcie się. Mają problem z tym że kulturalnie poprosiłam o to aby się zapowiadali wręcz siostra partnera z mężem obruszyli się na mnie bardzo . Czy ze mną coś jest nie tak?? Chciałabym czuć się swobodnie w domu w którym mieszkam .Rozmawiając z mężem siostry partnera powiedział mi że nie zamierza się zapowiadać,odpowiedziałąm mu a co w momencie jeżeli będe w przysłowiowych samych gaciach? Mąż siostry partnera na to: to co ja baby w gaciach nie widziałem?? Gdzie zatem są granice kultury, swobody i prywatności?

Jak przyjdą do was to chódź w seksownej piżamie,zrób tak raz, drugi..... 😜Rozkracz się na fotelu 😜jak coś to no wizyty się nie spodziewalaś... Zobaczysz, że siostra twojego lubego zaprzestanie, tak z nienacka wpadać, a już na pewno jej mąż. Facet tylko tag gada, ale rób tak jak ona jest 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to, że niektórzy tych granic nie mają czy nie czują. To twój dom i ty masz się czuć w nim dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś współwłaścicielem mieszkania/domu? Niestety prawo własności przekłada się na poczucie mentalne. Jeśli nie masz praw formalnych, to mogę Cię traktować jako "gościa", tą "obcą".

Jeśli mówiłaś kilka razy i nie pomogło to załóż że już się nie zmieni. Może lepiej skromniej ale mieszkać na swoim (nie wiem, podrzucam do rozważenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×