Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mała Syrena

Ktoś wyjątkowy

Polecane posty

Witajcie
Czekałam cały dzień w pracy aby tylko zakończyć tą środę i podzielić się czymś na tym forum.
Zacznę od tego że od zawsze jestem nieśmiała, małomówna,i czasami nie potrafię się zdecydować czy coś zrobić czy nie.To zawsze odbijało się na moich bliskich i związkach w których byłam.Moj ostatni związek to była totalna klapa która bardzo źle na mnie wpłynęła, przestałam ufać,jeszcze bardziej się zamknęłam przed światem postanowiłam coś zrobić i założyłam tu konto aby sprawdzić czy inni mają podobnie,przez jakiś czas tylko obserwowałam i czytałam to co inne osoby piszą głównie o związkach partnerach i problemach po jakimś czasie ktoś zwrócił moją uwagę na siebie nie wiem jak to opisać po prostu
nie wiem do końca czym ale mówił trochey tak jakby czytać książki , chciałam coś zagadać ale skończyło się tylko na hej później dopiero się przemoglam i napisałam do tej osoby a kiedy już to zrobiłam okazało się gdybym nie odważyła się żałowałbym tego. Jeszcze z nikim nie rozmawiałam tak otwarcie,tak lekko i bez żadnych strachów o to czy ktoś mnie wyśmieje czy moje problemy są głupie ten ktoś uświadomił mi parę rzeczy o których zapomniałam a raczej straciłam przez nieodpowiednie związki , jeśli tu nadal jest chciałabym mu podziękować z całego serca za to kim jest i jaki jest ,jest mi też przykro że już go nie widzę i nie mogę z nim porozmawiać ale myślę że zrobił dla mnie więcej przez net niż ktokolwiek w realnym życiu.
To wszystko,chciałam tylko aby wiedział że mu dziękuję i aby inni wiedzieli że na necie można spotkać kogoś tak fajnego.
Dobranoc.

:)))

jesli tu jesteś , dziękuję s.

Edytowano przez Mała Syrena
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×