Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Daub

Biala substancja w nowej prezerwatywie

Polecane posty

Cześć. Około 4 tygodnie temu pierwszy raz uprawiałem seks. Użyłem prezerwatywy new caress. Wszystki by było okej gdyby nie to że po otworzeniu prezerwatywy z folijki w środku niej w wypustce była jakaś biała substancja. Konsystencji sera. Co to mogło być? Czy jest to powód do obaw? Czy to może mieć związek z aferą w Wietnamie z zużytymi prezerwatywami? Czy mam sie bać ze mogę mieć na przykład HIV? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyrzuć je lepiej, niewiadomo co to... kup nowe, albo niech partnerka ię zabezpieczy mechanicznie, są takie błony dopochwowe wielokrotnego użytku i można do tego stosować żel plemnikobójczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mam sie bac że to coś zlego? Czy nie ma obaw że to mogło być zużyte? Czyatlem że to mogly być jakies środki które po przeterminowaniu robią się w takie coś. Ale nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci nie bierzcie się za seks jak nie umiecie nawet czytać opakowan od prezerwatyw. Bialy płyn to środek plemnikobójczy na wypadek gdyby ta gumka pękła. Masz to na opakowaniu napisane, są prezerwatywy z takim środkiem i bez, nikt ci się do gumki nie zlał, bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×