Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xaeola

Problem skórny pomocy jestem bezsilna, ktokolwiek!!!

Polecane posty

Mam problem ze skórą głowy i ciała. Na skórze głowy pojawia mi się biała maź, która nie znika mimo mycia head and shoulders. A ciała jest taki że skora chyba się luszczy a po podrapaniu się zostaje jakas ohydna maź w białym kolorze pod paznokciem!! Czy KTOKOLWIEK miał podobny problem? Zwłaszcza ten drugi bo z włosami jakoś raczej szybciej sobie poradzę. Proszę pomocy jestem bezsilna!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj płukankę z octu i dobry szampon z minimalnym składem (żadne h&s). Mimo to, szybka konsultacja z dermatologiem wskazana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2020 o 12:34, Nenesh napisał:

Wypróbuj płukankę z octu i dobry szampon z minimalnym składem (żadne h&s). Mimo to, szybka konsultacja z dermatologiem wskazana. 

Spróbuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to może być początek łuszczcycy, albo inna choroba skóry. Najlepiej, abyś zgłosiła się szybko do dermatologa bo nie ma na co czekać. Po urlopie miałam dziwne przebarwienia na szyi i twarzy, które nie chciały zejść, zapisałam się krakowskiej kliniki vesuna na konsultacje dermatologiczne. Okazało się, że to plamy soczewitowate, których nabawiłam się poprzed nadmierne opalanie. Podjęłam leczenie i teraz jest lepiej, ale zdaje sobie sprawę, że dużą rolę odegrał czas, bo im dłużej bym zwlekała, tym gorzej by to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×