Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
endless_

Chcę przejść na weganizm?

Polecane posty

23 minuty temu, endless_ napisał:

czy ktoś praktykuje go już długo? jak się czujecie?

Spada mocno testosteron że wszystkimi skutkami ale Tobie to nie grozi. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób decyduje się na dietę wegańską. Nie ma w tym nic złego o ile nasza dieta będzie optymalnie skonstruowana, tzn. będzie dostarczać nam wszystkich składników odżywczych. Myślę, że warto w tym celu skorzystać z porady dietetyka, a także popatrzeć w sklepach ze zdrową żywnością, jakie produkty są dostępne dla wegan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie bardziej czy dziewczynom nie grozi zaburzenie równowagi hormonalnej

ehhh po zrobieniu wiekszego researchu widzę że to raczej nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do weganizmu podejdź profesjonalnie. Przygotuj się merytorycznie bo konsekwencje mogą być przykre. Dieta przede wszystkim różnorodna( ogarnij jakie warzywa są bogate w żelazo, białko) Wiedz również, że należy się suplementować. Nie jestem weganką ale zauważyłam, że weganie są bladzi i wyglądają na słabych. Z drugiej jednak strony mają otwarte umysły. ( to moje przemyślenia) Wielu sławnych ludzi w historii było weganami. Moja rada - poczytaj o tej diecie. Trzymam za Ciebie kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio czytam i widzę coraz więcej negatywnych opinii o tym, że to wręcz nienaturalna dieta, po paru latach degeneracja kości, niepłodność, przedwczesne starzenie od braku kolagenu w diecie :OOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×