Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ostatnia miesiączka była tragiczna jeśli chodzi o ból. Tydzień później byłam u ginekologa,  badal, robił usg - wszystko ok.

W środku cyklu mega ból przez jeden dzień lewego jajnika(kalendarz wskazywał na owulacje). Nigdy tak nie miałam.

3 dni później był seks bez zabezpieczenia. 

Aktualnie mam 8 dni do miesiączki,  bolał mnie lewy jajnik ten sam który podczas owulacji i teraz boli podbrzusze jak na okres .

Co to może być? Ciągle jakieś bóle w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się przebadać, no bo raczej bóle nie wskazują na nic dobrego. Kalendarz wskazała na owulację, ale to jest tylko kalendarz, czy coś tam jeszcze zapisujesz? Bo ja korzystam z testera owulacyjnego i tam badam poziom lh w ślinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, powinnaś jeszcze raz spotkać się z lekarzem. Ogólnie jest tak, że podczas owulacji powstaje pęcherzyk, w którym jest zazwyczaj komórka jajowa. Czasami mogą to być dwa pęcherzyki, a że są one stosunkowo dużych rozmiarów - bodajże ok. 1,5 cm, to tym może być spowodowany ból. 

To jest tak, że zawsze miałaś bolesne miesiączki czy tak teraz ostatnio? 

Trzymaj się 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić test ciążowy w dzień spodziewanej miesiączki, aby ewentualnie wykluczyć po kolei możliwości, które powodują ten ból. Swoją drogą wizyta u lekarza. Mogłabyś monitorować płodność np. na cyclotesterze i pokazywać zapisy ginekologowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepiej jest obserwować swój cykl i ja do tego używam komputera cyklu MyWay, wpisujesz tam info o swoim trybie życia, chorobach itd możesz sobie poczytać na cyclotestpolska . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×