Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lookatme

Relacja z byłym chłopakiem

Polecane posty

Ja i mój były chłopak rozstaliśmy się kilka miesięcy temu. Potem odzyskaliśmy kontakt i z czasem nasza relacja znowu stała się bliższa- częste spotkania, rozmowy prawie codziennie itd. Jest wobec mnie dobry i opiekuńczy, mam wrażenie, że częściej niż ja prowokuje nasze kontakty. Komplementuje mnie, czasami się przytulamy i jesteśmy w jakiś sposób blisko, ale czasami też dzieje się coś, co odbiera mi nadzieje na nasz powrót do siebie- dziś nazwał nas np. określeniem typowo koleżeńskim, i tego się właśnie boje- że dla niego to tylko koleżeństwo/ przyjaźń. Ogólnie rzecz biorąc, często mam wrażenie, że mu zależy, ale często tez obawiam się, że chce mnie tylko jako kumpelki. Dzisiaj zaczęłam zastanawiać się, czy dobrym pomysłem byłoby wyznanie mu tego, że nie przestałam czuć do niego tego co kiedyś. Ja dalej go kocham i kochałam przez cały ten czas, nawet gdy nasza relacja wyglądała na zupełnie skończoną- to on ze mną zerwał. Nie wiem, czy lepszym pomysłem byłoby jeszcze poczekać i zobaczyć czy on zrobi coś pierwszy- takie nasze spotykanie trwa już od dwóch miesięcy, wiec trochę czekam, czy prosto z mostu powiedzieć mu, co leży mi na sercu. Czy są jakieś „sygnały” dzięki którym mogłabym poznać, czy on tez czuje do mnie coś więcej? Jeśli dobrym pomysłem byłoby powiedzenie mu prawdy, to w jaki sposób mogłabym to zrobić, by wyszło dobrze i by go to nie wystraszyło? Boje się tego, ale być może on ma podobne odczucia i tez się boi mojej reakcji po tym, co między nami było. Proszę o pomoc i rady , jeśli macie jakis pomysł. Z góry dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli on od ciebie odszedl, to pewnie byla tego jakas przyczyna. I w zaleznosci od tego jaka to byla przyczyna, szanse na powrot sa rozne, lub nie ma ich wcale. Napisz o co poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×