Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Naaatalia213

Sprawdza czy olewa ?

Polecane posty

Cześć , jakiś czas temu poznałam chłopaka , zaprosił mnie na randkę , było bardzo fajnie , rozmowa się kleiła . Po spotkaniu powiedział ze się odezwie . Odezwał się pare godzin po . Niestety gdy mu odpisałam to już nie odpisał , pomyślałam ze jest zajęty i odpisze później . Minął jeden dzień , dwa i w końcu zrobił się tydzień . Po tygodniu napisałam czy wszytsko ok i ze nie podoba mi się taka cisza z jego strony . Po paru godzinach odpisał „jestem jestem :) „ . Wtedy zapytałam dlaczego milczał przez ten czas , wyświetlił i nic nie odpisał . Nie wiem jak mogę się zachować w takiej sytuacji , nie wiem jak to odebrać . Może on potrzebuje czasu aby sobie wszytsko przemyśleć ? Może jest zajęty praca ? Może ma wy...e ? Jakieś sugestie ? Wychodzi z inicjatywa a gdy tylko pokazałam trochę zainteresowania to zaczął się tak zachowywać .. co mam robić ? Jak mam się zachować ? Czy to normalne ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia. Czy to jakieś gierki, czy pogrywa sobie z Tobą, czy olewa, czy cokolwiek innego rada jedna - zostaw to. Normalny człowiek utrzymuje kontakt z kim chce go utrzymywać i dba o relacje. No chyba, że jesteście nastolatkami.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli randka byla tylko jedna i teraz cisza, to ewidentnie u niego nie zaiskrzylo. Uwazam tez, ze to pozytywne z jego strony, ze nie chrzani ci, ze mozecie przeciez zostac przyjaciolmi. On sie dystansuje wiec daj sobie spokoj. Facet, ktory sie zauroczy, zachowuje sie zupelnie inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popełniłas błąd ze robilas mu pretensje o nieodzywanie sie, wy sie ledwo znacie, nie jesteście w związku żeby mu robić o to wyrzuty. Tym właśnie pokazalas ze Ci zależy, ze tylko czekasz aż on sie odezwie a to odstrasza facetów tym bardziej takich, którzy nie są pewni czy chcą sie z Toba spotykac, nie było tego woow i sie wahają. Właśnie wtedy gdy nie bedziesz pokazywac po sobie ze tak Ci zależy na codziennym.kontakcie i będziesz zdystansowana (ale mila) to mozesz do siebie przyciągnąć faceta, on będzie sie zastanawiał czy Ci zależy i ta niepewnosc i lekka niedostępność będzie go kręcić. Polecam Ci książkę ,,mężczyźni kochają zolzy". Nie znasz sie na psychologii damsko- męskiej i powinnas to przeczytac.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×