Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
M0NISIA

Lipoliza/liposukcja podbródka Wrocław

Polecane posty

Hej dziewczyny! Przychodzę do Was z takim problemem... Niedawno stuknęła mi 30 i mam mega problem z drugą brodą. Dużo pracuję przed komputerem i myślę, że po części może to być tym spowodowane. Waga w stosunku do wzrostu jest u mnie więcej niż w normie... Jestem dość aktywna fizycznie, ale ten podbródek mnie dobija. Podjęłam z narzeczonym decyzję, że czas się tego pozbyć. Szukam dobrego miejsca we Wrocławiu w którym można wykonać lipolizę albo liposukcję. Któraś z Was miała wykonywany taki zabieg? Jest jakaś różnica w utrzymaniu efektu? Jak to wygląda od kuchni? Będę mega wdzięczna za rekomendacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałaś nad mezoterapią? Ja się zdecydowałam na zabieg całej twarzy oraz dekoltu i jestem bardzo zadowolona z  efektu końcowego. Co prawda nie miałam problemu z podbródkiem, ale po tym też powinnaś mieć widoczną poprawę. Może umów się na konsultację? Jak dobrze poszukasz to znajdziesz darmową konsultację przed zabiegiem, ja akurat byłam w Sports Medic i wszystko było okej 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam lipolizę... jeden zabieg zrobiłam w gabinecie a drugi zabieg zrobiłam sama w domu kupując preparat... nie wiem jaki masz ten podbródek ja miałam raczej mały i wystarczyły te dwa ostrzyknięcia. Efekt nawet fajny, koszt zabiegu w gabinecie w zależości od miasta (ja w Opolu) ok. 200-250 zł za 5 ml... Jeśli masz większy podbródek to może lipozliza + nici? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×