Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wysoki Jasiek

Oferta dla długonogich

Polecane posty

Jeśli jakaś wysoka pani (180+) chce się poczuć jak prawdziwa kobieta i wtulić się w ramiona prawdziwego mężczyzny( o co w naszym kraju trudno) to serdecznie zapraszam. Nr telefonu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Czy Twoja teza, że w tym kraju trudno o prawdziwego mężczyznę, ma jakieś podstawy?

Tak, średnia 177.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Uważasz, że Napoleon był niemęski?

Właśnie tak uważam. Osiągnięcia wojenne nie mają znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Niektórzy faceci chodzą do burdelu po rozmowę której ich wspaniałe kobiety nie zapewniają wiec wiesz. Zreszta sprdalaj zyebie zmutowany chamie zboczony. 

Grzeczniej trochę. Z mężem też tak rozmawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Zatem jesteś gejem?

Skoro bycie męskim jest zależne od wzrostu, przeciętny wzrost męski to (wg Ciebie) w Polsce 177cm, a szukasz pani o wzroście 180 plus... to chyba dość jednoznaczne. 😈

Nie jestem gejem. Widocznie nie ma tutaj takich skoro brak odezwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

W tytule temat skierowany do długonogich, a w środku tematu już do kobiet. A już się napaliłem! Tak się nie robi! Musisz się wziąć za to odpowiedzialność, dzwoń na 22 594 91 00 . Będę czekać ; )

A Ty co, transwestyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

W tytule temat skierowany do długonogich, a w środku tematu już do kobiet. A już się napaliłem! Tak się nie robi! Musisz się wziąć za to odpowiedzialność, dzwoń na 22 594 91 00 . Będę czekać ; )

A Ty co, transwestyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

No chyba jesteś bo kogo kręcą kobyły o wzroście chłopa ze wsi?

Chcę zrobić dla nich przysługę, żeby się dowartościowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Po czym wnioskujesz, że są niedowartościowane?

Bo czują się mniej atrakcyjnie przy niższych. Wiele przykładów z życia wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Łaskawca i telepata-jasnowidz .... imponujące 

Choć raz doceń dobry gest. Żyrafy też mają swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Żyrafie ciężko szyje schylic do kabana. Chcesz mieć na sumieniu jej kręgosłup. 

Bez przesady, nie jestem aż tak wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten temat. Pierwszy raz od dawna zaczęłam się cieszyć z moich przysadzistych i masywnych kończyn 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mizo napisał:

Dzięki za ten temat. Pierwszy raz od dawna zaczęłam się cieszyć z moich przysadzistych i masywnych kończyn 🙂

Podziękujesz później, dawaj namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

No właśnie, jak to mówią "Na bezrybiu i żaba ryba". Czy jakoś tak...

Nawet jakbym bardzo chciał to nie umiałbym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

I dobrze, najpierw masa, potem rzeźba.

Mam jedno i drugie. Ale genów się nie przeskoczy 🙂

3 minuty temu, Wysoki Jasiek napisał:

Podziękujesz później, dawaj namiary.

Chyba się nie zrozumieliśmy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Szukasz zdesperowananej żyrafy? Trochę takich jest, ale czy na kafe to nie wiem.

Na pewno są, tylko się krępują. U mnie od razu koniaczek na rozluźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Jesteś kulturystką? Szanuje. Ja się męczę, by przybrać każdy kilogram. Trzymanie "michy" jest dla mnie bardzo uciążliwe. Jeszcze w tym tygodniu tylko raz ćwiczyłem, miałem dzisiaj zrobić drugi trening, ale przełożyłem do na jutro, w ogóle to słabo... W ciągu miesiąca to może pół kilograma przytyłem : ( . Jakie masz sposoby na przyrosty?

Ćwicz ćwicz a będzie Ci dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Jesteś kulturystką? Szanuje. Ja się męczę, by przybrać każdy kilogram. Trzymanie "michy" jest dla mnie bardzo uciążliwe. Jeszcze w tym tygodniu tylko raz ćwiczyłem, miałem dzisiaj zrobić drugi trening, ale przełożyłem do na jutro, w ogóle to słabo... W ciągu miesiąca to może pół kilograma przytyłem : ( . Jakie masz sposoby na przyrosty?

Ćwicz ćwicz a będzie Ci dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Łe. Pewnie kokosy rozwalisz udem. 

Hahaha 🤣 Bez przesady ale mam świadomość, że większość kobiet uznałaby je za zbyt mocno rozbudowane. Nigdy nie będę smukła jak modelka, więc robię to, do czego mam predyspozycje 🙂

3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Jesteś kulturystką? Szanuje. Ja się męczę, by przybrać każdy kilogram. Trzymanie "michy" jest dla mnie bardzo uciążliwe. Jeszcze w tym tygodniu tylko raz ćwiczyłem, miałem dzisiaj zrobić drugi trening, ale przełożyłem do na jutro, w ogóle to słabo... W ciągu miesiąca to może pół kilograma przytyłem : ( . Jakie masz sposoby na przyrosty?

Kulturystką nie, ćwiczę jedynie rekreacyjnie. Ale mam sporą wiedzę i praktykę w tej dziedzinie. 

Ja mam takie geny, że rosnę niezależnie od diety, także nie mam tego problemu co Ty. Warunkiem przyrostu jest nadwyżka kaloryczna i odpowiedni trening. Podejrzewam, że jesteś z natury ektomorfikiem, więc musisz jeść jeszcze więcej niż przeciętna osoba by przybrać na masie. Trudno tego dokonać jedząc ciągle czysto, więc wrzuć od czasu do czasu do diety jakiegos cheat'a, w Twoim przypadku nie zaszkodzi. Oczywiście wszystko z głową. Napisz coś więcej o treningu... Jakie ćwiczenia wykonujesz, ile serii, powtórzeń? Jaka częstotliwość treningu i ile czasu przeznaczasz na regeneracje? Czy robisz cardio? Wiele aspektów ma znaczenie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mizo napisał:

Hahaha 🤣 Bez przesady ale mam świadomość, że większość kobiet uznałaby je za zbyt mocno rozbudowane. Nigdy nie będę smukła jak modelka, więc robię to, do czego mam predyspozycje 🙂

Kulturystką nie, ćwiczę jedynie rekreacyjnie. Ale mam sporą wiedzę i praktykę w tej dziedzinie. 

Ja mam takie geny, że rosnę niezależnie od diety, także nie mam tego problemu co Ty. Warunkiem przyrostu jest nadwyżka kaloryczna i odpowiedni trening. Podejrzewam, że jesteś z natury ektomorfikiem, więc musisz jeść jeszcze więcej niż przeciętna osoba by przybrać na masie. Trudno tego dokonać jedząc ciągle czysto, więc wrzuć od czasu do czasu do diety jakiegos cheat'a, w Twoim przypadku nie zaszkodzi. Oczywiście wszystko z głową. Napisz coś więcej o treningu... Jakie ćwiczenia wykonujesz, ile serii, powtórzeń? Jaka częstotliwość treningu i ile czasu przeznaczasz na regeneracje? Czy robisz cardio? Wiele aspektów ma znaczenie 🙂

Szkoda że nie chcesz poćwiczyć ze mną. Pozbyłabyś się kompleksów a i ja bym zrobił dobry uczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Najlepiej być mezomorfikiem.

Zgadza się. Szeroka obręcz barkowa i wąskie biodra dają najlepsze możliwości w kwestii budowania sylwetki, szczególnie u mężczyzn. Mezomorfikom o wiele łatwiej osiągnąć wymarzoną figurę ale to nie znaczy, że reszta jest skazana na porażkę. Tez mogą wypracować fajną sylwetkę tyle, że muszą zazwyczaj dłużej czekać na rezultaty i ciężej na nie pracować 🙂 

Edytowano przez Mizo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×