Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lena55555555t5

Moja córka uprawiała seks w wieku 15 lat.

Polecane posty

Wczoraj pojechałam sama so rodziców, bo moja córka mówiła że się źle czuje. Miałam wrócić dopiero w niedziele, ale stwierdziłam że wróce jeszcze tego samego dnia. Była 19 godzina gdy weszłam do domu usłyszałam jęki gdy poszłam na góre i weszłam do jej pokoju zobaczyłam ją z chłopakiem oboje byli nago. Szybko zakryli się zakryli kocem. Zamknęłam drzwi kazałam im się ubrać. Powiedziałam do chłopaka że ma iść do domu. Potem próbowałam rozmawiać z córką, ale no nie chciała prawie nic powiedzieć. Teraz siedzi w swoim pokoju i nie chce z niego wyjść. Wiem tylko tyle że chłopak ma na imie Jakub i ma 16lat. Naszczęcie uprawiali seks w prezerwatywie. Jestem po rozwodzie. Ja sama przestałam być dziewicą w dniu 17 urodzin. Ale nie wiem czy 15lat nie zawczesny wiek na seks. Nie wiem co robić powiedzieć że n8c się takiego niestało czy wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje. Prosze pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 lat??To wcześnie zaczęłaś a Twoja córka to szkoda słów...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Logina napisał:

17 lat??To wcześnie zaczęłaś a Twoja córka to szkoda słów...

Nie przesadzajmy. 17 lat to nic szokujacego na rozpoczecie zycia seksualnego, 15 to malo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobry pomysł  aby powiedzieć jej że nie jestem zła i nic się takiego niestało 8 jeśli chce to może uprawiać seks jeśli będzie się zabezpieczała. U nas w domu panuje raczej luźna atmosfera moja córka widziała mnie kilka razy bez stanika i chdziłam po domu w samej bieluźnie ona też nigdy się niekrempowała przy mnie chodzić w bieliźnie, czy przebierać się przymnie. Niestety obawiam się jeszcze że ten seks nie był z miłości tylko porostu chciał sobie kogoś poruchać, bo ten chłopak był dość wysportowany, a moja córka jest niska ma 163, i jest dość pulchna. Ma ona figure i urode pomnie. Wiec ja też ma tylko 165 wzrostu jest gruba ma wielka dupe i 190cm w biodrach. A widze że moja córka będzie pewnie tak jak ja bo już jej dupka rośnie i bioderka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama też ze mną go nie poruszyła, ale ona zakładała, że ja do śmierci dziewicą zostanę, bo kto mnie zechce 😅 w szkole coś było, ale wstydliwie i przy rechocie chłopaków, więc też słabo.

Wyedukowałam się sama, źle na tym nie wyszłam, ale to nie oznacza, że chcę przed swoimi dziećmi w przyszłości udawać, że tematu seksu nie ma. Będę odpowiadała na pytania, które się pojawią pewnie już od przedszkola, a w wieku nastoletnim wolałabym urządzić konkretną rozmowę, a nie czekać, aż małolaty coś nabroją bo np, założą prezerwatywę na prezerwatywę, żeby była większa "pewność"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×