Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olek80

strach przed życiem ...

Polecane posty

Przed chwilą, Coś Ci napisze napisał:

Na rozstanie nie da się przygotować 

Ehh, no ale widzisz że ta druga osoba nie jest z Tobą szczęśliwa. Przecież nie będziesz jej trzymać na siłę i unieszczęśliwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Na pewno nie, ale to nie znaczy że jesteś gotowy na rozstanie jeśli Ci zależy 

Jeżeli nie ma wzajemności to to że akurat mi by mogło zależeć nie ma też już żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Coś Ci napisze napisał:

Racja. Ja jestem z tych co dam się skrzywdzić raz, drugi, ale na pewno nie trzeci. Dobranoc 🙂

Dobranoc 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Aha, czyli ma powiedzieć, że o 17 w piątek, definitywnie się rozstajemy. Jak kontrahenci, którzy kończą współpracę? No kumam. 

Przecież wiesz że nie o to mi chodzi. 😂  Takie rzeczy widać od dłuższego czasu. Uczucia nie gasną z dnia na dzień. Po prostu należy być szczerym przez cały czas i rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

🧠 mi  już paruje, nie wiem o co Ci chodzi. 

Dobrze podsumuję. 🙂 

Na początku nie chodziło mi nawet o związki tylko ogólnie o relacje międzyludzkie. Natomiast jeżeli chodzi o związki to generalnie nie wierzę że uczucia mogą się szybko zmienić ale każdy człowiek jest inny więc jeżeli naprawdę wcześniej nie udawał i był szczery w swoich wyznaniach to gdy zaczyna rozumieć że się pomylił powinien odpowiednio tą drugą osobę przygotować. Cały czas rozmawiać, być szczerym, dzielić się swoimi wątpliwościami tak żeby druga strona zrozumiała że razem nie będą już szczęśliwi. Tak, każdy ma prawo się wycofać gdy zrozumie że to nie jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całe nasze życie to nieustanna zmiana, i czasem chcąc zadowolić drugą osobę, zaczynamy spychać swoje potrzeby a drugi plan, to nic złego, jesteśmy w końcu z kimś i powinniśmy liczyć się my, mijają lata, i czasem niestety jest tak, że nie jesteśmy w tym miejscu w którym chcieli byśmy być ... i nasz związek nie jest w miejscu w którym powinien być ... 

czasem może nie wystarczy tylko kochać ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to fakt, ale takie uzależnienie, jest bardzo podstępne, przychodzi po ciuchu i nie wiadomo kiedy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×