Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elena90

Grzybica w ciązy

Polecane posty

Witam. Okazalo sie ze mialam grzybice pochwy dostalam leki i zakaz wspolzycia dopoki nie skoncze. Leki skonczylam grzybica minela zniknely objawy i wspolzyje juz z partnerem od 3 dni. Teraz w necie spotkalam sie z tym ze powinno sie tez leczyc partnera gin nic nie wspomnial ani slowem o tym. Boje sie ze partner ponownie mnie zarazi. Dodam ze nie mial zadnych objawow i ze 3 dni smarowal sie profilaktycznie kremem crotlimazum czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo najprościej tylko babie globulki przepisać i pacjentka z głowy. Mało który lekarz gin o tym myśli. Jeśli objawy nie wrócą, to macie spokój, a jeśli przypałęta się to ponownie, to oboje zróbcie sobie pełną kurację i wtedy będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam w ciąży, i mój mąż też brał antybiotyk! Nam lekarka zaleciła żeby i tak jak najmniej współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SuperZona napisał:

Ja miałam w ciąży, i mój mąż też brał antybiotyk! Nam lekarka zaleciła żeby i tak jak najmniej współżyć.

Wizyte u gina mam dopiero 26 listopada..narazie oprocz pieczenia nie mam objawow wiec nie mam pewnosci ze powrocila grzybica ale jesli tak to myslalam ze zadzwonie do rodzinnego czy nie przepisze mi globulek pimafucin choc 3 aby podleczyc zeby nie chodzic z tym tyle do wizyty u gina...dodam ze szybciej nie ma szans a to i tak prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Autorko- Unikaj slodyczy i jedz Jogurty Naturalne 🙂 Nie nos zbyt ciasnej bielizny...:) 

 Ve- Nie fujka...Sporo kobiet ma grzybice itp 

Ale ty pisałaś, że masz ją 5 lat, nie leczoną 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×