Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
azonips

Młode pokolenie dzisiejszych studentów lub świeżych absolwentów, nie szanuje pracy, bo nie pamięta wielkiego bezrobocia.

Polecane posty

Gdyby 17 lat temu i w kolejnych latach w tamtym okresie było takie ssanie na rynku na pracowników jak dzisiaj, to ja byłbym dzisiaj głównym księgowym w spółce giełdowej i zarabiał 30 tysięcy miesięcznie (i miał żonę 8.5/10 😉 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Gdyby bylo, gdyby było. 

Nie, nie byłbyś. Gdybyś mial być to bys był. Ktoś ci broni teraz zostać? Awansować? Poszukać pracy gdzie indziej? Jesteś samotny, mobilny, możesz się wyprowadzić dokąd chcesz i znaleźć pracę gdzie chcesz. Nic nie robisz. I gdyby 17 lat temu bylo inaczej to też by nikt niczego za ciebie nie zrobił. 

No dokładnie. Na dodatek ma teraz doświadczenie to tym bardziej by go przyjęli do jakiegoś korpo gdzie spokojnie zarabiałby z 10 tyś na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azonips napisał:

Gdyby 17 lat temu i w kolejnych latach w tamtym okresie było takie ssanie na rynku na pracowników jak dzisiaj, to ja byłbym dzisiaj głównym księgowym w spółce giełdowej i zarabiał 30 tysięcy miesięcznie (i miał żonę 8.5/10 😉 )

Spoko loko, kryzys nadchodzi wielkimi krokami, ludzie potracą robotę, będzie znów rynek pracodawcy, a Ty, jak nie wylecisz, masz szanse na awans. Będziesz po prostu wykonywał więcej pracy za tą samą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bennie1 napisał:

Gadu gadu stary dziadu

jaki znowu stary dziadu ziomuś? co to ma znaczyć? jestem dynamicznym singlem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Onkosfera napisał:

Spoko loko, kryzys nadchodzi wielkimi krokami, ludzie potracą robotę, będzie znów rynek pracodawcy, a Ty, jak nie wylecisz, masz szanse na awans. Będziesz po prostu wykonywał więcej pracy za tą samą kwotę.

umiesz mnie pocieszyć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×