Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Janiniusz

Lekka spacerówka - Jaką wybrać

Polecane posty

Witam. Poszukuję jak najlżejszej i wytrzymałej spacerówki (najlepiej dla dziecka powyżej 13kg). Wpadła mi w oko Lionelo Julie - o wadze 6kg i 22kg udźwigu. Czy ktoś ją ma i może polecić? Jak sprawdzają się jej kółka zimą? A może istnieją doskonalsze spacerówki w rozsądnej cenie? 🙂

Proszę o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od prawie roku używamy Lionelo Elia. Przesiadka z dużego 3w1 i jestem zadowolona. Wózek jest lekki, w miarę dobrze się go rozkłada (chociaż nie "jedną ręką") i łatwo się utrzymuje w czystości. Jedyna wadą są kółka - są dość twarde i małe, na wyjazd "terenowy" się nie nadają, czasami ciężko wjechać nimi na krawężnik... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlżejszy na rynku jest YOYO babyzen. Mam i polecam. Składa sie i rozkłada jak parasolka. Jedyny wozek ktory wchodzi do samolotu jako bagaz podręczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x-landera i fly a on się właśnie bardzo fajnie składa w małą paczkę którą można nosić na ramieniu jak torbę i też świetnie nadaje się do samolotu, poza tym jest to funkcjonalna i leciutka spacerówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam spacerówkę Leclerc. Bardzo efektowny wózek i nawet ten Majdanów przy nim wysiada. Można go kupić za rozsądną cenę w Muppetshop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na anex:) Osobiście polecam model air-z, jest lekki(waży ok. 6kg), poręczny, szybko się składa, a po złożeniu jest malutki i wszędzie wejdzie. Amortyzacja jest bardzo dobra. Dostępny też jest w wielu kolorach oraz sprawdza się na różnych terenach, co uważam za plus dla rodzinek lubiących wyjazdy, czy spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×