Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
didi44

chłopak jest ideałem ale nie podoba mi się fizycznie

Polecane posty

54 minuty temu, Śpioszki dla maluszka napisał:

Nie masz specyficznego gustu, jesteś jak większość polek.  A i jeszcze wysoki wzrost mogłaś dopisać, aczkolwiek pewnie jest to dla ciebie tak oczywiste,  że nawet o tym nie wspominasz.  

Taki zeby wygodnie bylo sie z nim calowac. 😸a jednak specyficzny bo z Jego charakterem jednak nie kazda kobieta uwazalaby za pociagajacy 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, dużo mi to daje do myslenia. Sama zastanawiam się jak to jest z tą chemią zaczyna mnie trochę irytować gdy on tak bardzo mnie adoruje. Wydaje mi się że gdyby mi się spodobał nie przeszkadzało by mi to. Wtedy miałabym troszkę klapki i pewnie wiele innych rzeczy by mi nie przeszkadzało.

Co do zmotywowanua go zaczynam zastanawiać się jakby było gdyby faktycznie schudnął. Nie chce być też swinią bo co to za dziewczyna która akceptuje ale warunkowo. Nie miałabym sumienia kazać odchudzać mu się dla mnie. Wolałabym już żeby od niego wyszło to. Tylko gdy on nie wie o tym czy by się równie starał. No wiem brzmię niefajnie wiadomo kazdy ma wady itd ale tego chyba nie będę w stanie przeskoczyc tak juz mam i nic nie poradzę. 

Raz w moim zyciu zakochalam się w chlopaku który z początku wydal mu się nieatrakcyjny ale dopiero po 3 mscach znajomosci z poczatku tez mnie duzo rzeczy draznilo w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jestem trochę podlamana wydaje mi się że nic z tego nie będzie. Tylko go skrzywdzę swoim nastawieniem..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Poetka napisał:

Kiedys sie zakochalam w facecie, ktory mial zeza, duza wade zgryzu, krzywy nos i smiesznie mowil. Ani jedna z tych rzeczy mi nie przeszkadzala, bo dla mnie byl bardzo pociagajacy. Mial naprawde rewelacyjna osobowosc i charakter. Mysle, ze u ciebie po prostu nie zagralo. I raczej nie zagra nawet jak schudnie.

I tak było od pierwszego spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Poetka napisał:

Moze cos ci nie podpasowalo w jego sposobie bycie tez, ale tak bardziej na nieswiadomym poziomie. Czasem mamy swoje dziwne przyzwyczajenia, ktore moga byc drazniace 

Może coś w tym jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On tak mówi cały czas że zrobiłby dla mnie wszystko. Nawet myślę że gdybym powiedziała o tym co naprawdę myślę czuję to on by to zaakceptował i to dla mnie zrobił. Ale nie wiem tak mi się wydaję no i nie czułabym się z tym na pewno dobrze...😞

Dzisiaj znów wspominał o diecie że chce do niej wrócić i jeść mniej itd. Ja tylko lekko pociągnęłam temat nie chciałam napierać na niego. ***owo czuję się z tym wszystkim serio..

Edytowano przez didi44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, nowywmieście napisał:

i co dalej? trafiłaś na "lepszego"?

Taaak. Trafilam na swojego meza 🙂 warto czekać, wybierać, a nie brac pierwszego lepszego myśląc, że " jakos sie ułoży ". Mam nawet kolezanke, ktora wyszla za maz za faceta, który  pasowal jej pod wieloma względami ale z wyglądu nie, byl blondynem a ona zawsze chciala miec szatyna z brązowymi oczami ,ale jej rodzicom pasowal bardzo , mama ja przekonała, że powinna z nim zostać, ze fajny, ze pracowity, miłość przyjdzie później itd  a po roku juz sie rozeszła z nim i ma teraz innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Skowronkowa napisał:

Mialam podobnie. Kiedyś poznałam fajnego faceta w internecie, ja jestem b.wysoka a on miał 2 metry lol, wogole super nam się rozmawiało, mieliśmy podobne zainteresowania i podobne poglądy życiowe. Bylam przeszczesliwa do chwili, gdy się spotkaliśmy, to bylo lata temu, wtedy pisałam z nim na GG i jeśli dobrze pamiętam nie wysyłaliśmy sobie zdjec wtedy i no wszystko prysło przy spotkaniu. Totalnie nie mój typ. Kompletnie. Spotkalismy się 2 raz, nawet 3 nic totalnie sie nie przekonałam. Wiedzialam, że z tego nic nie będzie, urwałam ta znajomość. Jeśli Ci się wizualnie nie podoba, nie trac czasu na niego, serio. Szkoda zycia, zważywszy, że fajnych facetow jest mnóstwo 

Fajnych facetów jest mnostwo? Chyba nie w Polsce 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2020 o 23:19, BoniBluBabi napisał:

Każdy za pare lat się zestarzeje i zbrzydnie ale to naprawdę żaden powód do tego zeby się związać z kimś kto fizycznie nam nie odpowiada. Płaczecie ze kobiety są wybredne a potem płaczecie ze nie chce seksu. No cóż. Coś za coś. 

to niech szuka modela który ją zdradzi i oleje, jej wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2020 o 09:11, Malutka92 napisał:

Fajnych facetów jest mnostwo? Chyba nie w Polsce 😂

co to dla ciebie "fajny facet"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×