Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nieudacznik

Jestem zerem

Polecane posty

Gość Nieudacznik

Mam 23 lata i ... w życiu osiągnęłam. Jestem zwykłym zerem co zarabia najniższą krajową ,a najbardziej żałosne jest to,że przez te wszystkie lata mojego śmiesznego życia żaden chłopak mnie nie chciał i nawet na to nie liczę,zresztą nic dziwnego wyglądam strasznie 

Proszę o poradę co taki podczłowiek jak ja ma ćpać żeby zapomnieć że jest nikim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nieudacznik napisał:

[...] Proszę o poradę co taki podczłowiek jak ja ma ćpać żeby zapomnieć że jest nikim ?

To na pewno prostsze, niż wzięcie się w garść i solidna praca nad sobą, ale też na pewno mniej opłacalne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nieudacznik napisał:

Mam 23 lata i ... w życiu osiągnęłam. Jestem zwykłym zerem co zarabia najniższą krajową ,a najbardziej żałosne jest to,że przez te wszystkie lata mojego śmiesznego życia żaden chłopak mnie nie chciał i nawet na to nie liczę,zresztą nic dziwnego wyglądam strasznie 

Proszę o poradę co taki podczłowiek jak ja ma ćpać żeby zapomnieć że jest nikim ?

Tutaj nie będziesz odosobniona. Żadna używka nie podnosi poczucia wartości. Alkohol znieczula, ale to depresant. Nie pakuj się w to, nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik
10 godzin temu, Nenesh napisał:

To na pewno prostsze, niż wzięcie się w garść i solidna praca nad sobą, ale też na pewno mniej opłacalne... 

Mi to się wydaje że już się nic nie da zrobić. Wyglądu się nie wybiera,zarobić się więcej nie da jak się jest ...em i się nic nie umie. Szkoda słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×