Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TwojaMuuza

Nie rozumiem tej sprawy

Polecane posty

Chłopak uśmiecha się do mnie, z wzajemnością  zresztą 🙂 Ma moj numer telefonu ale nie napisze ani nie zadzwoni. To znaczy ,że robi mnie w balona , nie chce ze mną ani sie spotkać ani pogadać,  tylko ot tak sobie się uśmiecha? Nie wiem co myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Zdecydowanie nie chce...

Ma twój numer, spotyka cię, wie gdzie cię znaleźć i nie szuka kontaktu....

A uśmiecha się bo cię lubi

Tak wywnioskowałam właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jest gentelmanem i ma zasady, które nie pozwalają mu startować do zamężnych kobiet, choćby nie wiem jak bardzo mu się podobały.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się śmiać. Niektórzy panowie posiadają kręgosłup moralny, choćby nasz forumowy Księgowy, wychowany w latach 80-tych i 90-tych przez rodziców i szkołę na wrażliwego, dobrego mężczyznę pozostaje nieczuły na umizgi innej znudzonej mężatki Onkosfery. Z pewnością łechce to jego ego, ale pewnych rzeczy się nie robi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gwoli wyjasnienia napisał:

Rozumiem, ze mieliscie juz blizszy kontakt jesli on ma twoj numer telefonu, czy jak?

Niee, nigdy żadnego bliższego jedynie w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Czyli ma twoj numer bo razem pracujecie? A wiesz cos o nim wiecej? Moze jest w zwiazku?

Ma moj numer bo kiedyś kolezanka dala mu zeby się coś zapytal odnośnie firmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, gwoli wyjasnienia napisał:

I zapytal sie wtedy?

No tak, o tamto pytał wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz wtedy moglby, gdyby chcial, pociagnac rozmowe troche dluzej. Nie uwazasz? Chocby tak pol zartem, pol serio. Ale widac facet jest serio i jak nie ma zadnych zamiarow, to nic nie zaczyna. Podoba mi sie. Moze tez nie jest singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TwojaMuuza napisał:

Chłopak uśmiecha się do mnie, z wzajemnością  zresztą 🙂 Ma moj numer telefonu ale nie napisze ani nie zadzwoni. To znaczy ,że robi mnie w balona , nie chce ze mną ani sie spotkać ani pogadać,  tylko ot tak sobie się uśmiecha? Nie wiem co myśleć?

a może chłopaczyna ma zęby i pokazuje nowe porcelanowe licówki ? ja uważam, że to zachęta żebyś spojrzała na niego głebiej a przez telefon to co może? a w ogóle bedziesz wiedziała że to on? a może to jego była ona robi ci palcyma psikusa przez internet? 😉 baby bywają wredne hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, portki. napisał:

a może chłopaczyna ma zęby i pokazuje nowe porcelanowe licówki ? ja uważam, że to zachęta żebyś spojrzała na niego głebiej a przez telefon to co może? a w ogóle bedziesz wiedziała że to on? a może to jego była ona robi ci palcyma psikusa przez internet? 😉 baby bywają wredne hehehe

No dobra,  zamykam temat.  Nic mądrego nie napisaliście oprócz tego ,że zwyczajnie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TwojaMuuza napisał:

No dobra,  zamykam temat.  Nic mądrego nie napisaliście oprócz tego ,że zwyczajnie nie chce;)

Troche aroganckie podejscie ...  kogos kto prosi o rade. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Troche aroganckie podejscie ...  kogos kto prosi o rade. 

Przepraszam . Jestem zmęczona i zła.  Czy to  wystarczy na usprawiedliwienie mojego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Przepraszam . Jestem zmęczona i zła.  Czy to  wystarczy na usprawiedliwienie mojego zachowania?

Tak, wystarczy 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TwojaMuuza napisał:

Chłopak uśmiecha się do mnie, z wzajemnością  zresztą 🙂 Ma moj numer telefonu ale nie napisze ani nie zadzwoni. To znaczy ,że robi mnie w balona , nie chce ze mną ani sie spotkać ani pogadać,  tylko ot tak sobie się uśmiecha? Nie wiem co myśleć?

Facetów nie zrozumiesz. Może zbiera sie na odwagę, może szuka pretekstu. Czasem faceci podchodzą do nas jak do jeża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×