Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amelia.forum

Szczeniak często budzi w nocy Co robić?!

Polecane posty

Od 3 dni mamy flat retriverke Ma 2 miesiące. Zdaje sobie sprawę że to szczeniak ale jest jakiś sposób żeby ustalić zasady? Kiedy spać? Pies śpi na legowisku ma tam kocyk obok zabawki. Podsunęłam je do łóżka bo przeczytałam że ma zadziałać. NO I NIE DZIAŁA. Raz wzięłam ją do łóżka i zasnęła od razu, nawet w nocy nie budziła czy lizała po twarzy. Robiła bym to częściej gdybym wiedziała że pies będzie mały a nie będzie zajmować większość łóżka :). Normalnie budzi mnie o 5:30 nie przeszkadza mi to :3. Gorzej z tym że budzi. Jakieś lifehacki? albo żeby robiła to rzadziej? Czy już tak będzie i trzeba to wytrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawde maly szczeniaczek, tylko 2 miesieczny i wystraszony. Na razie wez ja do lozka a po 2-3 tygodniach kladz ja na poslanie. W koncu zabronisz. Moja sunia ma prawo wejsc na lozko tylko w niedziele i wazy 28kg. Trzeba przeczekac ten czas, troche cierpliwosci. Pytaj jesli cos nie wiesz. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Majka08 napisał:

 Pytaj jesli cos nie wiesz. 

Dziękuje ♥ A masz jakieś tipy na gryzienie butów itd. Dałam suczce bardzo dużo zabawek do gryzienia a ona dala lgnie do butów, firanek, zasłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Napoleon Bonaparte napisał:

Jak budzi to bym ją dał do innego pomieszczenia, niż to w którym sypiam proste. 

No ale wtedy będzie wyć w nocy a ja tego nie chce. Po za tym to szczeniak potrzebuję bliskości więc musi być obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, irukangi napisał:

 

a jak z czystością? 

Nauczyłam pieska sikać na matę ale jeśli chodzi o resztę to niestety musi na dwór :(. Nie wiem jak to działa i czy mogę coś z tym zrobić żeby resztę też na mate załatwiała. Może masz jakieś tipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, irukangi napisał:

Hym.. to znaczy że nie chcesz wychodzić ?

Ogólnie to z nim wychodzę ale nie zawsze mam taki moment że mogę od razu a mały piesek niestety się nie wstrzyma. Po za tym pies kiedyś wołał, robił jakieś reakcje, ciągnął smycz a teraz nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×