Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
serduszko7

To forum się zrobiło strasznie nudne. Nic się tu nie dzieje

Polecane posty

Szkoda że z obowiązkiem rejestracji kont wylano dziecko z kąpielą. Owszem dobrze że nie ma troli, ale też spadła ilość normalnych użytkowników, którym nie chciało się zakładać konta. Straszne nudy na tym forum. Nic się już tu nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, ze nudy na forum, ale po prostu juz praktycznie nikt nie pisze.  To sa chyba jeszcze ostatnie szanse, zeby je przywrócic do zycia, bo za chwile nikt nie wejdzie, juz tak prawie jest. Do końca tego nie rozumiem, ze az tak ludziom sie nie chce..

Powinni przywrócic forum do wyglądu jaki byl przed ostania zmianą, albo jeszcze lepiej - jeszcze przedtem. Lepiej sie czytało, jak nie było tych awatarów, i wszystko nieco mniejsze, 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
40 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Też jestem za przywróceniem gościa, na pewno byłoby tu ciekawiej wtedy.

Też za tym jestem. He/jt jak był tak jest. Specjalne konta wyrabiają do hej/tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
29 minut temu, Alabama1 napisał:

Nie chodzi o to, ze nudy na forum, ale po prostu juz praktycznie nikt nie pisze.  To sa chyba jeszcze ostatnie szanse, zeby je przywrócic do zycia, bo za chwile nikt nie wejdzie, juz tak prawie jest. Do końca tego nie rozumiem, ze az tak ludziom sie nie chce..

Powinni przywrócic forum do wyglądu jaki byl przed ostania zmianą, albo jeszcze lepiej - jeszcze przedtem. Lepiej sie czytało, jak nie było tych awatarów, i wszystko nieco mniejsze, 

Zawsze możesz sobie przecież zmniejszyć. Nie wiem z czego piszesz.  Przynajmniej w laptopie się da. Zalety są takie że można cytować i mieć powiadomienie gdy ktoś cytuje.

Edytowano przez PNINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, PNINA napisał:

Też za tym jestem. He/jt jak był tak jest. Specjalne konta wyrabiają do hej/tu.

No jasne, że tak. Tylko odrobinę więcej zachodu z tym jest. A wśród gości, naprawdę fajni goście się trafiali.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

No jasne, że tak. Tylko odrobinę więcej zachodu z tym jest. A wśród gości, naprawdę fajni goście się trafiali.

Problemem są też znikające tematy. Nie co podczytać, wrócić do tematu.

Mówisz o liczeniu tych kratek? Kominy, pasy, hydranty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Ale skąd wiedziałeś z kim piszesz? Jak się rozpoznawaliście?

Nie stanowiło to dla mnie znaczenia, z kim piszę. Jak się dobrze rozmawia, to się po prostu rozmawia. Poza tym oni mogli rozpoznać mnie przecież, co wystarczy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Ale skąd wiedziałeś z kim piszesz? Jak się rozpoznawaliście?

Albo podszywania się. Duże problemy z tym były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PNINA napisał:

Problemem są też znikające tematy. Nie co podczytać, wrócić do tematu.

Mówisz o liczeniu tych kratek? Kominy, pasy, hydranty?

Że trzeba konto założyć oraz maila, żeby kolejne konto zrobić. Mnie by się nie chciało trollować w takich warunkch, ale trollować mi się jakoś nigdy nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Nie umiem sobie tego wyobrazić, teraz kojarzę ludzi głównie z ników, cięzko by było po stylu sie rozpoznac

Sam nigdy tego raczej nie potrafiłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, irukangi napisał:

Nudne ? Przecież są inne fora , po co się męczyć na nudnym forum ?

Po co stawiasz spację przed pytajnikiem i przecinkiem? Przeczytałaś ostatnio jakąś książkę? Widziałaś kiedyś w książce spację przed pytajnikiem? Skąd teraz tyle matołów co robią spację przed pytajnikiem, kropką, przecinkiem? Nie pamiętam żeby 10 lat temu na forach była taka maniera, a teraz co chwila to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ToBezZnaczenia napisał:

Sam nigdy tego raczej nie potrafiłem. 

Zapewniam Was, że są tu osoby, które chyba w kryminalnym pracują, bo potrafią bezbłędnie wyśledzić kto jest kim. Ja usunęłam dwa konta i założyłam nowe, żeby odpuścić pseudowojnę z pewnym użytkownikiem, który sam do mnie napisał, że "Jezu ale ty jesteś nawiedzona dziewczyno, weź odpuść", po czym pod moją drugą bodaj wypowiedzią oznajmił, że ja to ja. Serio? 😳 Serio. Ktoś, i to niejedna osoba tutaj, ma czas i chęci, żeby wyszukiwać kto kim jest jeśli z różnych powodów zmienia konta. Jeszcze rozumiem, jeśli ktoś jest naprawdę perfidnym trollem, a był tu taki jeden pan, który od czasu od czasu pojawia się, by bez konkretnego powodu i sensu naubliżać kobietom, najczęściej zamężnym z dużym stażem. To faktycznie przydaje się taki strażnik Teksasu na forum. 

Sama bywam złośliwa, czepialska, łatwo mnie sprowokować, ale przynajmniej nie mam przy kompie kajecika z wypowiedziami pewnych osób, by w momencie dyskusji walnąć cytatem i udowodnić coś, nie wiadomo co. Takie podejście to już zakrawa na obsesję. I kojarzy mi się trochę z mordercami jak ten z "Milczenia owiec". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Yskra napisał:

Zapewniam Was, że są tu osoby, które chyba w kryminalnym pracują, bo potrafią bezbłędnie wyśledzić kto jest kim. Ja usunęłam dwa konta i założyłam nowe, żeby odpuścić pseudowojnę z pewnym użytkownikiem, który sam do mnie napisał, że "Jezu ale ty jesteś nawiedzona dziewczyno, weź odpuść", po czym pod moją drugą bodaj wypowiedzią oznajmił, że ja to ja. Serio? 😳 Serio. Ktoś, i to niejedna osoba tutaj, ma czas i chęci, żeby wyszukiwać kto kim jest jeśli z różnych powodów zmienia konta. Jeszcze rozumiem, jeśli ktoś jest naprawdę perfidnym trollem, a był tu taki jeden pan, który od czasu od czasu pojawia się, by bez konkretnego powodu i sensu naubliżać kobietom, najczęściej zamężnym z dużym stażem. To faktycznie przydaje się taki strażnik Teksasu na forum. 

Sama bywam złośliwa, czepialska, łatwo mnie sprowokować, ale przynajmniej nie mam przy kompie kajecika z wypowiedziami pewnych osób, by w momencie dyskusji walnąć cytatem i udowodnić coś, nie wiadomo co. Takie podejście to już zakrawa na obsesję. I kojarzy mi się trochę z mordercami jak ten z "Milczenia owiec". 

Nie wiem, mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×