Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysoki Jasiek

Fajnie jest nie pracować

Polecane posty

5 minut temu, Blanca30 napisał:

Czyli pracujesz,  bo za darmo nikt Ci kasy nie przeleje na konto, musisz tego hejtu napłodzić od groma, żeby Cię było stać na łyskacza

Jeszcze jakieś ziółko się sprzeda i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Blanca30 napisał:

Ja też nie pracuję, ale zamierzam otworzyć własną firmę i robić, to najlepiej umiem i kocham robić. Już tylu znajomym i rodzinie wiele razy pomogłam za free, że pomyślałam dlaczego miałabym na tym nie zarabiać. 

Najbliższa rodzina to największe pijawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wysoki Jasiek napisał:

Ale zawsze na cieplutkiej kanapie, a nie jakiś fizol cholerny.

Ja bym tak nie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Wcale Nie jest fajnie Nie pracowac ...I pisze to ze swego doswiadczenia... Ja Nie pracuje od ponad pol roku...Z poczatku Jest fajnie.  Ale potem ...To sie nudzi.  Non stop siedzenie w domu i wykonywanie obowiazkow domowych. :/. (A moge sobie do renty dorobić-ide do Pracy od marca nastepnego roku)

Bzdury. Rzuciłem prace na produkcji ponad rok temu i nie wyobrażam sobie, żebym miał robić coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wysoki Jasiek napisał:

Zawsze chciałem pojechać na tropikalną wyspę, tylko boję się samolotem.

Hehhe w Warszawie jest taka wyspa z podgrzewana woda. Możesz tam ruszyć koleją. Nawet palmy tam maja. Widziałeś kiedyś palmę ? A i jest jeszcze jedna na rondzie. A tam jeździ tramwaj, bo samolot to nie chyba ze taki malutki do oprysków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Blanca30 napisał:

Ja bym tak nie mogła

No to bądź niewolnikiem do ussranej śmierci. Myślisz że w niebie Ci to wynagrodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, portki. napisał:

Hehhe w Warszawie jest taka wyspa z podgrzewana woda. .

Gdzie ta wyspa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, portki. napisał:

Hehhe w Warszawie jest taka wyspa z podgrzewana woda. Możesz tam ruszyć koleją. Nawet palmy tam maja. Widziałeś kiedyś palmę ? A i jest jeszcze jedna na rondzie. A tam jeździ tramwaj, bo samolot to nie chyba ze taki malutki do oprysków .

Sztuczne mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wysoki Jasiek napisał:

No to bądź niewolnikiem do ussranej śmierci. Myślisz że w niebie Ci to wynagrodzą?

Jakim niewolnikiem? Będę miała własną firmę, będę szefową samej siebie, na pewno nie będę się traktować jak niewolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Blanca30 napisał:

Jakim niewolnikiem? Będę miała własną firmę, będę szefową samej siebie, na pewno nie będę się traktować jak niewolnika

Może zatrudnię pracowników, i też ich nie będę traktowała jak niewolników, ale jak się będą oprdalać i bedą pić łyskacza zamiast pracować, to wywalę i zatrudnię nowych:classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Blanca30 napisał:

Jakim niewolnikiem? Będę miała własną firmę, będę szefową samej siebie, na pewno nie będę się traktować jak niewolnika

W tym kraju, pani bizneswomen szybko przepadniesz. Ryzyko bankructwa jest duże, zwłaszcza jak firma młodociana. Nikt Ci tak nie pozazdrości sukcesu jak polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wysoki Jasiek napisał:

W tym kraju, pani bizneswomen szybko przepadniesz. Ryzyko bankructwa jest duże, zwłaszcza jak firma młodociana. Nikt Ci tak nie pozazdrości sukcesu jak polak.

Nie sądzę, bo to w Polsce dopiero rozwijące się usługi i jak się zorientowałam rośnie na nie popyt, ale gdyby nawet tak się stało, żeby nie wyszło to mała strata, bo potrzebny wkład własny jest minimalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Blanca30 napisał:

Może zatrudnię pracowników, i też ich nie będę traktowała jak niewolników, ale jak się będą oprdalać i bedą pić łyskacza zamiast pracować, to wywalę i zatrudnię nowych:classic_tongue:

O pani Blanco, to zes pani jest poszukiwanym towarem na rynku wewnętrznie emocjonalnym. Bogata, zadbana, samotna bo skoncentrowana centralnie 🤣 będziesz szarpana niczym reksio na salceson. Tutaj są takie działy w których na pewno zrobiłabys furorę 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Wysoki Jasiek napisał:

Sztuczne mnie nie interesują.

Czyli co to zwiedzanie świata nadal aktualne? 🤪😎 tyle ludzi jeździ po świecie nie pracuje, ciekawe skont maja pieniądze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, portki. napisał:

O pani Blanco, to zes pani jest poszukiwanym towarem na rynku wewnętrznie emocjonalnym. Bogata, zadbana, samotna bo skoncentrowana centralnie 🤣 będziesz szarpana niczym reksio na salceson. Tutaj są takie działy w których na pewno zrobiłabys furorę 🙃

Że co?🤨😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Blanca30 napisał:

Że co?🤨😎

Bianco, rzekłam , że chłopy na cię lecą😛 no bo zes biznesłoman, co to nierobów z roboty wyrzucasz. Ale baby tez czy dajesz im drugą szansę😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BBBrutal napisał:

Ładna ma pani fryzurę hieno gieno. Niczym włosy łonowe. 

Nie wiem do czego porównujesz. Jak do swoich to może warto zmienić fryzjera. W tych okolicach często rosną grzyby, masz wilgoć w sobie? 😜 to niedobrze często się moczysz i dlatego pewnie takie mylne skojarzenia. Bo ja np. Jestem urodziwa. Mądrą bywam czasem. A tak na codzień rżnęli głupa i strój dobieram do intelektu, żeby za dużo na siebie nie zakładać, pasi konik?🌟😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, portki. napisał:

Nie wiem do czego porównujesz. Jak do swoich to może warto zmienić fryzjera. W tych okolicach często rosną grzyby, masz wilgoć w sobie? 😜 to niedobrze często się moczysz i dlatego pewnie takie mylne skojarzenia. Bo ja np. Jestem urodziwa. Mądrą bywam czasem. A tak na codzień rżnęli głupa i strój dobieram do intelektu, żeby za dużo na siebie nie zakładać, pasi konik?🌟😉

Do włosów lonowo ogonowych. Zwłaszcza pan zwanych milfem do których biceps trenuje pan bicu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w pracy kolega mi mówi ze jak schudnę to będę milf.  Myślałam, ze to rodzaj choroby wenerycznej bo ostatnio czuje się nie ten teges. On jest chudy jak szczypior i wazy 60 kg mniej ode mnie. Nocą nie widziałam, bo zakłada koszule z długim rękawem. Zauważyłam tylko ze czasami wisi mu pasek od spodni, no nie ma gdzie wsadzić. A co to ten milf? Wiesz może 🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie kolega mówił ze będę milf jak przytyje. To nie choroba weneryczna a dieta kaloryczna. To nie pasek a ogon różnica zadadnicza. A od długiego rękawa nocą ważniejsza jest szlafmyca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BBBrutal napisał:

Mnie kolega mówił ze będę milf jak przytyje. To nie choroba weneryczna a dieta kaloryczna. To nie pasek a ogon różnica zadadnicza. A od długiego rękawa nocą ważniejsza jest szlafmyca. 

E tam kobita kobicie takie wkręty serwuje. Milf to kobita do dymania. A ty mi tu..... Milfem nie mogę być bo jedyny zainteresowany to Henio spod sklepu zawsze prosi o dotacje na zakup wina wytrawnego truskawkowego. Ale on jest jest jeszcze starszy ode mnie. Czyli już bardzo stary. A milf to układ stara - młody?💯💯💯😜lub młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×