Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Olcia06

Czy możliwa wpadka?

Polecane posty

Czy możliwe, aby doszło do zapłodnienia jeśli partner miał na sobie bieliznę? 
Gdy całowałam się z chłopakiem on zaczął mnie macać po intymnych okolicach, miałam na sobie majtki, były to moje dni płodne, na drugi dzień zaczął boleć mnie jajnik. Czy jeśli chłopak miał preejakulat na bieliźnie, to istenieje możliwość zajścia w ciążę? I mógł dotknąć mokrym miejscem moich okolic intymnych jest możliwe, że plemniki jakimś cudem znalazły drogę z okolic intymnych do pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest możliwe. Zapłodnienie było niekompletne, więc dziecko na 90% urodzi się niepełnosprawne (może nawet bez głowy). Musisz wyjść na ulice i walczyć o swoje prawa.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wysoki Jasiek napisał:

Jak najbardziej jest możliwe. Zapłodnienie było niekompletne, więc dziecko na 90% urodzi się niepełnosprawne (może nawet bez głowy). Musisz wyjść na ulice i walczyć o swoje prawa.

Bardzo śmieszne, ale ja pytam poważnie, ponieważ na stronach nie ma dokładnej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem śmiertelnie poważny, wpadłaś w beznadziejny sposób, najgorszy z możliwych. Jak nie chcesz patrzeć na cierpienie swojego dziecka to wiesz co masz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe jest zapłodnienie. Ale przy pełnym stosunku bez bielizny zabezpieczajcie się, polecam diafragmę caya jako ochronę mechaniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania mnie przerażają... Może zanim zabierzecie się do "roboty" to trochę edukacji. Polecam artykuły z portalu Naturalna Płodność, i o antykoncepcji i o planowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, ale ja stosuję wkładkę dopochwową Diafragma Caya, jest niewyczuwalna i bezpieczna, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×