Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Irena1995

Buttplugi

Polecane posty

Czesc, z gory uprzedzam, ze ten temat skierowany jest raczej dla pan. :classic_blush:
Moja kolezanka namowila mnie na kupno buttpluga jako zabawki jakis tydzien temu, problem w tym, ze ow zabawka tak mi sie spodobala, ze nosze ja praktycznie zawsze (zdejmuje tylko przed snem)

Chcialabym sie spytac, czy ktores z pan na tym portalu rowniez nosza w sobie takie zabaweczki i czy sprawia im to przyjemnosc? ^^ zapraszam do dzielenia sie wrazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja partnerka ma wiele rodzajów takich ogonków, diamencików itp super sprawa:) lubimy wyskoczyć gdzieś na miasto z taką zabawką w jej tyłeczku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyskok z zabawką, szczególnie ozdobną, jest super. Nawet jak nie widać to komentowanie jak ślicznie wygląda błysk kryształka między pośladkami bardzo nas kręci.

Ale prawdziwy strzał to był strój - przebranie diablicy na specjalną imprezę z ogodnkiem zamocowanym nie do materiału stroju, ale do analnego pluga przez materiał. Strój ostry, dopasowany, głęboko wslizgujący się między pośladki. Dla żartu koleżanka spróbowała pociągnąć za ogonek (faceci by nie śmieli na taką poufałość) i sensacja - trzyma się mocno, nie naciąga stroju. Po tej dekonspiracji moja ośmieliła się i zdjęła biustonosz spod stroju. Od razu się wstydziła bo materiał był bardzo delikatny. Ale ujawniona nieprzyzwoitość na dole i absolutny podziw towarzystwa ośmielił ją do zupełnej swobody. W efekcie do kompletu dyskretnego ogonka doszły dumnie sterczące sutki i miękkie kołysanie niewielkiego, swobodnego biustu. Czyli to co lubię najbardziej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×