Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marek84

Covid = Eldorado dla lekarzy!

Polecane posty

Dyżury po 36-48 a nawet ponad 50godzin? Ależ tak .Da się? Da się!I jak taki lekarz wygląda po takim dyżurze? Chwieję się na nogach,oczy opuchnięte itd? Nie! Wypoczęty,wyspany,orzeźwiony.Przecież musi być czas na drzemke w pracy(6-8godz) i na posiłek (godzina każdy posiłek) i na bajerkę z innymi lekarkami i pielegniarkami;)(nie do policzenia) W poniedziałek byłem w Wejherowie w szpitalu na zabiegowym... to co tam się dzieję jest nie do pomyślenia.tam zawsze mają pacjentów w d... a teraz w czasie tej "pandemi" totalna olewka a pacjenci siedzą jeden na drugim,żadnej strefy ochrony.lekarze sobie chodzą gdzie chca,raz na godzinę jakiegoś pacjenta wezwą ..Niektórzy naprawdę potrzebujący natychmiastowej pomocy ale co to lekarzy obchodzi.siedz pare godzin i czekaj na wezwanie i zwijaj się zbólu.Dlaczego nikt ich pracy nie kontroluje? Typowy Kowalski musi zapierdzielać w pracy a jak zdarzy mu się zwolnienie lekarskie to musi liczyć na kontrol złodzieji(zus) a tacy lekarze na dyżurach robią co chcą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, i wszystko co się da podpinają pod covid. Moja siostra i jej syn zaczęło sie w niedzielę. Gorączka , kaszel, katar, ból kości. Typowe objawy grypy, test wyszedł pozytywnie, A oni już po trzech dniach poczuli się znacznie lepiej. U mnie zaczęło się dwa dni temu, objawy jak 5 lat wstecz, wtedy lekarz powiedział że to zwykła grypa trzeba przeleżeć. Dziś że to ''korona''. 

Dobra idę leżeć, nie dajmy sie zwariować i oszukiwać.

Dużo zdrowia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Miaina napisał:

To prawda, i wszystko co się da podpinają pod covid. Moja siostra i jej syn zaczęło sie w niedzielę. Gorączka , kaszel, katar, ból kości. Typowe objawy grypy, test wyszedł pozytywnie, A oni już po trzech dniach poczuli się znacznie lepiej. U mnie zaczęło się dwa dni temu, objawy jak 5 lat wstecz, wtedy lekarz powiedział że to zwykła grypa trzeba przeleżeć. Dziś że to ''korona''. 

Dobra idę leżeć, nie dajmy sie zwariować i oszukiwać.

Dużo zdrowia wszystkim życzę.

Nie dajmy się zwariować racja ale co z tego gdy i tak robią co chcą widzisz sama na swoim przykładzie .Ludzie muszą w domu siedzieć i przeczekać... dobrze,że tak jak w Twoim przypadku tylko grypa ale współczuję ludziom,którzy poważniej chorują i cierpią! Losie ten karakan kupował sobie wyborców poprzez 500+ i 13te emerytury do jałmużny seniorów a opieka zdrowia średniowiecze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×