Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taki obraz wasz

Taka prawda

Polecane posty

2 minuty temu, Kulfon napisał:

Jakis model, ksiadz p/e/d/o/f/i/l i przegryw z netu. Niby temu pierwszemu dac szanse, a dwoch pozostalych wyk/astr/owac.

W skrocie - ktos ma bol doopy.

Obraz myśli ze odkrywa jakieś nieznane lady a sam choćby podświadomie przypisuje na pewno lepsze cechy osobom atrakcyjnym. Jak większośc ludzi niestety. On musi być upośledzony w jakiś sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

Może być uposledzony, ale wiesz ilu jest uposledzonych brzydali? 

Nie wiem ale pewnie wielu. Można być brzydkim przegrywem ale świadomym a są ludzie nieświadomi a to już tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

, ona z tego rpzyjemności nie miała

Nawet jeśli fizycznie jest bardzo kobieca i wyzywająca na imprezie i dąży do zbliżenia to psychicznie nadal dziecko, które nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji.

C o

T y

P r d o l i s z

?

🤯🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

pena

To często młode, głupiutkie, zakochane lub niekochane dziewczynki, które nie otrzymały miłości, albo wyniosły z domu złe wzorce. Bieda w domu, dysfunkcje, naiwność i nieświadomość prowadzą do tego, że nie widzi trudności w rozłożeniu nóg za ubrania czy kosmetyki. Poddaje się manipulacji, grze uczuć, szantażowi "dowodami miłości". Nie ma rozmów z rodzicami, nie ma wpajania dziecku wartości, więc ono buduje swój system i światopogląd na  otaczającym go rozwiązłym świecie, instagwiazdkach i celebrytach, ulega wpływom rówieśników.

Owoce są zepsute, bo drzewa owocowe są zgniłe, mają choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze jakas małolata wyglada na 20 lat i sama się pcha do łóżka nie znaczy ze trzeba korzystać. Jeśli dorosły facet nie potrafi się oprzeć pokusie zamiast zaliczać pełnoletnie to niech ponosi konsekwencje. Trzeba mieć łeb na karku zamiast dac się ponieść mniejszej głowie. Z tego co mi się obiło o uszy tam kilku przeleciało nawalona małolatę a to już jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Obraz myśli ze odkrywa jakieś nieznane lady a sam choćby podświadomie przypisuje na pewno lepsze cechy osobom atrakcyjnym. Jak większośc ludzi niestety. On musi być upośledzony w jakiś sposób. 

No tak bardzo nieznane, że kobiety nie potrafią się przyznać do tego, że przystojnym wybaczają więcej i mówią, że to nie tak.

Nie, ja nie przypisuję lepszych cech osobom atrakcyjnym.

5 godzin temu, Poetka napisał:

Dobra już wiem. 

"Takie skrajnie brzydkie to nie, ale i tak nawet one mnie nie chcą

Mam 22 lata, dlaczego mam się zniżać do takiego poziomu?"

I kto tu patrzy tylko na wygląd? I się nie wykręcaj, że to nie twoje konto, bo to samo 1:1 piszesz.

Patrzę na wygląd w mniejszym stopniu niż kobiety, bo te "skrajnie brzydkie" to jest max 5% kobiet, podczas gdy dla kobiet 80% mężczyzn jest nieatrakcyjnych.

5 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Oczywiście, że on patrzy ns wygląd. Brzydka nie, bo on nie jest brzydki. Gruba też nie. Straszny z niego hipokryta. Taki brzydki roszczeniowy dzieciuch z pretensjami do świata o to, ze chciałby sobie potarmosic ślicznotkę, ale żadna go nie chce. 

Jak wyżej.

4 godziny temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Jeszcze napisał ostatnio ze nie będzie z brzydactwem. 

Tylko że dla mnie brzydka jest garstka kobiet, a dla was większość mężczyzn, w tym tkwi różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×