Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
OlaOlenka

Dziwna sytuacja . Moze ktoś mi coś doradzi?

Polecane posty

Cześć, mam 26 lat i mam dziwna sytuacje w domu. Mieszkam z ojcem (alkoholikiem) który udaje ze nim nie jest. Mam zakaz od niego przyprowadzania kolezanek/kolegow do domu np na herbate czy ciastko nie wspomne ze najbardziej doluje mnie to ze nie moge zaczac zadnego związku z facetem bo on tym bardziej nie mogby do mnie przyjsc, zreszta nawet byloby mi wstyd kogos zaprosic grzyb na scianie meble nie wymieniane z 15 lat warunki bardzo srednie. Stracilam prace nie stac mnie zebym sie wyprowadziala. (Szukam nowej pracy). U rodzenstwa i rodziny nie mam co liczyc na wsparcie. Świąt u nas nie ma ktorys rok bo ojciec nie chce. Nie rozmawiam z nim praktycznie w ogole. Osobno gotujemy/ jemy. Nie wiem co mam zrobic... chciałabym zalozyc swoja rodzine poznac kogos ale zaczyna sie tak ze spotykamy sie na dworzu potem on zaprasza mnie do siebie ii widze to ze on czeka az ja go zaprosze no i co ja mam dalej zrobic??  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, OlaOlenka napisał:

[...] chciałabym zalozyc swoja rodzine poznac kogos ale zaczyna sie tak ze spotykamy sie na dworzu potem on zaprasza mnie do siebie ii widze to ze on czeka az ja go zaprosze no i co ja mam dalej zrobic??  

Rozmawiać i być szczerym?... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×