Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gratulacje Karolina ! 

Jak tam w ogóle dziewczyny? Tak milczycie. Jak się czujecie?

Ja wczoraj miałam wizytę i wszystko jest dobrze. Dostałam skierowanie na badania prenatalne. Mój termin jest na 4 sierpnia 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtam Wszystkich:)

Mój termin do koniec sierpnia:)

Czy wśród Was jest ktoś to spodziewa się drugiego dziecka i różnica wieku jak w moim przypadku 12 lat?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2021 o 05:41, Kama7 napisał:

Gratulacje Karolina ! 

Jak tam w ogóle dziewczyny? Tak milczycie. Jak się czujecie?

Ja wczoraj miałam wizytę i wszystko jest dobrze. Dostałam skierowanie na badania prenatalne. Mój termin jest na 4 sierpnia 😊 

No to super. U mnie oprócz bólu piersi to żadnych objawów 😀 ja termin mam na 14 sierpnia a na prenatalne się już umówiłam na 3 lutego 😀 to będzie 12+3 może już zobaczę co między nogami hah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Cayenne napisał:

Wtam Wszystkich:)

Mój termin do koniec sierpnia:)

Czy wśród Was jest ktoś to spodziewa się drugiego dziecka i różnica wieku jak w moim przypadku 12 lat?

 

Witamy i gratulujemy 😀 u nas będzie 5 lat różnicy między dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim 🙂

Jestem tutaj nowa, mimo że o ciąży wiem od końca listopada. Jutro mam badania prenatalne (termin na 1 sierpnia). Czy któraś ma je już za sobą?

Jak się czujecie?

Ja od 5 do ok. 9 tygodnia czułam się strasznie - mdłości, brak apetytu, ciągła senność, ból piersi. Obecnie mdłości minęły, więc o wiele lepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2021 o 23:36, Cayenne napisał:

Wtam Wszystkich:)

Mój termin do koniec sierpnia:)

Czy wśród Was jest ktoś to spodziewa się drugiego dziecka i różnica wieku jak w moim przypadku 12 lat?

 

Hej! 🙂

 

wszystkim Mamusiom gratuluje.

Cayenne, ja rowniez mam termin na sam koniec sierpnia.

Mam syna ktory w chwili narodzin maluszka bedzie miec 10 lat 😵

Edytowano przez pxpt5dwaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2021 o 20:20, Doma93 napisał:

Cześć Wszystkim 🙂

Jestem tutaj nowa, mimo że o ciąży wiem od końca listopada. Jutro mam badania prenatalne (termin na 1 sierpnia). Czy któraś ma je już za sobą?

Jak się czujecie?

Ja od 5 do ok. 9 tygodnia czułam się strasznie - mdłości, brak apetytu, ciągła senność, ból piersi. Obecnie mdłości minęły, więc o wiele lepiej 🙂

Doma, fajnie czytac, ze juz Ci lepiej. Ja niestwty sie okropnie czuje. Bardzo zle przechodze te ciaze, trace na wadze ale widocznie tak ma byc.

Badania prenatalne mialam przy 1 dziecku, 3x po 1 na kazdy trymestr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim 🙂

To i ja dołączę. Jestem w pierwszej ciąży, test zrobiłam 14 grudnia - byłam w lekkim szoku, bo udało się już w pierwszym cyklu. Jestem już po USG do 10 tyg i badaniach krwi - mam lekko podwyższone TSH, dostałam leki i muszę zrobić dodatkowe badania w tym kierunku. Termin mam na 22 sierpnia.

A dzielilyscie się już dobra nowiną z rodziną/znajomymi?

 

Edytowano przez Regina Phalange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam badania prenatalne 22.01.21 czy macie to już za sobą? Poza tym nadal mam mdłości mimo Że to 12 tv. Dziewczyny Wy też macie cały czas bóle miejsc intymnych? Bo mnie właściwie nie opuszczają i się martwię.

A nowina dzieliłam się całkiem normalnie akurat w święta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, a więc i ja się dołączę.

test robiłam 14 grudnia- pozytywny, od razu pobieglam do lekarza ponieważ pierwsza ciążę straciłam i wiedząc że nic nie zobaczę jeszcze na usg to dla swojego spokoju.. 🙂

08.01 stycznia została mi wyznaczona następna wizyta iii pełna obaw cała w stresie pognalam. I na tej wizycie usłyszałam bicie serduszka !! 😄 wiek ciazy w tym dniu wypadał na 7+1

termin mam na 26.08.2021 A więc sam koniec 

jedyne co dostałam to kwas foliowy i gdyby zdarzyły się jakiekolwiek plamienia to Miałam zacząć brać duphaston, miałam nadzieję tego uniknąć no ale niestety.. od wczoraj zaczęłam delikatnie plamic,  i teraz mam ogromny stres, kontrolę mam w piątek wieczorem, mam nadzieję że wszystko będzie ok 😞

 

troszkę się na wstępie rozpisalam 🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze sprawy i naszeMam problem, bardzo się stresuje. Co oznacza jak od razu po okresie mam tak jakby śluz płodny, jestem dziś 4 dni po bardzo skapym okresie i mam śluz z nitkami krwi. Z facetem kochałam się 13 grudnia i wcześniej. 19 grudnia miałam skąpą miesiączkę. 13 stycznia poszłam na BETĘ i WYSZŁA <1.10mlU/ml. 18 stycznia dostałam znowu skąpej miesiączki. 23 stycznia robiłam test ciążowy i negatywny, wcześniej też robiłam. Nie wiem już co myśleć, proszę o radę. powody jwju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak jak już wcześniej napisała Ci Editt, najlepiej gdybyś poszła do lekarza sprawdzić co się dzieje, czasami organizm płata nam różne figle 🤷‍♀️

 

Wg mnie raczej nie jest to ciąża, ale jeśli nie daje Ci to spokoju to zrób betę jeszcze raz.

 

Powodzenia! Nie ma co się nakręcac chociaż wiem że łatwo się mówi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nie znam się za bardzo więc proszę poradźcie się. 4,5,6,11,12,13 grudnia miałam z facetem zbliżenia. 19 grudnia miałam mega skąpą miesiączkę. Robiłam po niej test ciążowy-negatywny. 13 stycznia poszłam na bete i wyszła <1.10mlU/ml. 18 stycznia dostałam tak samo skąpej miesiączki, bądź plamienia nie wiem nie umiem odróżnić. 23 stycznia robiłam znowu test ciążowy i również negatywny. Może beta wyszła taka mała bo robiłam ją przed kolejną miesiączką? Powtórzyc w piątek betę czy można wykluczyć ciążę? Dodam, że mam rozciągliwy, gesty sluz taki kremowy,bialawy. A 2 dni temu miałam z nitkami krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam termin na 23 sierpnia, nie mogę się doczekać tak bardzo że siedzę na forach by się czymś zająć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w 5 miesiącu. Będzie synek i data to 19 sierpnia. Tak się składa że mam córkę z 8 sierpnia więc się cieszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×