Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagodziankaaaa

Proszę o szybką odpowiedź ! - Bilans 13 latka.

Polecane posty

Witam.

Otóż mam problem. Niedługo idę na bilans 13 latka i mam pytanie, bo na karcie bilansu jest napisane, że będzie określanie skali Tannera. I mój dylemat brzmi następująco:

Czy mogę odmówić ściągnięcia majtek ?

Wstydzę się i nie chciałbym pokazywać swojego pitoka obcej osobie (lekarce).

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to bilans właśnie na tym się opiera. No ale to z rodzicem byś musiał porozmawiać, że się wstydzisz. No chyba nie chcesz robić scen jako trzynastolatek w przychodni zdrowia?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2020 o 16:37, 481974919491758910 napisał:

W okresie dojrzewania raczej ci nie odpuszczą takiego badania

Może i nie, lecz nie mogą mnie rozebrać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Jagodziankaaaa napisał:

I jak to wyglądało ?

Nic przyjemnego. Byłem w październiku.  Jak wszedłem do gabinetu to lekarz kazał się rozebrać do majtek,  badanie czyli wzrost waga, wzrok, kręgosłup,  stopy,  ciśnienie,  później pytania głupie: czy polucje mam , wzwód rano czy się masturbuje i czy sperma wypływa( wstyd jak cholera) i później najgorsze kazał ściągnąć majtki i położyć się na brzuchu na łóżku,  ja czerwony że wstydu , powiedział że może zabolec i wsadził mi palca w tyłek i z trzy razy pokręcił nim , bolało . Później kazał się odwrócić na plecy . Ugniatał brzuch później macał jajka , kazał zakaszlec , później skorke ściągnął z małego i patrzył na niego i jeszcze parę razy ściągnął żeby wzwód był , WSTYD masakra . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dami200815 napisał:

Nic przyjemnego. Byłem w październiku.  Jak wszedłem do gabinetu to lekarz kazał się rozebrać do majtek,  badanie czyli wzrost waga, wzrok, kręgosłup,  stopy,  ciśnienie,  później pytania głupie: czy polucje mam , wzwód rano czy się masturbuje i czy sperma wypływa( wstyd jak cholera) i później najgorsze kazał ściągnąć majtki i położyć się na brzuchu na łóżku,  ja czerwony że wstydu , powiedział że może zabolec i wsadził mi palca w tyłek i z trzy razy pokręcił nim , bolało . Później kazał się odwrócić na plecy . Ugniatał brzuch później macał jajka , kazał zakaszlec , później skorke ściągnął z małego i patrzył na niego i jeszcze parę razy ściągnął żeby wzwód był , WSTYD masakra . 

Zmyślone xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja czegoś takiego nie miałem xD, brzmi ochydnie i przerażająco, {korona chyba ocalił}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2021 o 01:43, Nave napisał:

Dobrze że ja czegoś takiego nie miałem xD, brzmi ochydnie i przerażająco, {korona chyba ocalił}

A ja idę jutro, tak się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po bilansie. Nic nie zaglądała byłem w majtkach i w skarpetach. To trwało chyba mniej niż 5 minut, a ja tak się bałem ...😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×