Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
$@nta_Monic@_2999

Nie wiem co robić w pracy się źle czuje

Polecane posty

Witam,
Choruje na depresję,biorę leki i chodzę na terapię.
Mam problem w pracy ,pracuje tu około roku,przez moją chorobę zdarzają mi się błędy w pracy częściej niż innym ale pracuje nad sobą cały czas.
W pracy atmosfera jest rzekomo ,na pierwszy rzut oka okej. Ale koleżanki w pracy które siedzą w pokoju obok coś do mnie mają ,zwłaszcza jedna ta najstarsza stażem,nawet powiedziała że nie będzie mi odpowiadać na pytania bo nie jest on nauczania i że nikt jej nie płaci za nauczanie mam się pytać szefowej,no ok...ale z tymi co siedzi to cały czas gada wszystko im tłumaczy ,ja jestem na uboczu,siedzę w pokoju obok z księgowa która ma swoje sprawy, obowiązki zupełnie inne od moich ,no to nie będę się przecież jej pytać bo zajmuje się czymś zupełnie innym, szefowa jak to szefowa ma swoje sprawy i nie zawsze ma czas mi odpowiedzieć,czasami mnie zbywa. Ogólnie to tak wygląda że jak podejdę do tej najstarszej co siedzi w pokoju obok to ma waty że się pytam i mówi olewczo do mnie chamskim tonem. Nie zależy mi na tym żeby mnie lubiala,bo nikt nie chce zadawać się z osobą która obrabia wszystkim tylko szeptem...usłyszałam jeszcze że mamy takie same pieniądze i ona nie przyszła doo nauczania i że od jednych się wymaga a od drugich nie...robię wszystko co każe mi szefowa, a ta Pani lubi sobie tak ponarzekać, z zespołu to ona ma jedynie bardzo długo staż i jest chyba sfrustrowana tym że szefowa ja zasypuje wszystkim.Zle się czuje przez nią w pracy, rady psychoterapeutki pomogły na chwilę ,żeby być bardziej otwartym ,pytać , zagadywać...nie pomogły bo ta babka coś ewidentnie ma o zachowuje się tak jak wyżej.Nie wiem jak mam sobie poradzić z tą sytuacją,czy lepiej zrezygnować czy zacisnąć pasa i ignorować ta babę. konfrontacja nie jest też chyba dobrym pomysłem bo ta kobieta w ogóle nie słucha co do niej mówi ,tylko zbywa mnie tekstem że nie będzie ze mną dyskutować. nie wiem jak postępować,jak się zachowywać,bardzo się staram w pracy chodź nie zawsze mi to wychodzi, cokolwiek nie zrobię i tak nikt tego nie docenia,moje pomyłki są za to do rangi katastrofy sprowadzane,gdzie w sytuacji gdy ktoś inny się pomyli w taki sam sposób to obraca się w to żart albo ta baba to pomaga poprawiać swoim pupilom i szefowa nawet o tym nie wie...nie mogę kompletnie o nic jej zapytać bo fuka na mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się. Wiem jak ciężko jest kiedy ktoś cię nie docenia. Może potrzebujesz zmienić pracę? I zacząć wszystko od nowa. Zastanawiałaś się nad tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×