Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adoen

Dziewczyny, czy lubicie prawiczków?

Polecane posty

Załóżmy że jesteś z nowym chłopakiem, którego kochasz, macie gdzieś 21-23 lata. Ty już miałaś partnerów seksualnych przed nim, załóżmy dwóch. Jeśli przymierzacie się z nowym chłopakiem do pójścia do łóżka, to fakt że jest on prawiczkiem to dla was jakiś dodatkowy atut atrakcyjności, czy wręcz przeciwnie, a może całkowicie jest to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

23 godziny temu, Adoen napisał:

prawiczkiem

Miałam prawiczka. Bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Prawiczek44 napisał:

Pewnie szybko kończył czy nie 😊

Nie będę z Tobą rozmawiać na takie tematy. Chciałam odnieść się do sedna- braku inicjacji i znaczenia dla dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PrawiczekPzn napisał:

Są faceci co lubią dziewice Przed i dziewice Po.
Mimo, że prawiczkami nie są.

 

To wydaje się, że kobiety też jakieś są co lubią prawiczka Przed i prawiczka Po.
(No i także, to często kobiety, które niekoniecznie są dziewicami
oraz dziewce, które nie chcą iść na całość, ani czasem nie mają ochoty,
bo to dla nich coś jak orientacja).

Jednak z pewnością będzie inny % jeśli chodzi o miłośników dziewic i inny % miłośniczek prawiczków.

 

Ale kobietą nie jestem.

 

a ja jestem 45 letnim prawiczkiem w realu niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Maryla31 napisał:

Mężczyzna z niewielkim lub zerowym doświadczeniem w łóżku jest dla bardziej doświadczonej kobiety miłym doświadczeniem. Można poczuć się pewniej , coś z charakteru starszej siostry, nauczycielki. To że może on nie sprostać wyzwaniu podczas pierwszego zbliżenia niczego złego nie spowoduje w jej relacji do niego jeśli jest mądra. Wręcz przeciwnie, pozwoli mu pokonać ten próg zbytniej szybkości dochodzenia do celu, co i u doświadczonych bardziej panów nie zawsze jest pod ich kontrolą.

To prawda - wszystko poza tym zależy od tego jaką relację chcemy budować. Z mojego doświadczenia wynika, że najważniejsze jest libido a nie doświadczenia. Słabe libido nawet przy dużym doświadczeniu będzie skutkować tym, że zainteresowanie partnera seksem będzie nikłe. Małe doświadczenie ale duże libido spowoduje, że partner, jeśli wytworzy z partnerką dobrą relację i będzie miał motywacje aby nauczyć się sztuki miłosnej będzie dobrym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2020 o 23:10, Adoen napisał:

Załóżmy że jesteś z nowym chłopakiem, którego kochasz, macie gdzieś 21-23 lata. Ty już miałaś partnerów seksualnych przed nim, załóżmy dwóch. Jeśli przymierzacie się z nowym chłopakiem do pójścia do łóżka, to fakt że jest on prawiczkiem to dla was jakiś dodatkowy atut atrakcyjności, czy wręcz przeciwnie, a może całkowicie jest to obojętne.

Jesli tak jak mówisz byłabym doswiadczona to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj 1 sex w wieku 23 lat z kobietą 22 lata doświadczoną już niezapomniane przeżycie bardzo podniecal ja fakt rozprawiczenia mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×