Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xv.fgdk

Jaka dieta najlepsza?

Polecane posty

Dokładnie, tak jak ktoś wyżej napisał, jeśli chcesz schudnąć deficyt kaloryczny jest niezbędny, polecam obliczyć sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne, w internecie jest sporo już gotowych kalkulatorów. W diecie należy oczywiście pamiętać, że ważna jest częstość i wielkość spożywanych posiłków - lepiej mniej a częściej, by nie doprowadzać do dużego głodu, a w konsekwencji napadowego jedzenia + pamiętać, by w każdym posiłku znalazła się porcja warzyw. Też nie ma się co katować jakimiś drastycznymi dietami, dieta może być smaczna i przyjemna, ważne, by zachować zdrowy umiar, bo uważam, że wszystko jest dla ludzi ale w rozsądnych ilościach 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje tabletek do odchudzania to ja moge jedne polecić z tej strony:

dietalux.wordpress.com

pomogły mi one schudnąć około 13 kg bez efektu jojo, warto spróbować bo są w miare tanie, powodzenia 🙂

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odjąć od niego 100-300kcal. Wtedy wygenerujemy deficyt kaloryczny. Jeśli jesteś osobą, która dodatkowo ćwiczy sprawdź dokładniej ile powinnaś spożywać kalorii przy swojej aktywności. Jest o tym mnóstwo artykułów w sieci. Następny krok - kupić wagę kuchenną i ważyć jedzenie przed spożyciem. Wpisywać sobie ilość spożytych produktów np. do Fitatu, które liczy kalorie. I w ten sposób możesz jeść to co lubisz tylko oczywiście w ramach swojego zapotrzebowania. I pamiętaj chudnie się od deficytu nie od konkretnych produktów. Deficyt można generować zarówno obniżką kalorii, jak i samymi ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja postawiłam na zmianę nawyków żywieniowych.  banał ale się sprawdza.  do tego wspomagam się Koktajlami COMPLETE ( gotowe kupione, skomplikowane z białek roślinnych, tluszy roślinnych i węglowodanów roślinnych i ma tylko 220 kcal) i nie czuję glodu.

moj dzień: rano woda z cytryną na czczo. potem pije gotowy Koktajl komolit i on jest tsk sycący ze zaspakaja mi glod na4 godziny  potem obiad jem normalnie ale pol talerza mam warzyw.  na podwieczorek jem owoce i warzywa. 

w ogóle owoce i warzywa jem bez limitu.  na kolację na początku był też koktajl COMPLETE ( przynajmniej szłam najedzony spać bez glodu przyjmując zaledwie 220kcal)  a teraz już piję to tylko rano a na kolację jem np pieczywo ( wielozisrniste lub ciemne lub wafle ryżowe z sałatą, pomidorem, ogórkiem. 

I działa. mam spadek wagi w 1 miesiącu -3, a w drugim miesiącu -2,4.Ale zaznaczam ze w ogóle nie chodzę glodna!! caly czas najedzony bez tego cholernego uczucia ssania albo ze bym coś zjadła.

kiedyś przechodziłam przez wiele diet to tylko mż ( mniej żreć) podziałało ale tylko na chwilę bo szybko odzyskałam.Brałam meridie - tylko pieniądze stracilam na to bo w ogóle nie działało.Zaden Dukan i inne cuda blogerek nie działały i szybko się zniecgecalam  

Wiec polecam zmienić nawyki żywieniowe. To jedyny sposób by nie bylo efektu jojo. Mam tez swoje triki typu wypić szklankę wody na pok godziny przed obiadem wtedy szybciej czuje się najedzona, czy gdy mam napad na słodycze biore owoc żeby zaspokoić potrrzebey cukru w organizmie. jak mam ochotu na czekoladę to po prostu robię sobie koktajl czekolady ( to wciąż ten z roślin tylko o smaku czekoladowym) i zaraz podniebienie zaspokojone .

polecam też zwiększyć aktywność fizyczna. ja postanowiłam ruszać się 3 razy w tygodniu. nie muszs być to wykańczające treningi. wystarczy ze pospscerujesz - zarobisz zalecane 10000 kroków ( ok 6-7km).

odezwijcie się jak wam idzie ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

168cm zeszłam z 78kg na 52kg, bez efektów jojo od 3 lat (teraz 43 lata). Zaczęłam od spacerów na bieżni, za dużo ważyłam na bieganie, deficyt kaloryczny (bez żadnej diety, tak po prostu), kefiry na słabsze dni, piwo odstawiłam. Chodziłam na masaże bańką chińską (nogi, brzuch). Pewnie przez wiek chudłam parę m-cy, był kryzys czemu tak długo, aż w końcu waga poszła w dół, zaczęłam biegać, ćwiczyć . Na prawdę warto o to zawalczyć - razem z wagą ubędzie Ci też lat, aaaaa! i w portfelu też Ci ubędzie (wszystkie ciuchy do wymiany ), wzrośnie za to samoocena, poczucie kobiecości, dbałość o ciało.

A i polecam w Łodzi ten catering dietetyczny https://the-kitchen.pl/ Dobrze skomponowane i zdrowe posilki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast diety to odchudzanie tabletkami ? ja korzystałam z tych dietalux.wordpress.com na forum polecili i ja również moge polecić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowolna dieta ograniczająca posiłki wieczorami, mniej węglowodanów + Slimcea i efekty będą super 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2020 o 13:46, xv.fgdk napisał:

Hej, jaką dietę polecacie? chciałabym schudnąć pare kilo...

Ja polecam zmianę nawyków żywieniowych. Wtedy obędzie się bez diety i efekt będzie trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×