Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasspej

Nie widze żadnego problemu aby zwykły Janusz startował do modelki 10/10

Polecane posty

2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Mówił że jak dziewczyna się nie zgodzi to ją pogoni i będzie 1 dzifka,

Zostałaby nią, gdyby zgodziła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Tylko o seksie myślisz, a poza nim też jest fajniej w trójkę.

Nic nie jest fajnego w trójkę. Nie można chcieć dzielić się ukochaną osobą. Nie wyobrażam sobie, że mojemu facetowi zależy jeszcze na kimś innym (namiętnie wracam do przyjaciółek), że mój facet choć paznokciem tyka inną, całuje ją i przytula nie mówiąc o seksie. Dla mnie całowanie to zdrada🤷‍♀️ jego nagie ciało ma być tylko dla mnie, tak jak moje tylko dla niego. Jako młoda laska na pożegnanie z pracy pozwilikam  przytulić się. Dzisiaj nie pozwoliłabym sobie na to, przesunęła mi się granica. Żadnego dotykania.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Potem dostał prace w pcet sklep matka mu kazała się dokładać 500 powiedzial że jej nie da ani złotówki

Gdyby moje dziecko pracowało mieszkając ze mną musiałoby się samo ubrać, nalać sobie do baku, opłacić OC, wakacje, opłacać swoje imprezy, ale za jedzenie i za wodę nie wzięłabym od niego nawet złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Można kochać obie.

Nie ma takiej najmniejszej możliwości. Od dawna zastanawia mnie czy można kochać więcej niż raz, czy my nie mylimy uczuć. Może jest jakaś "przedmiłość", ale nawet nie zaczynaj tematu, bo to już mi kiedyś rozpieprzyło świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Geje tez maja prawo do tego samego wiec czemu się gorszysz?

Nie gorsze się. Tu są uczucia dwóch ludzi. Sprdolone akrobacje wielokątowe to coś trochę innego, przyznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Mój jest dwa razy taki szeroki.

To mielibyście gdzie urządzać orgie. Temu na Ciebie padło 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Jak nie ma jak psy można kochać oba albo własne dzieci wiele par ma dwójkę dzieci. Ojca i matke. Tylko trzeba się zakochać w obu. W modzie na sukces cały czas taki motyw przez tysiące odcinków.

Są różne rodzaje miłości i żadna nie jest substytutem drugiej, miłość do dziecka nie zastąpi tej do partnera tak samo jak miłość do psa tej do dziecka. W sercu można mieć tylko jedną osobę, choćbyś nie wiadom jak wielkie miał serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

A co z czterema zonami na świecie?

Żona i 3 qrwy. Facet jest czymś lepszym, więc musi mieć harem do usługiwania.  Musi spłodzić wielu potomków, bo seks trzeba sprowadzić do rozrodu, a zdrady do biologii i potrzeby przekazywania swoich genów. Wielożeństwo jest zacofaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Electra napisał:

Nie gorsze się. Tu są uczucia dwóch ludzi. Sprdolone akrobacje wielokątowe to coś trochę innego, przyznasz.

Jeśli ktoś reflektuje to nic mi do tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Wkrecono nam tak jak na świecie cztery żony i babki problemu z tym nie mają.

Uczucia są passé. Biologia, hormony, zwierzęce instynkty nie.

To jest ciekawe. Z jednej strony ludzie rozumieją, że dzieci to nie tylko małe sługusy, że trzeba rozmawiać, tulić i wspierać, czytać bajki, okazywać uczucia na milion sposobów, wiemy że małżeństwa do grobowej deski czy bije i pije to przeżytek, a z drugiej strony funkcjonuje jeszcze większe zacofanie jak wielożeństwo i spaczenie jak wielokąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Jeśli ktoś reflektuje to nic mi do tego. 

Jeśli obnosi się z tym to wchodzi na moje podwórko, a wtedy mogę komentować. Obnoszenie się z czymkolwiek daje mi automatyczne prawo oceniania i komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Skazala byś je na staropanienstwo?

No raczej. I tak 1/3 wybiłaby się sama w zażartej walce o faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Jeśli obnosi się z tym to wchodzi na moje podwórko, a wtedy mogę komentować. Obnoszenie się z czymkolwiek daje mi automatyczne prawo oceniania i komentowania.

Wiadomo ale to i tak tylko subiektywna opinia. Ciebie tez mogą ludzie oceniać jako sprdolona i każdego kto ma się za normalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Jeśli ktoś reflektuje to nic mi do tego. 

 

4 minuty temu, Electra napisał:

Jeśli obnosi się z tym to wchodzi na moje podwórko, a wtedy mogę komentować. Obnoszenie się z czymkolwiek daje mi automatyczne prawo oceniania i komentowania.

Przykład?

Nowa znajoma. Na dupie ekskluzywne marki, ale rozmawia, ze mną jak  człowiekiem. Mało tego - grzecznie stoi ze w kolejce, żebym zaoszczędziła kilka dych, które dla niej są śmiesznymi pieniędzmi. Ona nie ocenia mnie, rozumie, że nie jestem zamożna. Ja nie oceniam jej tylko dlatego, że ma drogie ubrania, bo nie obnosi się ze swą majętnością w rozmowie i podejściu do mnie.

Facet mówi do mnie "Cześć, jestem Marek, jeżdżę Passatem" 😂 Miażdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

 

Przykład?

Nowa znajoma. Na dupie ekskluzywne marki, ale rozmawia, ze mną jak  człowiekiem. Mało tego - grzecznie stoi ze w kolejce, żebym zaoszczędziła kilka dych, które dla niej są śmiesznymi pieniędzmi. Ona nie ocenia mnie, rozumie, że nie jestem zamożna. Ja nie oceniam jej tylko dlatego, że ma drogie ubrania, bo nie obnosi się ze swą majętnością w rozmowie i podejściu do mnie.

Facet mówi do mnie "Cześć, jestem Marek, jeżdżę Passatem" 😂 Miażdżę.

Noszenie ekskluzywnych Marek z widocznym logo to tak jakby obnoszenie się 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Ciebie tez mogą ludzie oceniać jako sprdolona

Mają prawo, jeśli podaje im się na tacy. Jeśli żyję sobie po swojemu, nikogo w to nie mieszam, z niczym się nie afiszuje, nikogo nie przekonuję do niczego i nie zalewam nikogo swoją zayebistoscia to mogą mnie w pupkę cmoknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Noszenie ekskluzywnych Marek z widocznym logo to tak jakby obnoszenie się 😂

Wypatrzyłam je sama. Nie jest chodzącą reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Leżaczek napisał:

 Gniewko wszystko gra

O ile rozumiem, że gość pompuje sobie ego jaki to nie macho, że dwie dupy na posługach to nie bardzo rozumiem co daje taki układ kobietom, ale to tylko gdyby rozłożyć go na czynniki pierwsze. Sprdenie zadziałało tu jak magnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

😑

No co? Moja wina, że wypięła dupę i zobaczyłam naszywkę ze spodni?😅 Nie lustruje tak ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Prawda jedna minimalistka na yt postawila na wszystkie ubrania bez jakiegokolwiek logo ale dobrej jakości

Ona nie jest minimalistką tylko nie jest snobką. Nie jem masła z awokado, nie mam firmowek (oprócz butów sportowych), jeżdżę starym autem, ale do głowy nie przyszłoby mi nazwać się minimalistką🤦‍♀️ Nie jestem nią i nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Leżaczek napisał:

To nie możesz iść ulicą z dwoma facetami, a jak to będzie jerzy i zenek zamontować podgumowane rolety do projektora koloru minimalist gwiezdna szarość, u mnie było 2, szli ze mną do domu zrobić pom

 Nie wiem do czego zmierzasz. Zenek i Jerzy to nie popychacze.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ale ludzie o tym nie wiedzą, mogą zaczepiac i skomentowac, zwłaszcza gdy rece na nich polozysz w radosci że wreszcie będziesz mogła się wyspać w dzień bez słońca.

Haha rolety zaciemnianie to cudowny wynalazek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

No czyli po prostu ja stać i kupuje na swój poziom życia. To dobrze że nie chodzi z logo na cała bluzke.

Nie rozumiem tego, ale nie oceniam jej tak jak ona nie ocenia mnie.

1 godzinę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Kupcie se rajstopy za 360 euro z logo szanel. 

Nigdy tego nie rozumiałam. Już jako dziecko zastanawiałam się dlaczego świat jest tak poyebany.

Jak można chcieć służbę, ludzi od wszystkiego, po co komuś taki luksus jak zegarek za kilkadziesiąt tysięcy? Kupujesz ekskluzywne towary, bo nie masz już co robić z kasą, a nie dlatego, że stać Cię. Jeden ma etui na telefon za 30tys, a inny nie ma co jeść. Ludzie sami sprawili, że świat jest tak poyebany. Wszystko kręci się na ludzkim sprdoleniu.

1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

złapali i wystawili rachunek

I ta nietykalność cielesna... Bezbronni dostają wprdol, a furiata nie można zatrzymać siłą🤦‍♀️ Gliniarze powinni przyjechać i spuscic mu taki wprdol, że dwa razy zastanowiłby się czy drugi raz zrobić taki furiacki cyrk. I leczenie przymusowe. Tak jak robiono to kiedyś przy interwencjach rodzinnych. Wywozili gościa do lasu, spuszczali manto, zabierali ciuchy w środku zimy i niech sobie chooj radzi. Gliniarz mówił, że nigdy dwa razy pod ten sam adres nie byli wzywani. Przemoc? Nie, ale w słusznej sprawie tak jak panów policjantów, popieram.

1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Mam od dawna polecam 👍😗 chyba 450 z robotą dałem.

Chyba za jedno okno...

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

No czyli po prostu ja stać i kupuje na swój poziom życia. To dobrze że nie chodzi z logo na cała bluzke.

Gdybym stosowała swoje zasady do ludzi (nie powinna mieć spodni za 3tys tylko pomóc biednym, nie powinna flirtowac z facetem, gdy mąż nie patrzy i powinnam zrypac ją, a nielojalność donosić zainteresowanemu) to myślę, że nie miałabym już kompletnie do kogo ryja otworzyć....

Idziemy w ton "nie lubię ludzi" 😂

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×