Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

Nowy vlog minuta 6:24 Ewa mowi ze nagrała się bez maski i jak coś to youri to wytnie 

5 godzin temu, Lena1999 napisał:

Nowy vlog minuta 6:24 Ewa mowi ze nagrała się bez maski i jak coś to youri to wytnie 

Wow niesamowite! 

6 godzin temu, Lena1999 napisał:

A podobno wszystko sama montuje 🤣 dla mnie to żenada, że kreują się na przestrzegających przepisów, a tak na prawdę lażą bez masek, wielcy państwo 😕 Wanda przynajmniej wjeżdza na pełnej bez maski i się nie kryje 😂 

Przed chwilą, truskawcia_ napisał:

A podobno wszystko sama montuje 🤣 dla mnie to żenada, że kreują się na przestrzegających przepisów, a tak na prawdę lażą bez masek, wielcy państwo 😕 Wanda przynajmniej wjeżdza na pełnej bez maski i się nie kryje 😂 

No dokladnie 

49 minut temu, Arbuz napisał:

Wow niesamowite! 

no niesamowite bo rzekomo sama montuje.Klamstwo goni kłamstwo,a do niedawna sama ich broniłam ale moj szacunek spada coraz niżej 

10 godzin temu, Ggość napisał:

Juras na IG odpowiedział na pytanie, kiedy pierwszy raz pomyślał o zaręczynach - odpowiedział 8 lat temu, kiedy poznał Szpile 🤯 Ale creepy... Uciekałabym od takiego typa jak najszybciej. Co z tego że 8 lat temu Szpila go olała, Juras był zakochany 💘 Swoją drogą Kuciapka chyba zainspirowała się Wanda, bo ubrała praktycznie identyczny, czarny golf z odkrytym ramieniem a Wanda chodzi w takich ostatnio - Szpili nigdy w takim nie  widziałam wcześniej 🥴👀

Jeszcze coś chyba mówili w jakimś Q&A, że był czas, że spotykali się tylko na seks, a potem Kuciapa robiła osobny film o relacjach z mężczyznami i mówiła tam, że relacja oparta tylko na seksie jest nie dla niej i że ona by tak nie mogła 😂 

• Haha 1

Przecież w jednym z qa smieszkował z tego, że jak był w związku z byłą dziewczyną z którą się psuło to wtedy już zabiegał o Ewke i ona go olewała. Z późniejszych wypowiedzi wynika, że swirowal z nią będąc jeszcze w zwiazku

Siuras w nowym vlogu nie wie na jakie auto się zdecydować, jak to na jakie, na takie, z jakim dostaną współpracę 😎 albo takie, które 'kupi' Muka xd

Edytowano przez truskawcia_
literówka

1 godzinę temu, Sway25 napisał:

Jeszcze coś chyba mówili w jakimś Q&A, że był czas, że spotykali się tylko na seks, a potem Kuciapa robiła osobny film o relacjach z mężczyznami i mówiła tam, że relacja oparta tylko na seksie jest nie dla niej i że ona by tak nie mogła 😂 

A Siura właśnie odpowiada na q&a, że nie byli wcześniej razem tylko sie spotykali. To już wiemy na co 😂

9 godzin temu, Lena1999 napisał:

U niej na vlogu? Ten z ubierania choinki? Kurde nie słyszę tego 🤪

2 minuty temu, Ggość napisał:

U niej na vlogu? Ten z ubierania choinki? Kurde nie słyszę tego 🤪

U niego 😛

9 godzin temu, Klaudia12.2 napisał:

O Niee!!! I pierwszy komentarz oczywiście jusi ‚nie oświadczaj się, nie rob tej glupoty’... hahaha za dużo tego 😂😂

No nieee Jusia i ten komentarz 😂 ciekawe czy oni wiedzą o tym, jeśli tak to pewnie bylo oburzenie z ich strony xD 

Oni ogólnie są tak zaklamani dla mnie. Szpila nie lubiła świat a teraz nagle naczelna youtuberka vlogmasowa,bo się sztucznie nakręca na ten hajs. Tak samo jak olewała Juranda, a się nakręciła przez "fejm" na YT... Myślę że z tym parcie na ślub jest tak samo. Ją jara cała ta otoczka, przygotowania, ...enka itd Ale jeszcze przyjdzie czas na przemyślenia i żałowanie pewnych decyzji bo uważam, że ten związek nie ma racji bytu do końca ich życia. 

Jak siu.ras ma tak na codzień w domu jak w tym vlogu sprzed ponad roku to ja mu na prawde współczuje takiej bezosobowsci przy boku. Btw cytowalyscie tu wiadomości ich do jutuba, skąd to macie? 

7 minut temu, truskawcia_ napisał:

U niego 😛

A rzeczywiście.. Kurde. On twierdzi w komentarzu że to specjalnie zostawił.. Tylko nie rozumiem po co 🤷‍♀️Tylko jej wyświetlenie nabilam niepotrzebnie 🤦‍♀️😂 generalnie to ich nie da nie oglądać.. Jak jeszcze z pół roku temu oglądałam większość vlogów tak teraz to masakra. 

Ja się dziwię jaki oni mają pierdzielnik w domu, nie jestem perfekcyjną panią domu, ale mam mieszkanie o takim samym metrażu jak oni i jedyne gdzie często mam bałagan to kuchnia, a oni cały salon zagracony bzdetami

• Like 1

3 minuty temu, Klaudia12.2 napisał:

Jak siu.ras ma tak na codzień w domu jak w tym vlogu sprzed ponad roku to ja mu na prawde współczuje takiej bezosobowsci przy boku. Btw cytowalyscie tu wiadomości ich do jutuba, skąd to macie? 

on już swój usunął, usunął też patronite...

jej kom wisi, wpisz w google imię, nazwisko i słowo support, a potem wejdź w znalezione adsence. 

4 minuty temu, Klaudia12.2 napisał:

i poczytaj odpowiedzi 🙂 

Siur podpatrzył u Majewskiego ujęcia z garażu, i żeby nie było, że go naśladuje powiedział, że on sam już dużo wcześniej chciał takie robić tylko mu się po prostu nie chciało 😂

• Like 3

3 godziny temu, JAW napisał:

Nie wierzę, że ona się zmieniła , na pewno jest taka sama jak na tym filmiku z przed roku. Ona mówi z taką pogardą, z taką olewką na niego, kipi z niej taka pycha.... Oj nie jest to dobry człowiek. 

Tak, pamiętam jak ona pokazywala się u Siurasa na vlogach na początku i widzowie często pisali, że nie fajnie odnosi się do niego, że pokazuje taką wyższość, że ona wszystko robi lepiej i szybciej od niego i tylko "ja, ja i ja". Oczywiście on sam jej bronił potem 😂 a ona zmieniła zachowanie, zrobiła się bardziej insta friendly, teraz vlogmasy i te sprawy. Pewnie nie raz ugryzie się w język zanim coś powie albo wycinają odpowiednie rzeczy 😉

• Like 2

34 minuty temu, Ggość napisał:

Tak, pamiętam jak ona pokazywala się u Siurasa na vlogach na początku i widzowie często pisali, że nie fajnie odnosi się do niego, że pokazuje taką wyższość, że ona wszystko robi lepiej i szybciej od niego i tylko "ja, ja i ja". Oczywiście on sam jej bronił potem 😂 a ona zmieniła zachowanie, zrobiła się bardziej insta friendly, teraz vlogmasy i te sprawy. Pewnie nie raz ugryzie się w język zanim coś powie albo wycinają odpowiednie rzeczy 😉

nauczyla sie okrzesania przed kamera. Pamietam, jak nawet zabraniala Jurasowi jesc tego, na co akurat mial ochote. I to nie zartobliwie ani w ramach przekomarzania sie. On naprawde nie mogl zjesc na obiad/kolacje czegos innego niz to, co Ewa uznala za odpowiednie. Chyba miala problem nawet z jego porami jedzenia, ale tutaj nie chce sklamac, bo dokladnie nie pamietam.

24 minuty temu, Pamela Jenner napisał:

nauczyla sie okrzesania przed kamera. Pamietam, jak nawet zabraniala Jurasowi jesc tego, na co akurat mial ochote. I to nie zartobliwie ani w ramach przekomarzania sie. On naprawde nie mogl zjesc na obiad/kolacje czegos innego niz to, co Ewa uznala za odpowiednie. Chyba miala problem nawet z jego porami jedzenia, ale tutaj nie chce sklamac, bo dokladnie nie pamietam.

Tak było, też to pamiętam, dla mnie chore, zresztą widać, że on należy do facetów, którzy schabowego i inne tłustsze potrawy by wcinali, a w domu spokojnie sobie zjeść tego nie może 😅 dla mnie to ona przesadza z tym niby fit życiem, którego sama nie przestrzega, poza tym taka restrykcyjna dieta źle wpływa na człowieka, dietetycy zalecają jeść w proporcjach 80/20 (80%  jedzenia zdrowego i 20% jedzenia zachciankowego, mniej zdrowego), często też zarzucała J. na filmach, że nie ćwiczy

Edytowano przez truskawcia_

1 minutę temu, truskawcia_ napisał:

Tak było, też to pamiętam, dla mnie chore, zresztą widać, że on należy do facetów, którzy schabowego i inne tłustsze potrawy by wcinali, a w domu spokojnie sobie zjeść tego nie może 😅 dla mnie to ona przesadza z tym niby fit życiem, którego sama nie przestrzega, poza tym taka restrykcyjna dieta źle wpływa na człowieka, dietetycy zalecają jeść w proporcjach 80/20 (80%  jedzenia zdrowego i 20% jedzenia zachciankowego, mniej zdrowego)

Przede wszystkim nie mozna ingerowac w wybory drugiej osoby! Zwlaszcza tak osobiste jak zywieniowe. Mozna motywowac i dawac przyklad, ale nie zakazywac. Kiedys mu to napisalam, jednak Juri wiernie stanal w obronie swojej dziewczyny kwitujac to w stylu, ze mam nie przesadzac.

• Like 1

Wiecie, że on narzekał na ludzi, którzy przyjeżdżają do Warszawy autami....żeby się nauczyli jeździć... że w Warszawie to nie tak jak w Łomży, że są dwa ronda .... - vlog Q&A planujemy dziecko, warto razem zamieszkać. 

Szpila narzekała na ten tydzień, że rodzinnie źle,  że nie może powiedzieć, ale coś się niedobrego dzieje, a potem hop siup wjeżdża vlog jak spędziła wieczór z psiapsiółkami. 

28 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Wiecie, że on narzekał na ludzi, którzy przyjeżdżają do Warszawy autami....żeby się nauczyli jeździć... że w Warszawie to nie tak jak w Łomży, że są dwa ronda .... - vlog Q&A planujemy dziecko, warto razem zamieszkać. 

Po tej akcji zaczęłam sceptycznie do niego podchodzić 😒

To jak to w końcu jest, jak nagrywał film rok temu Q&A i go zapytano o to czy myślał o zaręczynach, to powiedział, że jeszcze nie, bo za wsześnie na myślenie o tym. A teraz niby od 8 lat już chciał się oświadczać?

Niech się zdecyduje 😄

A patronite usunął, komentarze na support google też, czyli co...? Siuraaa czujemy Twoją obecność na forum 😄😄😄

• Like 1

55 minut temu, uuubejbe napisał:

To jak to w końcu jest, jak nagrywał film rok temu Q&A i go zapytano o to czy myślał o zaręczynach, to powiedział, że jeszcze nie, bo za wsześnie na myślenie o tym. A teraz niby od 8 lat już chciał się oświadczać?

Niech się zdecyduje 😄

A patronite usunął, komentarze na support google też, czyli co...? Siuraaa czujemy Twoją obecność na forum 😄😄😄

usunął jeszcze tego samego dnia, jak tu pojawiło się jego zapytanie o kasę... ale jej dalej widnieje. 

No i niech się zdecyduje... tak to jak się kłamie, zawsze w którymś momencie powie się coś innego 🙂 

5 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

usunął jeszcze tego samego dnia, jak tu pojawiło się jego zapytanie o kasę... ale jej dalej widnieje. 

No i niech się zdecyduje... tak to jak się kłamie, zawsze w którymś momencie powie się coś innego 🙂 

Ale powiem, trochę mnie bawi, jak muka z wandą mówili dziś, że będzie u nich wesele z discopolo bo wesele jest też dla gości, a nie chcą tak jak u siurasa ma być 😄 i że siuras sam do discopolo sie gibał 😄  mała szpilcia w stronę kuciapowa, a jednak cieszy 😄 

Edytowano przez uuubejbe
  • Like 1
  • Haha 1

1 godzinę temu, uuubejbe napisał:

Niech się zdecyduje 😄

Dziewczyny, naprawde nie wyczulyscie zartu w tym stwierdzeniu, ze pomyslal o oswiadczynach juz 8 lat temu?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.