Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

1 minutę temu, olga_13_07_1998 napisał:

Tak. Ciekawe dlaczego. 

Za sugestie o łapaniu matki tam gdzie nie można. Już kolejny raz po tym wątek spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Klaudia12.2 napisał:

Za sugestie o łapaniu matki tam gdzie nie można. Już kolejny raz po tym wątek spada

Czyli ktoś zgłasza tamtego typa, który sugeruje, że Ł... robi to i to... (przegięcie i wymysł) i dlatego wątek jest kasowany przez administratora? Tak to działa? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JAW napisał:

Jednak Ewcia bardzo się wstydzi swojej ukraińskiej miłości... Ten tekst po Siury zabiegu: oo to nie będziesz musiał być na weselu w czapce. 

Co to miało być ? To jakiś wstyd dla pani ,,pięknej,, być łysym? 

Jeszcze tylko schudnie z 30 kg i może będzie w kanonie piękna księżnej 

Musi schudnąć, mieć włosy  - frak czy garnek w kratę. Ona ma wymagania, bo wizualnie musi się wszystko zgadzać. Tak instagramowo, przyjaciółki muszą być zazdrosne o jej faceta, wiecie.. . . Ona nie bierze ślubu dla siebie, tylko na pokaz, wyświetlenia muszą się zgadzać. Ogólnie marudzi, jest naburmuszona, wymaga sporo, sama wystarczy, że dobrze wygląda, zrobi paznokcie, ale posprzątać nie... on musi, dlatego on wspomina o Pani . Nawet wytknął jej zmywarkę, kto działa w tej sprawie. Bo Szpilka jest tak zapracowana, że nie może nawet prania ogarnąć, a co dopiero zmywarkę... . Jak będą mieć dziecko to dopiero będzie. Trzeba będzie kilka osób zatrudnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, olga_13_07_1998 napisał:

Noo, już się do nich uśmiecham 😂😂😂😂

teraz ten wątek ma więcej stron niż jego kumpla, powinien się cieszyć? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kawowy Kawowiec napisał:

teraz ten wątek ma więcej stron niż jego kumpla, powinien się cieszyć? 

Haha ten raz tak, niech korzysta i się cieszy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, olga_13_07_1998 napisał:

Haha ten raz tak, niech korzysta i się cieszy 😂

Ciekawe, kiedy skomentują coś znowu. Bo przecież tu czytają od dawna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uuubejbe napisał:

niech screen szybko robi na pamiątkę. Ciekawe, który to PRZYJACIEL o jakim wspominał we vlogu.

Uuu, nie oglądałam, nie wiem o co chodzi 🤔 zdradzisz mi? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

ona się w ogóle zachowuje jakby na każdego chciała wskoczyć... nie wiem jak z tym pocałunkiem, nie zwróciłam uwagi. Ale ona potrzebuje aprobaty od mężczyzn, jakby się chciała dowartościować, więc wcale nie czuje się tak pewnie i wspaniale jak o tym mówi. Niestety to widać po zachowaniu. 

Kuciapa ją swędzi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On mówi, że lubi być łysy, jest to wygodne,  a wiele razy dawniej mówił, że nie lubi być łysy, dlatego zakładał czapkę, nosił ją non stop.

To po co to robi? 

Mają przemyślenia, że przeszczepienia nie są pewne, bo dbanie o to wszystko... Jakby się dało, to by było okej. Ale po co to. Żadna firma się nie zgłosiła?

Ps. ona nawet w tej windzie wygląda niekorzystnie.... pod oczami widać worki, nawet potem też. Niby on rano zabierał pudełka z jedzeniem, a potem ona wnosi kolejne? 

Tak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

On mówi, że lubi być łysy, jest to wygodne,  a wiele razy dawniej mówił, że nie lubi być łysy, dlatego zakładał czapkę, nosił ją non stop.

To po co to robi? 

Mają przemyślenia, że przeszczepienia nie są pewne, bo dbanie o to wszystko... Jakby się dało, to by było okej. Ale po co to. Żadna firma się nie zgłosiła?

Ps. ona nawet w tej windzie wygląda niekorzystnie.... pod oczami widać worki, nawet potem też. Niby on rano zabierał pudełka z jedzeniem, a potem ona wnosi kolejne? 

Tak... 

A potem siedzą w indyjskiej , nierereklamowanej, restauracji.Cienki coś ten catering😂

Edytowano przez Kiwi100
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze , że telefon kupiony, pewnie taki jak Muki. Ot , prezencik, zbieżność czasowa przypadkowa, no bo chyba nie współpraca. To jednak nie ta liga jeszcze🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, uuubejbe napisał:

Kuciapa na ig odpowiada na stwierdzenie, że ona pokazuje już wszystko: zajmij się soim życiem

o, a ja myślałam, że ona te wszystkie filmiki robi "dla nas". Przecież ciągle to powtarza. 

Kuciapa i Siuracz to jedni z największych hipokrytów wśród influencerów. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sway25 napisał:

Kuciapa i Siuracz to jedni z największych hipokrytów wśród influencerów. 

Oni będą albo już są gorsi niż Wanda i Muka. Zadziwia mnie to, że oni są tak krótko w internecie, a nie mają żadnych oporów przed pokazywaniem swojego życia, mówieniem o intymnych i prywatnych sprawach. Kurde nawet Wadna nigdy tak nie świeciła du*ą jak Kuciapa. Muka przynajmniej na początku był lub udawał skromengo chłopaka (teraz to już inna bajka no ale..). Teraz mam dylemat kto jest gorszy i bardziej zakłamany 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakimś tam vlogu u Muki było pytanie kto zrobiłby najwięcej dla wyświetleń na yt, wszyscy postawili na Siurasa, także... coś w tym jest 😂 Ukrainiec się połasił na łatwy hajs i doi ile wlezie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające są te zbiórki z vlogach ukrainca. przecież on tak naprawdę w dupię ma te chore dzieci. jemu tylko i wyłącnie chodzi o wypromowanie się i żeby ludzie pisali ohy ahy w komentarzach, że taki pomocny i w ogóle...

hipokryzja jego i kuciapy jest też wkurzająca

no i zaczęli wychodzić ze skorupki czyli wychodzi z nich chamstwo, pogarda, próżność.

oni nie umieją w internety. zamiast zamknąć pyski to oni zaczynają obrażać widzów. nie pociągną długo w takim razie,

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chitza napisał:

Najbardziej wkurzające są te zbiórki z vlogach ukrainca. przecież on tak naprawdę w dupię ma te chore dzieci. jemu tylko i wyłącnie chodzi o wypromowanie się i żeby ludzie pisali ohy ahy w komentarzach, że taki pomocny i w ogóle...

hipokryzja jego i kuciapy jest też wkurzająca

no i zaczęli wychodzić ze skorupki czyli wychodzi z nich chamstwo, pogarda, próżność.

oni nie umieją w internety. zamiast zamknąć pyski to oni zaczynają obrażać widzów. nie pociągną długo w takim razie,

zgadzam się. On się chce promować, chce, aby przez tę "pomoc" rodzina, bliscy tych chorych osób go obserwowała itd. . Widać zresztą jego zachowanie jak mówi .. jakby bo musi, wypada.. a nie z troski. Ona, wielka dama, której nie można zwrócić uwagi na włosy. Jak je tak będzie traktować to na ślub na krótko trzeba będzie... albo nie... niech zostanie w tym koczku 🙂 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszym vlogu wielkie narzekanie, że nie spędzają ze sobą czasu, bo jedno na paznokciach, a drugie na 'przeszczepie włosów', mimo, że tamten tydzień przesiedzieli na wyjeździe w górach, cóż, albo się zarabia, albo spędza się czas razem na kanapie pokazując kuciapę 🙂 normalne życie tak wygląda droga Szpilko, że ludzie nawet mieszkając ze sobą nie spędzają w domu całego dnia migdaląc się z partnerem, Siuras odpowiada, że wszystko poprawi się po vlogmasie, a Szpila ma to w dup.ie, bo ona chce teraz i już! Tupnij mu nogą, może się Siuras zgodzi olać taką ilość współprac, żebyś była zadowolona 😆

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uuubejbe napisał:

Ale mnie wczoraj bawiło, jak muka zrobił live w nocy i od razu Siouri dołączył i zaczął tam pisać. Nikt na niego nie reagował to to samo powtarzał parę razy  - a tam nadal nikt.

Aż ktoś to podkreślił, że " Y. pisze na live, a każdy go ignoruje". 

Oojooojjj 😞     😄 

oj... nie pisał czasem, że KOCHA 😅😂 pora na serial "Normal P." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, uuubejbe napisał:

Ale mnie wczoraj bawiło, jak muka zrobił live w nocy i od razu Siouri dołączył i zaczął tam pisać. Nikt na niego nie reagował to to samo powtarzał parę razy  - a tam nadal nikt.

Aż ktoś to podkreślił, że " Y. pisze na live, a każdy go ignoruje". 

Oojooojjj 😞     😄 

A co on tak chciał przekazać na tym live? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, truskawcia_ napisał:

Na wczorajszym vlogu wielkie narzekanie, że nie spędzają ze sobą czasu, bo jedno na paznokciach, a drugie na 'przeszczepie włosów', mimo, że tamten tydzień przesiedzieli na wyjeździe w górach, cóż, albo się zarabia, albo spędza się czas razem na kanapie pokazując kuciapę 🙂 normalne życie tak wygląda droga Szpilko, że ludzie nawet mieszkając ze sobą nie spędzają w domu całego dnia migdaląc się z partnerem, Siuras odpowiada, że wszystko poprawi się po vlogmasie, a Szpila ma to w dup.ie, bo ona chce teraz i już! Tupnij mu nogą, może się Siuras zgodzi olać taką ilość współprac, żebyś była zadowolona 😆

😅😂😆

bo jak on jest zajęty sobą, to nie ma kto jej usługiwać, posprzątać, zrobić zakupów.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witam, nie dostałem odpowiedzi na poprzednie pytanie, wiec pisze raz jeszcze. Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć czemu z mojego konta YT w szacunkowych zarobkach zostało zabrane ok 2000 zł? Czemu filmy które miły wysokie CPM i RPM nagle zostałem obniżone do minimum i pieniądze które zarobiłem na nich zostały bezprawnie zabrane. W tym momencie na AS mam około 2500 zł. Czemu nagle zostały tak mocno obcięte CPM moich filmów? Jest to mega przykre, bo naprawdę staram się i wkładam dużo serca w YT a w takich momentach odechciewa się czegokolwiek robić. 

Proszę o odpowiedź. "

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpila: "Dzień dobry, chciałam dowiedzieć się dlaczego z dnia na dzień moje szacunkowe przychody zmalały o ok. 3000zł ? Filmy, które wcześniej miały zarobione po 150$ nagle maja np. 5$ ? W jaki sposób mam skonfigurować sellers.json? I dlaczego nie pojawiła się żadna infomacja np. mailowa o zaistniałych zmianach na adsense? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź."

powyższa wiadomość J i Szpilki została napisana w październiku... mają bół tyyyłka, odechciewa się im robić... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Szpila: "Dzień dobry, chciałam dowiedzieć się dlaczego z dnia na dzień moje szacunkowe przychody zmalały o ok. 3000zł ? Filmy, które wcześniej miały zarobione po 150$ nagle maja np. 5$ ? W jaki sposób mam skonfigurować sellers.json? I dlaczego nie pojawiła się żadna infomacja np. mailowa o zaistniałych zmianach na adsense? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź."

powyższa wiadomość J i Szpilki została napisana w październiku... mają bół tyyyłka, odechciewa się im robić... 

😳 o kurde haha, gdzie to wyczaiłaś? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

"Witam, nie dostałem odpowiedzi na poprzednie pytanie, wiec pisze raz jeszcze. Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć czemu z mojego konta YT w szacunkowych zarobkach zostało zabrane ok 2000 zł? Czemu filmy które miły wysokie CPM i RPM nagle zostałem obniżone do minimum i pieniądze które zarobiłem na nich zostały bezprawnie zabrane. W tym momencie na AS mam około 2500 zł. Czemu nagle zostały tak mocno obcięte CPM moich filmów? Jest to mega przykre, bo naprawdę staram się i wkładam dużo serca w YT a w takich momentach odechciewa się czegokolwiek robić.  

Proszę o odpowiedź. "

Ten to zawsze wkłada w filmy dużo serca, skoro tak, to co go obchodzą zarobki? Żenada, co za pazerny typ, szok 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×