Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Kolejny dowód na uprzywilejowanie kobiet

Polecane posty

Gość AmyVonMW
4 minuty temu, Electra napisał:

Prywatne badania nie są chyba uwzględniane. Sąd zleca badania i na podstawie wyników zleconych przez sąd dokonuje się zaprzeczenia ojcostwa.

Dlatego chodzi mi o uaktualnienie przepisów. Te, które obowiązują, są z innej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Bo wszystkie postulaty feministek głoszą, że mężczyźni są źródłem wszelkiego zła i nie powinni mieć żadnych praw, a najlepiej, żeby w ogóle przestali istnieć.

E tam, wcale nie. Sama jestem feministką i uważam, że powinniśmy mieć równe prawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AmyVonMW napisał:

Dlatego chodzi mi o uaktualnienie przepisów. Te, które obowiązują, są z innej epoki.

Powinny być obowiązkowe, bo obecnie jak kobiecie się zaproponuje test na ojcostwo, to nie dość, że się nie zgodzi, to jeszcze się obrazi, że jej nie ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AmyVonMW napisał:

E tam, wcale nie. Sama jestem feministką i uważam, że powinniśmy mieć równe prawa. 

No to nie jesteś feministką, tylko normalną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ***** *** napisał:

najprościej z dala się trzymać od patologii i cwaniar i po problemie. 

Patologię łatwo rozpoznać, ale cwaniarą może być każda i w sumie trudno spotkać taką, która nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AmyVonMW napisał:

Dlatego chodzi mi o uaktualnienie przepisów. Te, które obowiązują, są z innej epoki.

Każdy za kasę kupowałby odpowiedni wynik. Dobrze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

pierd/olisz jak potłuczony, nie dziwie się że ktoś cię w dziecko wrabia, durny jesteś i zawsze będziesz miał pod górkę. do pisu się zapisz tylko tam imbe/cyl może mieć świetlaną przyszlośc. 

 

Mnie nikt w nic nie wrabia. A na zapisanie się do pisu honor mi nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lex napisał:

nie rób z siebie ofiary, 2 rece masz, 2 nogi masz, fajfusa  też? jak tak, to masz więcej niż trzeba. zapytaj lasek z forum... 

Praktyka pokazuje, że to nie wystarczy.

Zresztą nie jestem zainteresowany roochaniem wszystkiego, co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
1 minutę temu, ***** *** napisał:

kto ma zaktualizować ? posłowie fanatycy religijni ? wierzysz w to ? już szybciej uchwalą przepis że przed ślubem trzeba sprawdzić czy kobieta jest dziewicą niż zainteresują się jakimis frajerami którzy płacą alimenty. chcą mnożyć chore dzieci a ty liczysz że nagle uznają że jak dziecko nie twoje to może z głodu umrzeć 😄

 

Ale dlaczego mi wmawiasz coś, czego nie powiedziałam? Napisałam, że można uaktualnić, bo można (formalnie). A że najpierw trzeba pogonić ten fanatyczny "nierząd" to inna kwestia, na odrębną dyskusję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
7 minut temu, Electra napisał:

Każdy za kasę kupowałby odpowiedni wynik. Dobrze jest.

To też zagwozdka, jak to ogarnąć, by było uczciwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ***** *** napisał:

ma to sens to nie wina dziecka jak ojcieć alkoholik albo umrze i nie miał praw do świadczeń bo np. nie rpacował. 

W takich wypadkach to jeszcze ma. Ale jeśli ojcem jest enrique z erasmusa czy jakiś przypadkowy przystojniak z dyskoteki, to nie.

2 minuty temu, ***** *** napisał:

nic dziwnego w tym chyba nie ma 😄 

Niby nie. Ale też taka kobieta powinna zrozumieć, że sytuacja jest jaka jest i mimo że jej ufamy, to chcemy mieć pewność...

3 minuty temu, AmyVonMW napisał:

Ale dlaczego mi wmawiasz coś, czego nie powiedziałam? Napisałam, że można uaktualnić, bo można (formalnie). A że najpierw trzeba pogonić ten fanatyczny "nierząd" to inna kwestia, na odrębną dyskusję. 

Ciekawe, która partia w Polsce by coś takiego wprowadziła... PO? Nie ma szans. Lewica? Tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ***** *** napisał:

nadal jest taki przepis ale on może wnieśc o zaprzeczenie ojcostwa. 

 

tylko że ma na to 6 miesięcy...a jeśli nie ma o tym pojęcia, bo rozstał się 4 lata przed rozwodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lex napisał:

daleka droga przed Tobą, masz błedny obraz relacji damsko męskich. nikt nie kaze dymac kazdej tylko zrozumiec pewne rzeczy... 

Jakie rzeczy? Wyraźnie napisałeś o "robieniu sobie z kobiet worków na spermę".

Chcę związku z normalną kobietą, która szczerze mnie pokocha i nie będzie odwalała takich numerów, czy to aż tak trudne do zrealizowania w dzisiejszych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Powinny być obowiązkowe, bo obecnie jak kobiecie się zaproponuje test na ojcostwo, to nie dość, że się nie zgodzi, to jeszcze się obrazi, że jej nie ufasz.

Jednak coś musiało się wydarzyć w Twoim życiu bo takie podejście nie bierze się znikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

to po co temat zakładasz ? 

 

W obronie mężczyzn.

I by po raz kolejny spróbować przemówić do rozumu lewackim feministkom, które twierdzą, że tylko kobiety są wszędzie dyskryminowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ciekawe, która partia w Polsce by coś takiego wprowadziła... PO? Nie ma szans. Lewica? Tym bardziej.

Problem w naszym kraju jest taki, że średnio jest na kogo głosować. Osobiście jestem lewicowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Jednak coś musiało się wydarzyć w Twoim życiu bo takie podejście nie bierze się znikąd

Z obserwacji. Już wiele takich przypadków miało miejsce, nawet w mojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AmyVonMW napisał:

Problem w naszym kraju jest taki, że średnio jest na kogo głosować.

Z tym się zgodzę.

Przed chwilą, AmyVonMW napisał:

Osobiście jestem lewicowa.

Ciekawi mnie, dlaczego? Lewica nie ma kompletnie nic sensownego do zaoferowania.

Ja mam poglądy prawicowe, zwłaszcza gospodarczo. Światopoglądowo też bliżej mi do prawa niż lewa, ale w wielu kwestiach nie zgadzam się z Konfederacją, mimo że na nich głosuję, bo jestem bardziej pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

no ty wybierasz sam sobie kobietę to sobie wybierz taką co ją będziesz badał na wariografie co tydzien i po każdym dziecku na ojcostwo, broni ci ktoś ? 

Bez przesady, kto mówi o jakimś badaniu wariografem co tydzień? Ani ja tego nie oczekuję, ani nie ma szans, by ktokolwiek się na to zgodził.

2 minuty temu, ***** *** napisał:

to tym bardziej ma sens niż jakby ojcem był polak katolik ze wsi pod pcimiem który ledwo czytać umie, po tym pierwszym dziecko jak odziedziczy geny to jest szansa że będzie ogarnięte i w podatkach zwróci to co z funduszu dostalo po drugim jak odziedziczy to tylko zwiększy pule tych których trzeba dotować.

xD

Co ma ogarnięcie do bycia przystojnym czy do narodowości?

Już teraz kobiety dostają więcej od państwa niż same wpłacają, a mężczyźni odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Z tym się zgodzę.

Ciekawi mnie, dlaczego? Lewica nie ma kompletnie nic sensownego do zaoferowania.

Ja mam poglądy prawicowe, zwłaszcza gospodarczo. Światopoglądowo też bliżej mi do prawa niż lewa, ale w wielu kwestiach nie zgadzam się z Konfederacją, mimo że na nich głosuję, bo jestem bardziej pośrodku.

Bo właśnie najbliżej mi do nich światopoglądowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ***** *** napisał:

nie rozumiem czyli dowiedział się 4 lata później czy był ojcem ale po rozwodzie już nbie chce 😄 ? już podałem kto może wnieśc o zaprzeczenei ojcostwa a jak cię ktoś naciągnąl na dziecko to możesz mieć roszczenia odszkodowawcze względem tej osoby. 

 

Nie.

Widzę, że nie znasz realiów.

Rozstajesz się z kobietą.

Nie wiesz co ona wywija, bo się odcinasz.

Wnosisz o rozwód od razu.

Proces w sądzie trwa 3-4 lata, jeśli nie ma za porozumieniem.

W tym czasie ona z innym zachodzi i rodzi.

Wg prawa, jeśli nie podała innego ojca, TY nim jesteś "z automatu", mimo że nic o tym dziecku nie wiesz.

Masz czas 6 miesięcy OD URODZENIA dziecka ( o czym NIE MASZ bladehou pojęcia ), nie OD ROZWODU.

A ona urodziła rok po ROZSTANIU, nie po rozwodzie.

Comprende?

 

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ***** *** napisał:

większośc frajerów glosuje na konfederację bo chcą mieć poczucie wspołnoty z łysolami ze stadionów może sądzicie że was uchronią przed złym światem 😄 biedne zagubione nieboraki  zachwycone patolami 😄

 

Daleko mi do stadionowych kiboli, ale nie ma na kogo głosować, a do K. mi najbliżej.

7 minut temu, ***** *** napisał:

myślę że człowiekowi o poglądach jak twoje będzie bardzo cięzko prawdopodobieństwo bliskie zeru. kup sobie wariograf na własnośc taniej cię wyjdzie jak juz jakąś głupią znajdziesz niż płacić za badania 😄

ew. psychiatra najpierw się wylecz a poxniej szukaj. 

 

Jakich poglądach? Mam normalne poglądy. Sam jestem uczciwy i tego oczekuję od drugiej strony, ale nie zamierzam nikogo kontrolować.

A psychiatra stwierdził, że nic mi nie dolega.

8 minut temu, AmyVonMW napisał:

Bo właśnie najbliżej mi do nich światopoglądowo. 

Czyli zgadzasz się z feministkami mówiącymi, że mężczyźni to samo zło, a kobiety zawsze są bezbronnymi ofiarami? Zgadzasz się, że każda krytyka geja to homofobia, a murzyna to rasizm? Zgadzasz się, że w każdym zawodzie powinny być parytety i powinna się liczyć płeć, a nie kompetencje? Zgadzasz się, by przedsiębiorcy płacili 80% podatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ***** *** napisał:

nic nie ma do narodowości ale pisałem w kontekscie erasmusa analfabeci nie jeźdzą na wymianę. 

Na wymianę jedzie kobieta, a on jest u siebie.

6 minut temu, AntyBazyl napisał:

Rozumiem, ze obrażały się na ciebie twoje ciężarne kobiety? 😂😂😂 

Nie piszę o sobie, wy wszyscy macie jakąś obsesję na moim punkcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ***** *** napisał:

nieco mi się rozjaśniło ale jest tu bład merytoryczny rozwód trwa chwilę to podziął majątku ciągnie się latami, można to rozgraniczyć. separacja też traktowana jest z tego co pamietam jak rozwód. tu faktycznie może być problem ale taki paradoksów w prawie jest multum nikt się nimi nie zajmuje bo wiceministrowie wolą trollować w necie, ministrowie obsadzać znajomków na stanowiskach a posłowie to idioci którzy jak źle podnosza rękę to muszą "anulować bo przegrają". jaki naród tacy wybrańcy. 

 

rozwód trwa chwilę ( ok pół roku, do roku ) tylko wtedy, gdy jest za porozumieniem stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ***** *** napisał:

wg ciebei normalne wg mnie masz nienormalne wszystko zależy od perspektywy. postawię stówę że większośc która tworzy normy uzna że twoje poglądy nie są normalne, są zabawne co najwyżej 😄

Co jest nienormalnego w tym, że nie chcę, by kobiety za przyzwoleniem rządu i sądów mogły niszczyć życie mężczyznom i nie ponosić odpowiedzialności za swoje czyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Sami frajerzy się o to proszą bo nie patrzą z kim sypiają! 

Kobiety też sypiają z byle kim, no ale one mogą... Też powinny uważać.

A akurat ci "frajerzy" nie sypiają z kim popadnie, tylko chcą założyć rodzinę, a ci, którzy sypiają z kim popadnie właśnie nie płacą na dzieci ani ich nie wychowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

a kto posululje to 80% podatki ?

partia razem.

2 minuty temu, ***** *** napisał:

najwięksi socjalisci to partie skrajnie prawicowe. w polsce to lewica obniżała podatki a prawica zawsze podnosiła za wyjątkiem uw czyli twoj tok sie nie sprawdza. 

prawica i socjalizm xDDDD

2 minuty temu, ***** *** napisał:

nie słysząłem żeby mówiły że wszyscy mężczyźni to samo zło, tacy jak ty to się zgodzę.

Ja nie jestem złem. Ja szanuję kobiety i chciałbym tej jedynej dać miłość, szczęście i zapewnić wszystko, czego potrzebuje, ale nie dam się wykorzystywać.

3 minuty temu, ***** *** napisał:

nie każda to homofobia i rasizm ale większośc ludzi w tyym kraju to faktycznie homofoby i rasiści i nie ma się co obrażać.

Większość na pewno nie. Nikt nic nie ma do gejów ani murzynów, mogą normalnie żyć jak każdy inny.

4 minuty temu, ***** *** napisał:

nie zgadzam się z żadnymi parytetami to przeciwieństwo równouprawnienia jak sama nazwa parytet wskazuje. 

No ale feminizm od dawna nie jest za równouprawnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
14 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Czyli zgadzasz się z feministkami mówiącymi, że mężczyźni to samo zło, a kobiety zawsze są bezbronnymi ofiarami? Zgadzasz się, że każda krytyka geja to homofobia, a murzyna to rasizm? Zgadzasz się, że w każdym zawodzie powinny być parytety i powinna się liczyć płeć, a nie kompetencje? Zgadzasz się, by przedsiębiorcy płacili 80% podatku?

Pojechałeś trochę. Nic, co tu napisałeś, nie jest prawdą, tylko jakimś nagięciem rzeczywistości. Feministki chcą, by kobiety miały równe prawa z mężczyznami. Krytyka to homofobia? Nie. Z zawodami chodzi o to, by ludzie różnych płci i ras, a o tych samych kwalifikacjach, mieli równą szansę zostać zatrudnionymi. A opodatkowanie miało zdaje się dotyczyć najbogatszych, by odwrócić tendencję, że im ktoś więcej zarabia, tym mniej oddaje do budżetu (tu mogę się mylić, nie zagłębiałam się w podatki).

Edytowano przez AmyVonMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

idz protestuj przed sądem w obronie mężczyzn 😄

 

ok, czyli brak argumentów i krótkowzroczność.

4 minuty temu, ***** *** napisał:

pisałeś o jakimś GOŚĆiu z erasmusa

Bez różnicy.

4 minuty temu, ***** *** napisał:

niech jedzie i niech ją zapładnia kto chce co mi do tego.

Oczywiście, ma prawo. Tylko niech potem nie każe płacić na dziecko mężczyźnie, który nie ma z nim nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jakich poglądach? Mam normalne poglądy. Sam jestem uczciwy i tego oczekuję od drugiej strony, ale nie zamierzam nikogo kontrolować.

A psychiatra stwierdził, że nic mi nie dolega.

Nie nazwała bym ich normalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×