Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Kolejny dowód na uprzywilejowanie kobiet

Polecane posty

Przed chwilą, ***** *** napisał:

frajer jakby mógł sypiać z kim popadnie to nie dałby się łapać na nieswoje dziecko a tak to ten wytęskniony sex tak mu na dekiel pada że nawet jak dziecko jest w paski a on i dziunia w kratkę to wierzy że to jakiś wyjątkowy przypadek bo ona zapewniła go że go kocha i to możliwe 😄 

Tak, masz rację.

Na szczęście mi na seksie nie zależy.

Ale po prostu prawo powinno równo traktować obie strony, a nie dawać korzyści kobietom niezależnie od sytuacji.

3 minuty temu, AmyVonMW napisał:

Feministki chcą, by kobiety miały równe prawa z mężczyznami.

I mają. Nawet większe.

3 minuty temu, AmyVonMW napisał:

Krytyka to homofobia? Nie.

Zdaniem lewicy tak. Nie można mieć odmiennego zdania ani nawet poglądów, bo już jest się faszystą, rasistą i nie wiadomo kim jeszcze. Geje niepopierający lgbt są stale obrażani przez środowisko lgbt.

Jeżeli ktoś pobije na ulicy geja, to, zdaniem lewicy, na pewno dlatego, że był gejem, a nie dlatego, że znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze (oczywiście, jest to godne potępienia, ale należy się za to taka sama kara, a nie wyższa).

5 minut temu, AmyVonMW napisał:

Z zawodami chodzi o to, by ludzie różnych płci i ras, a o tych samych kwalifikacjach, mieli równą szansę zostać zatrudnionymi.

No to tak właśnie jest. A obecnie daje się kobietom bonusowe punkty przy rekrutacji na uczelniach tylko za to, że są kobietami. To samo dotyczy murzynów w usa (u nas jest ich za mało).

Istnieje też wiele projektów czy miejsc tylko dla kobiet, w drugą stronę już nie.

7 minut temu, AmyVonMW napisał:

A opodatkowanie miało zdaje się dotyczyć najbogatszych, by odwrócić tendendencję, że im ktoś więcej zarabia, tym mniej oddaje do budżetu (tu mogę się mylić, nie zagłębiałam się w podatki).

Jeżeli ktoś uczciwie zarobił, to mu się należy. Dlaczego mamy karać ludzi za pracę? Powinno się podnieść kwotę wolną od podatku (bo obecnie nawet kraje afrykańskie mają wyższą od nas), tak by ci najmniej zarabiający nie musieli oddawać. Wysokie podatki dla najbogatszych spowodują, że nikt nie będzie chciał prowadzić działalności w Polsce, bo nie będzie się to opłacało. Ci, którzy będą mogli, przeniosą siedzibę do rajów podatkowych, a reszta po prostu zamknie swoją działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ te kobiety okropne i złe i w ogóle do niczego. Tylko... czy ktoś Wam Panowie k... każe?

Jak mam czas oglądam różne głupoty w tv a to "Nasz nowy dom" czy coś w ten deseń. W 99% przesłaniem tych programów jest że to faceci są pijakami dzivvkarzami i przemocowcami i to wy panowie macie społeczne przyzwolenie pójść  jednego dnia w siną dal i mieć w dupie żonę dzieci i alimenty a tymczasem kobieta ma ten dom utrzymać i dzieci wychować i nie narzekać bo takie jest społeczne oczekiwanie.

Zatem...

Zgodniez literą prawa może to i wygląda na uprzywilejowanie ale w praktyce wygląda bardzo hu... owo

I to głównie wasza hu..jowa zasługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

to ci którzy po 80 tysiaków zarabiają ? jak się dopchająkiedyś do władzy i wiecej ich kasę zacznei zgarniać to zmienią poglądy. 

Dla swoich, tak jak pis i każda inna partia.

1 minutę temu, ***** *** napisał:

nikt nie każe, frajer sam sobie winny że durny to głupota mu każe a nie ktoś inny. 

Tak, ale dlaczego państwo chroni kobiety, a nie chroni mężczyzn?

Rozumiem, że możliwość wyrzucenia mężczyzny z domu, bo kobieta powiedziała (bez dowodów), że ją bije, też popierasz?

3 minuty temu, ***** *** napisał:

po co się zastanawiać na podtulatami partii jak razem czy konfederacja które mają po 3%, ich zdanie nie ma znaczenia z takim poparciem to wymyślą wszystko żeby im do 5% wzrosło.

razem jest częścią lewicy, która ma większe poparcie.

4 minuty temu, ***** *** napisał:

co cię dziwi narodowy socjalizm coś ci mówi 😄 ? przecież bosak to wypisz wymaluj poglady jak adolf h więc poczytaj o tym socjalizmie skoro ich popierasz. 

Narodowy socjalizm to coś jak pis - lewactwo, które narodem sobie mordę wyciera.

Bosakowi daleko do Hitlera, choć w wielu kwestiach się z nim nie zgadzam. Ale nie ma sensownej alternatywy.

5 minut temu, ***** *** napisał:

rozumiem ale twój problem polega na tym ze nie możesz tej głupiej której to wszystko chcesz dać znaleźć i to cię frustruje 😄 już pisałem psychiatra.

Właśnie nie głupiej, tylko normalnej.

Już pisałem, co psychiatra powiedział. I to specjalista, nie żaden konował.

6 minut temu, ***** *** napisał:

mam inne zdanie. 

to chyba w innej Polsce mieszkasz.

6 minut temu, ***** *** napisał:

dla mnie istotna czy ojciec z erasmusa czy beduin z pustyni w jednym przypadku w dziecko warto inwestować bo się zwróci w drugim niekoniecznie i niech ojcieć się nim zajmuje 😄

W dziecko zawsze warto inwestować. Ale w każde, a nie tylko jednej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, virriel1999 napisał:

W 99% przesłaniem tych programów jest że to faceci są pijakami dzivvkarzami i przemocowcami

a ktoś im kazał się z takimi związać?

5 minut temu, virriel1999 napisał:

i to wy panowie macie społeczne przyzwolenie pójść  jednego dnia w siną dal i mieć w dupie żonę dzieci i alimenty a tymczasem kobieta ma ten dom utrzymać i dzieci wychować i nie narzekać bo takie jest społeczne oczekiwanie.

To ciekawe, bo domów samotnej matki jest pełno, a domu samotnego ojca nie widziałem ani jednego.

Nie, nie ma takiego przyzwolenia ani oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

to zalezy czy jak kopie geja czy murzyna to robi to w ciszy czy wrzeszczy ty wstretny geju/murzynie 😄 to drugie jest z niskich pobudek. tak samo jak napadniesz na bank z bronia albo bez tez jest rozny wymiar kary nie ma w tym nic dziwnego. 

To oczywiste.

1 minutę temu, ***** *** napisał:

ty to masz dobre serce o prawa bialych w usa też walczysz na kafeterii, że też żadna kobieta jeszcze cię nie doceniła i nie chciałą wrobić w dziecko to niepojęte. 

Jestem za równymi prawami. Dla każdego, bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ***** *** napisał:

nie znam się na rozwodach ale chyba można wziąc rozwód a podział majątku przeprowadzić na innej rozprawie. 

 

Zależy jaki wniosek, i jak prawnicy poprowadzą. Generalnie chyba tak.

Aż tak bardzo w tym nie jestem.

Sam rozwód to przy wykazaniu winy strony kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Tak, masz rację.

Na szczęście mi na seksie nie zależy.

Ale po prostu prawo powinno równo traktować obie strony, a nie dawać korzyści kobietom niezależnie od sytuacji.

I mają. Nawet większe.

Zdaniem lewicy tak. Nie można mieć odmiennego zdania ani nawet poglądów, bo już jest się faszystą, rasistą i nie wiadomo kim jeszcze. Geje niepopierający lgbt są stale obrażani przez środowisko lgbt.

Jeżeli ktoś pobije na ulicy geja, to, zdaniem lewicy, na pewno dlatego, że był gejem, a nie dlatego, że znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze (oczywiście, jest to godne potępienia, ale należy się za to taka sama kara, a nie wyższa).

No to tak właśnie jest. A obecnie daje się kobietom bonusowe punkty przy rekrutacji na uczelniach tylko za to, że są kobietami. To samo dotyczy murzynów w usa (u nas jest ich za mało).

Istnieje też wiele projektów czy miejsc tylko dla kobiet, w drugą stronę już nie.

Jeżeli ktoś uczciwie zarobił, to mu się należy. Dlaczego mamy karać ludzi za pracę? Powinno się podnieść kwotę wolną od podatku (bo obecnie nawet kraje afrykańskie mają wyższą od nas), tak by ci najmniej zarabiający nie musieli oddawać. Wysokie podatki dla najbogatszych spowodują, że nikt nie będzie chciał prowadzić działalności w Polsce, bo nie będzie się to opłacało. Ci, którzy będą mogli, przeniosą siedzibę do rajów podatkowych, a reszta po prostu zamknie swoją działalność.

Przeinaczasz fakty. Są przypadki pobicia kogoś ewidentnie za bycie np. gejem (np. para facetów szła trzymając się za rękę) i z tym walczyć chce lewica. Chce im dać również prawo do zawarcia małżeństwa. Prawica odmawia im tego prawa i jest to dyskryminacja, a nie wygłaszanie swoich poglądów, typu, rodzina to chłopak i dziewczyna. Myśleć tak można, ale nie odbierać komuś przez własne poglądy praw. 

Wiesz jak wiele razy młoda kobieta na rozmowie kwalifikacyjnej była pytana, czy planuje dzieci? Ja np. tak. Ciebie nigdy podobne komentarze nie spotkały, bo.... nie jesteś kobietą. Stąd lewicy walka o równość na rynku pracy. Równość, a nie kolejną dyskryminację. Nie jest tak kolorowo, jak to opisujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

a ktoś im kazał się z takimi związać?

To ciekawe, bo domów samotnej matki jest pełno, a domu samotnego ojca nie widziałem ani jednego.

Nie, nie ma takiego przyzwolenia ani oczekiwania.

Napraaaawde??? Nieee ma?

No ...szok i niedowierzanie. A więc dokończę. Ten 1% przekazu stanowią samotni tatusiowie wynoszeni do rangi bohatera narodowego na miarę Stefana Batorego Jana 3 Sobieskiego i Kościuszki razem gdyż podjęli się samotnie wychować to co spłodzili.

Nadal uważasz że kobiety są w tym kraju uprzywilejowane?

Nie rozsmieszaj mnie qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AmyVonMW napisał:

Przeinaczasz fakty. Są przypadki pobicia kogoś ewidentnie za bycie np. gejem (np. para facetów szła trzymając się za rękę) i z tym walczyć chce lewica.

No i tego zdecydowanie nie popieram.

Przed chwilą, AmyVonMW napisał:

Chce im dać również prawo do zawarcia małżeństwa.

Jestem za legalizacją związków homoseksualnych. Małżeństwo nie jest potrzebne, zwłaszcza że argumentem lgbt jest chęć dziedziczenia i odwiedzania się w szpitalach, a to da się zrobić bez zezwalania na małżeństwa jednopłciowe. Zresztą ogólnie uważam, że małżeństwo to przeżytek i nie powinno dawać żadnych przywilejów, nawet jeśli chodzi o pary hetero.

2 minuty temu, AmyVonMW napisał:

Wiesz jak wiele razy młoda kobieta na rozmowie kwalifikacyjnej była pytana, czy planuje dzieci? Ja np. tak. 

Nie dziwi mnie to. Mężczyzna nie zajdzie w ciążę, a kobieta tak. Na czas ciąży trzeba znaleźć zastępstwo, a kobieta i tak musi dostawać wynagrodzenie, więc pracodawca jest podwójnie stratny. Rozumiem, że nie jest to przyjemne, no ale jednak z jakiegoś powodu tak jest i nie wiem, jak to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, virriel1999 napisał:

No ...szok i niedowierzanie. A więc dokończę. Ten 1% przekazu stanowią samotni tatusiowie wynoszeni do rangi bohatera narodowego na miarę Stefana Batorego Jana 3 Sobieskiego i Kościuszki razem gdyż podjęli się samotnie wychować to co spłodzili.

Nie, raczej 1%, któremu udało się w skrajnie prokobiecych sądach otrzymać prawo do opieki nad dziećmi. Większość mężczyzn chce wychowywać swoje dzieci, ale kobiety (w większości) wolą je płodzić z tymi, którzy nie są zainteresowani obowiązkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ***** *** napisał:

to działą też w drugą stronę jak cię jakaś kobieta wrobi w dzieci i będzie biła łomem to mogą ją eksmitować a ty zostaniesz w jej mieszkaniu z myślą o takich sierotach też popieram.

Już widzę, jak ktoś uwierzy mężczyźnie, który powie, że kobieta go bije. Od razu zostanie wyśmiany.

4 minuty temu, ***** *** napisał:

mam odmienne zdanie przy obecnym systemie odsetek patologii się zwieksza bo sie liczniej rozmnaza to prowadzi do utopii bo większośc finansuje patologię która z czasem stanei sie większością i kto ją b ędzie finansował wtyedy ?

500+ nie popieram, bo rodzi patologię, ale dzieci z takich rodzin też czasem wyrastają na ludzi.

5 minut temu, ***** *** napisał:

ale częśc tej lewicy za millera obniżyłą podatki wiec nie można uznwać że wszyscy chcą 80% jak razem. 

to lewica w starym stylu - skłonna do dyskusji i kompromisów, ta normalna część. No ale jak dojdą do władzy, to wszyscy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

w związkach heteroseksualnych tez się da to mozę zlikwidować małżeństwa całkowicie skoro sa niepotrzebne bo wszystko się da obejśc np. zawiązując spółkę cywilną 😄

 

Tak, jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AmyVonMW napisał:

 

Wiesz jak wiele razy młoda kobieta na rozmowie kwalifikacyjnej była pytana, czy planuje dzieci? Ja np. tak. Ciebie nigdy podobne komentarze nie spotkały, bo.... nie jesteś kobietą. 

Z punktu widzenia przedsiębiorcy mam prawo wiedzieć, jak wyglądać będzie przyszłość mojej firmy.

Jeśli inwestuję w pracownika, wdrazając go na określone stanowisko ( nawet w handlu czy w krawiectwie trzeba jednak pracownicę wdrozyć, nauczyć, jak praca wtym określonym miejscu wygląda ), mam prawo wiedzieć, czy za chwilę ta inwestycja nie okaze się stratą.

Po prostu tak to wygląda. Gdy odejdziesz z powodu ciąży, to JA będę ponosił wydatki związane z wdrożeniem zastępczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ***** *** napisał:

nikogo nie eksmitują na słowo honoru to trzeba udowodnić. 

tak, tak. A rząd obostrzeniami chroni nas przed wirusem i chce naszego dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
1 minutę temu, Santee napisał:

Z punktu widzenia przedsiębiorcy mam prawo wiedzieć, jak wyglądać będzie przyszłość mojej firmy.

Jeśli inwestuję w pracownika, wdrazając go na określone stanowisko ( nawet w handlu czy w krawiectwie trzeba jednak pracownicę wdrozyć, nauczyć, jak praca wtym określonym miejscu wygląda ), mam prawo wiedzieć, czy za chwilę ta inwestycja nie okaze się stratą.

Po prostu tak to wygląda. Gdy odejdziesz z powodu ciąży, to JA będę ponosił wydatki związane z wdrożeniem zastępczyni.

Panowie, naprawdę rozumiem wasz punkt widzenia. Ale za którymś razem miałam ochotę wstać i trzasnąć potencjalnego pracodawcę w łeb moim CV. Nie macie pojęcia, jak krępująca to sytuacja. Może niech pyta jeszcze z grubej rury, czy jestem płodna albo czy mam spiralkę założoną?

Rozumiem natomiast problem strat dla firmy przez moją ciążę. System całkowicie do przebudowania. 

Przyznajcie jednak, sam fakt bycia kobietą i to taką, która też chce zostać mamą, utrudnia życie na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AmyVonMW napisał:

Przyznajcie jednak, sam fakt bycia kobietą i to taką, która też chce zostać mamą, utrudnia życie na rynku pracy.

To już wina biologii, nie dyskryminacji. Zgadzam się, że nie powinno tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AmyVonMW napisał:

Panowie, naprawdę rozumiem wasz punkt widzenia. Ale za którymś razem miałam ochotę wstać i trzasnąć potencjalnego pracodawcę w łeb moim CV. Nie macie pojęcia, jak krępująca to sytuacja. Może niech pyta jeszcze z grubej rury, czy jestem płodna albo czy mam spiralkę założoną?

Rozumiem natomiast problem strat dla firmy przez moją ciążę. System całkowicie do przebudowania. 

Przyznajcie jednak, sam fakt bycia kobietą i to taką, która też chce zostać mamą, utrudnia życie na rynku pracy.

Ta praktyka NIE JEST prowadzona jedynie przez "panów". Panie prowadzące działalność robią DOKŁADNIE TAK SAMO.

To nie kwestia dyskryminacji, lecz liczenia kosztów prowadzonej działalności.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
5 minut temu, Santee napisał:

Ta praktyka NIE JEST prowadzona jedynie przez "panów". Panie prowadzące działalność robią DOKŁADNIE TAK SAMO.

To nie kwestia dyskryminacji, lecz liczenia kosztów prowadzonej działalności.

Nie twierdzę, że robią tak tylko panowie. 

Problem jest wyżej. Bardzo trudno ogólnie prowadzić w naszym kraju działalność. 

Napisałam Panowie, bo na ten sam temat odpisało mi to samo trzech panów. 😉

Edytowano przez AmyVonMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AmyVonMW napisał:

Nie twierdzę, że robią tak tylko panowie. 

Problem jest wyżej. Bardzo trudno ogólnie prowadzić w naszym kraju działalność. 

Ano wlasnie.

To przedsiebiorca ponosi ryzyko i ciezary.

Stad takie pytania.

Nie ma to nic wspolnego z sexizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
1 minutę temu, ***** *** napisał:

tak, ale to problem jej faceta a nie pracodawcy, rozmnazanie nie jest obowiazkowe jak ludzi nie stac na dzieci i koszty z tym zwiazane to nie powinni ich miec takie jest moje zdanie. obecnie panuje przekonanie ze kazdy powinien a nawet musi miec dzieci bo inaczej nasz naród wybrany wyginie i jakiś hordy obcych nas zaleją niczym z filmu fantastycznego o kosmitach 😄

 

Gorzej, jak któraś nie chce tych dzieci ale ma pierścionek na palcu i jest młoda. Dla oszczędności lepiej nie ryzykować.... 😉😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AmyVonMW napisał:

Gorzej, jak któraś nie chce tych dzieci ale ma pierścionek na palcu i jest młoda. Dla oszczędności lepiej nie ryzykować.... 😉😂

Zależy, co oferujesz.

Specjaliści wysokiej klasy ZAWSZE mają wzięcie, niezależnie od tego czy mają "stygmaty" czy nie.

Bo da się to jakoś poukładać, jeśli obie strony mają dobre chęci i możliwści.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
5 minut temu, ***** *** napisał:

tak, ale to problem jej faceta a nie pracodawcy, rozmnazanie nie jest obowiazkowe jak ludzi nie stac na dzieci i koszty z tym zwiazane to nie powinni ich miec takie jest moje zdanie. obecnie panuje przekonanie ze kazdy powinien a nawet musi miec dzieci bo inaczej nasz naród wybrany wyginie i jakiś hordy obcych nas zaleją niczym z filmu fantastycznego o kosmitach 😄

 

I jeszcze jeden szczegół. Jak kobietę ma być stać, skoro jej nie chcą przez potencjalne dzieci zatrudnić? A kobieta może chce w równym stopniu utrzymywać potomka, a nie wisieć na facecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

Podobno po żona bardziej pociąga 😉

Nie u mnie chociaż miał  zapędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ***** *** napisał:

nie porównuj tego, rząd udaje że coś robi trzeba mieć jakas podkładke pod propagande a i tak wszytsko załatwia statystyką chorych tworzoną w partyjnych gabinetach. czytałem ostanio artytkuł o gościu który mieszka w kambodzy jakby ktos nie wiedzial to bardzo biedne panstwo zwane one dolar country w ktorym komuchy rządzą od 40 lat, czesto ci sami ktorzy wymordowali 1/4 wlasnego narodu albo ich potomkowie. na pytanie jak to mozliwe ze w kambodzy na koronawirusa nie zmarl nikt i maja tylko 300 chorych odpowiedział że od 1985 roku rządzi ta sama partia ktora o wszystkim decyduje wiec nie we wszystko mozna tam wierzyć i dodal ze  to dokładnie jak u nas gdzie od listopada po pewnej wpadce pis postanowil zakazać sanepidom ujawniania danych i rządowa propaganda podaje dane jakie jej pasuja ktore sa nie do zweryfikowania 😄 w Tanzanii przeprowadozno w kweitniu kilka testów pozniej król orzekł że do testu oddal krew kozy a nie swoja i jakiegos owocu chyba mango i testy wszysly pozytywne wiec nikogo nie beda testowali bo testy sa niewiarygodne w maju orzekł że nie maja koronawirusa cos jak u nas morawiecki, ludzie w to tam uwierzyli i nie maja koronawirusa ani chorych ani zmarłych 😄

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AmyVonMW napisał:

I jeszcze jeden szczegół. Jak kobietę ma być stać, skoro jej nie chcą przez potencjalne dzieci zatrudnić? A kobieta może chce w równym stopniu utrzymywać potomka, a nie wisieć na facecie. 

Stygmat czasów obecnych.

Braki systemowe to kwestia wybieranych do tej pory "władz", i lata zaniedbań tychże.

Przerzucanie tego stanu rzeczy na barki facetów, jako założenie jest z gruntu fałszywe, seksistowskie, mylne.

Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:
5 minut temu, lex napisał:

kobieta nie jest facetem i nie jest zdolna do pokochania faceta, tak jak my sobie to wyobrazamy. Skoro one bez ogródek traktuja nas jak dawce zasobow

 

 

Bzdury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
6 minut temu, lex napisał:

odruch samoobronny 🙂 walnij jeszcze pięścią w stół. 

A po co? Nie po to go skręcałam, żeby niszczyć. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
4 minuty temu, lex napisał:

hehe, baba chlop. cos sie pozmienialo ostatnio bo duzo lasek umie skrecac meble, kupuje sobie zsjebiste wkretarki. swiat sie zmienia

To ja jestem tą od wkrętarki. I czemu od razu baba chłop? Poza tym naprawdę skręcenie mebla według instrukcji nie jest czymś bardzo trudnym. Przy dużym meblu może być potrzebna druga osoba ze względu na gabaryt i ciężar, ale da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmyVonMW
7 minut temu, ***** *** napisał:

do posiadania dziecka zwykle trzeba dwie osoby przeciwnej płci 😄 nie ma tu rownych praw ale w penwych sprawach równych nigdy nie będzie tak samo jak kobieta nie będzie dziwgała tyle ile facet etc. no cóż są róznice nie do przeskoczenia. 

 

 

Wiadomo, że są różnice między płciami. Nie można pojmować równości jak od linijki i doprowadzać jej do absurdu. Chodzi o podejście do człowieka całościowo, uwzględniając jego potencjał, nie odrzucając ze względu na rzeczy, na które nie ma wpływu. Własne miejsce i godne życie, bezpieczeństwo, powinno być możliwe do osiągnięcia dla każdego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×