Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kamil3211

Czy się jej podobam?

Polecane posty

Cześć mam do was pytanie co o tym sądzicie?

Kiedyś jak wracałem autobusem ze szkoły to do autobusu wsiadła pewna dziewczyna. Były wolne miejsca .Ja trzymałem plecak na moim drugim siedzeniu i ona przyszła do mnie i poprosiła żebym go ściągnął. Kiedy indziej była podobna sytuacja też miałem wolne miejsce i widziałem jak szła w moim kierunku (lekko uśmiechnięta). Ale ktoś usiadł wcześniej i tak się na tego gościa popatrzyła mniej więcej tak 😐. Czy jej się spodobałem.

Innym razem pewna dziewczyna siedziała do mnie tyłem i obracała głowę nie wiem czy na mnie patrzyła jak ja na nią patrzyłem to ją też odwracała i td. W końcu się przesiadła tak że siedziała do mnie przodem. Nie wiem czy na mnie patrzyła ale tak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kamil3211 napisał:

ona przyszła do mnie i poprosiła żebym go ściągnął.

Chciała zwyczajnie usiąść, a Ty trzymając plecak na siedzeniu jesteś niekulturalny. Ludzie mają stać, bo Ty musisz bagaż usadzac? Serio? 🤨

10 minut temu, kamil3211 napisał:

tego gościa popatrzyła mniej więcej tak

Popatrzyła z byka, ponieważ wtranżolił jej się na miejsce.

10 minut temu, kamil3211 napisał:

jak ja na nią patrzyłem to ją też odwracała

Wyczuwamy czyjś wzrok na sobie. Miałam kiedyś sytuację w pociągu. Czułam, że ktoś na mnie patrzy, ale miejsca obok mnie były wolne. Nie dawało mi to spokoju, ciągle czułam się obserwowana. I pomyślałabym o jakiejś psychozie😅, ale okazało się, że facet obserwował mnie w odbiciu. Pomyśl jaką moc ma spojrzenie.

 

Podsumowując- nie pompuj sobie ego nadinterpretacjami🙈

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kamil3211 napisał:

W końcu się przesiadła tak że siedziała do mnie przodem.

Miałeś okazję zagadać. Dlaczego nie spróbowałeś? Nie musiałbyś domyślać się. Nie wyciągaj pochopnie wniosków ze sytuacji, które wcale nie muszą mieć znaczenie. Niepotrzebnie nakręcisz się na coś czego być może nie ma. Tak naprawdę dowiesz się wszystkiego zagadując do niej. Być może siadając naprzeciw chciała dać Ci okazję do zaczepki, a być może zbieg okoliczności. Zagadaj, a nie gdybaj tu. Kto nie ryzykuje nie pije szampana 😉

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

electra :Chciała zwyczajnie usiąść, a Ty trzymając plecak na siedzeniu jesteś niekulturalny. Ludzie mają stać, bo Ty musisz bagaż usadzac? Serio? 

Były inne wolne miejsca do okoła mnie (bez czyichś plecaków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Cóż można rzec? Prawdopodobnie jest zainteresowana, ale czeka na twoją reakcje🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kamil3211 napisał:

to było 3 lata temu

No to po co to rozkminiac? Usiądź przy następnej okazji, nie patrz wstecz. Być może ta sytuacja męczy Cię tyle, żeby zmotywować Cię, gdy spotkasz odpowiednią dziewczynę i działał. Nic nie dzieje się bez pododu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×