Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hola24

Czy to normalne?

Polecane posty

20 lat na karku, nie wiem czy moje wargi sromowe mniejsze są dobre. Dość wystają, są koloru ciemnego czerwonego. Z zewnątrz są pomarszczone. Czy takie wystające będą przeszkadzać przy seksie? Obrzydzać faceta? I jeszcze jedna sprawa, te wargi od strony wejścia do pochwy posiadają tak jakby ostre "nici". No tak jakbyśmy dotykali surową pierś z kurczaka i pod palcami wyczuli ścięgna. I jak się siedzi to się czuje "to". I jak np. Chce się wysikać z rana to muszę je rozdzielić. Sorry za szczegóły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nimfa69 napisał:

20 lat na karku, nie wiem czy moje wargi sromowe mniejsze są dobre. Dość wystają, są koloru ciemnego czerwonego. Z zewnątrz są pomarszczone. Czy takie wystające będą przeszkadzać przy seksie?

zapewniam cię, że absolutnie nie będą przeszkadzać w seksie wcale a nawet mogą mile otaczać i łaskotać członka podczas. Jedyne co ty i partner musisz pamiętać że przed włożeniem członka powinnaś ty albo on je rozchylić tak aby nie próbować wpychać ich do środka bo będzie Cię oczywiście to bolało i nie uda się włożyć. Wiele kobiet ma motylki i żaden to problem. Jeśli nie przeszkadza ci to w sensie noszenia bielizny czy higieny itp. to przestań się tym przejmować

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są wielbiciele takich rarytasków :)... Możesz ją okazywać z dumą :).. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Nimfa69 napisał:

Sorry za szczegóły. 

Nadal za mało. To trzeba sprawdzić organoleptycznie. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

Niejeden facet będzie obrzydzony w jakimś sensie przez każdą ci.pkę, choćby była najbardziej pachnąca, i należała do najpiękniejszej aktorki por.no, oraz miała wargi uznane przez 95% facetów za najpiękniejsze.
To i tak w życiu nie poliże....
Ale faktycznie:

Każdy ma jakiegoś pie.r.dolca na pewnym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Nadal za mało. To trzeba sprawdzić organoleptycznie. 😌

z mojej strony nie byłoby z tym problemu .... potem opisałbym jej jak smakuje. Oczywiście ten smak ma pewne cechy wspólne ale jednak każda c.i.p.k.a smakuje inaczej. I to jest piękne ... ta wielość smaków, którą potem staram się porównywać do wyszukanych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2020 o 09:15, Nimfa69 napisał:

20 lat na karku, nie wiem czy moje wargi sromowe mniejsze są dobre. Dość wystają, są koloru ciemnego czerwonego. Z zewnątrz są pomarszczone. Czy takie wystające będą przeszkadzać przy seksie? Obrzydzać faceta? I jeszcze jedna sprawa, te wargi od strony wejścia do pochwy posiadają tak jakby ostre "nici". No tak jakbyśmy dotykali surową pierś z kurczaka i pod palcami wyczuli ścięgna. I jak się siedzi to się czuje "to". I jak np. Chce się wysikać z rana to muszę je rozdzielić. Sorry za szczegóły. 

Są idealne , każda kobieta ma inne , jest inaczej zbudowana , ale każde są fajne i takie zawsze będą 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×