Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasspej

Kobiety gdy chcą seksu to są nieobliczalne, a mówią że to faceci są napaleni ha ha

Polecane posty

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Pewnie zły wybór partnerów i ich ilość, używanie seksu żeby coś zyskać. Bardziej też lubią seks xD

Czy seks się liczy tylko w relacji damski męskiej? Bo moim zdaniem nie większosc robią tematy i takie same charaktery,. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Pewnie zły wybór partnerów i ich ilość, używanie seksu żeby coś zyskać. Bardziej też lubią seks xD

To nie że kobiety bardziej lubią tylko każdy człowiek jest inny i ma inne potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

To raczej chodzi o gadzi mózg facet widzi melinare wolałby włozyć ogon w mikser, kobieta widzi fajnego łobuza i jej się wszystko podoba taki męski... z tego powodu częściej łapią syf.

Chyba przestane z Tobą rozmawiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

To raczej chodzi o gadzi mózg facet widzi melinare wolałby włozyć ogon w mikser, kobieta widzi fajnego łobuza i jej się wszystko podoba taki męski... z tego powodu częściej łapią syf.

Rozumiem cię jak najbardziej, powiem Ci tak w tych czasach nawet i osoby powyżej 15roku życia łapią różne bakterie oraz syfilizm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

Chyba cię coś boli. Facet stara babcię zgwałcił gdy go ogon swędzi srogo. A nawet w odbyt niego faceta więc o czym Ty piszesz fantasto. 

Zgadzam się , widzi meliniare i wolał by w mikser aha zazwyczaj jak taka meliniara jest naje/bana to i w 5 ją wykorzystają jeden po drugim jak bydło najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie właśnie nie, facetom przebieg kobiety nie imponuje i staranniej dobieraja sobie.

Dobierają staranniej jak już im się znudzi latanie i zaliczanie wszystkiego co się rusza i na drzewo nie spi/erdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Leżaczek napisał:

Zazwyczaj kobiety mają dwa oblicza jedno publiczne drugie prywatne dla samca każdego na priv z którym by chciały coś więcej.

a mężczyźni ile mają obliczy ?  Każdego dnia  tu na komunikatorze dostaje po 10 -20 wiadomości od jakichś zje/bów z przeróżnymi propozycjami albo ze zdjęciami chooja  wszystko od razu wywalam i jeszcze nikomu nie odpisalam a Ty mi tu że kobiety maja 2 oblicza 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

Twoj i obrazu świat się dzieli tylko na lobuzy i dobrych mężczyzn czyli was.

I nie ma nic po środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ja tak nie robię nigdy nie robiłem 😄 u nas jest promil takich właśnie co zaburzaja obraz. Tak samo kiedyś gracz kojarzyl się z takim nerdem z tradzikiem dlatego ćwiczylem żeby zanurzyć o 180 stopni 😄

Ja nie mówię że Ty tak robisz albo robiłeś , ja Ci podaje głupi przykład z życia wzięty . jeżeli słyszę że większośc facetów jest taka wspaniala a kobiety złe , z 2 obliczami i chooj wie czym jeszcze to wtedy ja Ci odpisuje żebyś miał pogląd jak to wygląda od mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

Mam wrażenie że mężczyźni z kafe stanęli w rozwoju na wieku maks 15 lat.

Niektórzy to maks 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Drugie mają dopiero jak są zainteresowane samcem dopóki nie to cały czas pierwsze. Ja taz dostałem ktoś myślał żem laska, z polski xD

Nie da rady ze mną pogadać w taki sposób jak Ty to odbierasz jakie są kobiety i jacy są mężczyźni , ja już w życiu tyle widziałam i tyle przeszłam że nie chcę słuchać teorii o kobietach o mężczyznach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Każdy ma inne doświadczenia ja jestem w stanie uwierzyć w nieobliczalne kobiety i w zjèbow co wysylaja chooja Ci codziennie bo sam raz dostałem xD

No i fajnie i niech tak pozostanie , bo słyszę rozmowę taką jak od taki obraz że wszystkie kobiety są złe a mężczyźni wszyscy dobrzy a jak aiię trafi 1 zły to i tak jest zły przez kobiety to mnie szał ogarnia 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

O nie lobuzy nie są źli przez kobiety, oni tak wybrali. Ja w podstawówce wybrałem nie być lobuzem i się trzymam. Cyberpunk na pc na ultra w rtx ostwietleniu bardzo ładny 😮

Widziałam mam reklame pod blokiem na przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Elciaa29 napisał:

Tą co MSM na przystanku jest na PS4

Miało być Tą co mam na przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja o 8 😔

A nie możesz położyć się wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Leżaczek napisał:

Nie bardzo jak chcesz to śpij, o której wstajesz?

Róźnie raz o 12 się obudzę a raz o 15 np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Leżaczek napisał:

O 15 fajnie 😄 ja wstaje od razu obiad robić 😅

Tak ja zazwyczaj też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ponad 3h nie palone bardziej ciągnie z nudu niż potrzeby jakby 🤔:classic_sad:

Kiedyś jednego dnia miałam tyle na głowie że nie wiedziałam w co ręce wysadzić ale byłam mocno zajęta i skupiona  , Ty wiesz że sié wtedy zczaiłam że od 8 h nie paliłam i wcale przez ten czas mi się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ja mam tak mając dobrą grę ale czy aż 8h to raczej nie, może z 5h

Dlatego mowie że tylko raz tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

A prawda jest taka, że Polska to najbezpieczniejszy dla kobiet kraj w Europie. I nie, nie wynika to z tego, że "nie zgłaszają", bo u nas zgłasza się równie często co za granicą.

No to skoro zgłasza się rzekomo takie rzeczy równie często jak zagranicą, to na jakiej podstawie sądzisz, że Polska jest najbezpieczniejszym krajem w Europie? Skoro Twoim zdaniem "lewactwo" jest źródłem całego zła na świecie, to czemu w kraju religijnym i konserwatywnym jest tyle samo przemocy co na zachodzie? Przecież tu rzskomo kobiety mają jak w raju... Sam się gubisz w tym co piszesz 🙂

6 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

xD

I to pokazuje skalę upadku cywilizacji zachodniej.

Aborcja jest naruszeniem podstawowego prawa do życia.

XD? Serio tylko tyle potrafisz napisać w kwestii przemocy domowej? Zareaguj tak samo patrząc tym ofiarom w oczy, ciekawe czy wtedy też będziesz takim ignorantem. Żyjesz chłopie w bańce mydlanej i nie obchodzą Cię problemy ludzi. Naistotniejszą kwestią jest oczywiście Twój celibat i jego przyczyny. Reszta to oczywiście nic nieznaczące ...y, bo Ciebie nie dotyczą, nie? Jesteś zwyczajnie odrealniony i z każdym postem coraz bardziej to udowadniasz - żadna dojrzała osoba nie potraktuje Cię poważnie bo jesteś mentalnym gówniarzem. Tyle w temacie. 

A aborcja nie jest naruszeniem prawa do życia. Dla mnie jej zakaz jest brakiem szacunku wobec życia już istniejącego bo dla mnie człowiek, który juz jest na świecie, będzie zawsze ważniejszy od zlepku komórek. Tak, bo tym jest właśnie ciąża w początkowym stadium. Osoba dorosła ma prawo decydować o swoim ciele i o tym czy wyda na świat potomstwo - to ma być swiadoma decyzja a nie jakiś nakaz ze strony władzy i środowisk konserwatywnych. Nikt nie ma prawa decydować o rozrodczości kobiety poza nią samą i zawsze się będę tego trzymać. Jak widzisz, wszystko zależy od punktu siedzenia 🙂

6 godzin temu, BoniBluBirdy napisał:

I z czego rzysz. Większość patoli odbywa się za zamkniętymi drzwiami. To że nikt Ci się nie chwali nie znaczy że tego nie ma.

Dokładnie, to samo napisałam. Ale dla TOW to jak widać zbyt ciężki temat do ogarnięcia. Nie ten umysł, nie te możliwości intelektualne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ◾Mefisto
43 minuty temu, Mizo napisał:

No to skoro zgłasza się rzekomo takie rzeczy równie często jak zagranicą, to na jakiej podstawie sądzisz, że Polska jest najbezpieczniejszym krajem w Europie? Skoro Twoim zdaniem "lewactwo" jest źródłem całego zła na świecie, to czemu w kraju religijnym i konserwatywnym jest tyle samo przemocy co na zachodzie? Przecież tu rzskomo kobiety mają jak w raju... Sam się gubisz w tym co piszesz 🙂

XD? Serio tylko tyle potrafisz napisać w kwestii przemocy domowej? Zareaguj tak samo patrząc tym ofiarom w oczy, ciekawe czy wtedy też będziesz takim ignorantem. Żyjesz chłopie w bańce mydlanej i nie obchodzą Cię problemy ludzi. Naistotniejszą kwestią jest oczywiście Twój celibat i jego przyczyny. Reszta to oczywiście nic nieznaczące ...y, bo Ciebie nie dotyczą, nie? Jesteś zwyczajnie odrealniony i z każdym postem coraz bardziej to udowadniasz - żadna dojrzała osoba nie potraktuje Cię poważnie bo jesteś mentalnym gówniarzem. Tyle w temacie. 

A aborcja nie jest naruszeniem prawa do życia. Dla mnie jej zakaz jest brakiem szacunku wobec życia już istniejącego bo dla mnie człowiek, który juz jest na świecie, będzie zawsze ważniejszy od zlepku komórek. Tak, bo tym jest właśnie ciąża w początkowym stadium. Osoba dorosła ma prawo decydować o swoim ciele i o tym czy wyda na świat potomstwo - to ma być swiadoma decyzja a nie jakiś nakaz ze strony władzy i środowisk konserwatywnych. Nikt nie ma prawa decydować o rozrodczości kobiety poza nią samą i zawsze się będę tego trzymać. Jak widzisz, wszystko zależy od punktu siedzenia 🙂

Dokładnie, to samo napisałam. Ale dla TOW to jak widać zbyt ciężki temat do ogarnięcia. Nie ten umysł, nie te możliwości intelektualne 🙂

nie wiem po co takie ściany tekstu mu wykladasz. Ja sobie odpuściłem rozmowę z nim. Do niego nic a nic nie dotrze. Jak pisałem to dzieciak który ledwo podstawówkę skończył. To jak ma rozumieć problemy dorosłych skoro on ani doświadczenia ani tak naprawdę wiedzy ogólnej nie ma. Tylko to co przeczyta na swój gó/wno blogach czy forum bo brzmi jak od guru kotońskiego. Pozostało mieć nadzieję że za kilka lat zmadrzeje 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Elciaa29 napisał:

I nie ma nic po środku

Jest, cały czas o tym piszę. To dla was nie ma nic pośrodku.

8 godzin temu, Elciaa29 napisał:

Dobierają staranniej jak już im się znudzi latanie i zaliczanie wszystkiego co się rusza i na drzewo nie spi/erdala

Bzdura.

A kobiety dobierają staranniej, jak już wyszaleją się z przystojniakami.

7 godzin temu, Elciaa29 napisał:

a mężczyźni ile mają obliczy ?  Każdego dnia  tu na komunikatorze dostaje po 10 -20 wiadomości od jakichś zje/bów z przeróżnymi propozycjami albo ze zdjęciami chooja  wszystko od razu wywalam i jeszcze nikomu nie odpisalam a Ty mi tu że kobiety maja 2 oblicza 🙄

Współczuję.

6 godzin temu, Elciaa29 napisał:

No i fajnie i niech tak pozostanie , bo słyszę rozmowę taką jak od taki obraz że wszystkie kobiety są złe a mężczyźni wszyscy dobrzy a jak aiię trafi 1 zły to i tak jest zły przez kobiety to mnie szał ogarnia 😳

Nie mówię, że wszystkie złe i wszyscy dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mizo napisał:

No to skoro zgłasza się rzekomo takie rzeczy równie często jak zagranicą, to na jakiej podstawie sądzisz, że Polska jest najbezpieczniejszym krajem w Europie? Skoro Twoim zdaniem "lewactwo" jest źródłem całego zła na świecie, to czemu w kraju religijnym i konserwatywnym jest tyle samo przemocy co na zachodzie? Przecież tu rzskomo kobiety mają jak w raju... Sam się gubisz w tym co piszesz 🙂

To, że zgłaszają, nie oznacza, że do przestępstwa faktycznie doszło. Statystyki wyraźnie pokazują, że Polska jest najbezpieczniejsza w Europie.

2 godziny temu, Mizo napisał:

XD? Serio tylko tyle potrafisz napisać w kwestii przemocy domowej? Zareaguj tak samo patrząc tym ofiarom w oczy, ciekawe czy wtedy też będziesz takim ignorantem.

Nie. Ja współczuję ofiarom, tylko śmieszy mnie twoje pisanie, że każda kobieta przeżywa piekło przez tych strasznych mężczyzn.

2 godziny temu, Mizo napisał:

Żyjesz chłopie w bańce mydlanej i nie obchodzą Cię problemy ludzi. Naistotniejszą kwestią jest oczywiście Twój celibat i jego przyczyny. Reszta to oczywiście nic nieznaczące ...y, bo Ciebie nie dotyczą, nie? Jesteś zwyczajnie odrealniony i z każdym postem coraz bardziej to udowadniasz - żadna dojrzała osoba nie potraktuje Cię poważnie bo jesteś mentalnym gówniarzem. Tyle w temacie. 

Mnie obchodzą problemy ludzi, a swoich nie uważam za najważniejsze.

Jeśli ja jestem "mentalnym goovniarzem", to jak nazwać moich rówieśników, na tle których zawsze wyróżniałem się dojrzałością?

2 godziny temu, Mizo napisał:

A aborcja nie jest naruszeniem prawa do życia. Dla mnie jej zakaz jest brakiem szacunku wobec życia już istniejącego bo dla mnie człowiek, który juz jest na świecie, będzie zawsze ważniejszy od zlepku komórek. Tak, bo tym jest właśnie ciąża w początkowym stadium. Osoba dorosła ma prawo decydować o swoim ciele i o tym czy wyda na świat potomstwo - to ma być swiadoma decyzja a nie jakiś nakaz ze strony władzy i środowisk konserwatywnych. Nikt nie ma prawa decydować o rozrodczości kobiety poza nią samą i zawsze się będę tego trzymać. Jak widzisz, wszystko zależy od punktu siedzenia

O swoim ciele tak, ale dziecko to już nie jest jej ciało.

Nie chcesz dzieci – to antykoncepcja albo wstrzemięźliwość. Dziecko ma prawo się urodzić.

1 godzinę temu, ◾Mefisto napisał:

Jak pisałem to dzieciak który ledwo podstawówkę skończył. 

No fajnie, że po podstawówce można na studia iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ◾Mefisto
12 minut temu, taki obraz wasz napisał:

 

Nie chcesz dzieci – to antykoncepcja albo wstrzemięźliwość. Dziecko ma prawo się urodzić.

 

😅

o mój Boże. 

13 minut temu, taki obraz wasz napisał:

 

No fajnie, że po podstawówce można na studia iść.

3 lata gimnazjum się nie liczą. Poza tym napisałem ledwo a nie dopiero. 

Chociaż sądzę że to że jesteś na studiach to przypadek. Musiałeś nieźle strzelać na maturze o być na go/wno kierunku bo nie wierze że taki półglowek bywał na jakichkolwiek studiach jak ty dyskutować nie umiesz. Jedyne co to powtarzasz swoje bzdety. Idź popierdziel tamtym swoim znajomym których niby masz. 

Tu nikt już nie chce cię słuchać 🎧 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×