Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamilb01

Dominacja | pytanie do Pań

Polecane posty

Witam. Postaram się szybko nakreślić sytuację.

Jesteśmy razem z dziewczyną 4 lata.

Z faktu że temat dotyczy seksu to zarysuje ogólny obraz? Uprawiamy sex często, nie z przymusu czy coś podobnego tylko z pożądania i miłości. Widujemy się 3 dni w tygodniu i zazwyczaj wtedy robimy to 2/3 razy dziennie, ale to zazwyczaj ja mam wyższe libido, na szczęście dziewczynie to nie przeszkadza i udaje nam się znaleźć złoty środek.

Od dłuższego czasu wprowadzamy urozmaicenia, np. bdsm. Wiązanie, liny, gagi, plugi itp. Oboje czerpiemy z tego przyjemność, a nawet od ostatniego czasu działa to w moją stronę.

Zmierzam do tego by nakłonić partnerkę na coś co by na prawdę pokazało że jest uległa.. Np. by chodziła po mieście / domu z plugiem, lub z inną dyskretną sex zabawką.

Pytanie do was, jak ją do tego przekonać? W sensie wiem że wspólna rozmowa / ustalenie zasad itp. pozwoli na dojście do rozwiązania, tak jak ze wszystkim przez 4 lata hah.

Ale chodzi mi o to czy wy (ze swojego doświadczenia), możecie mi coś zaradzić? Jakiś argument, albo co was do tego przekonało?

+ dodatkowe pytanie (skoro już piszę na forum). Drogie Panie co sprawia że się nakręcacie? Że wasze libido skacze do góry? :o

 

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×