Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wypadek24

Odszkodowanie z zusu

Polecane posty

Cześć nie wiem gdzie umieścić ten temat wiec z góry przepraszam jeśli zły dział. Miesiąc temu miałam wypadek bardzo poważny uraz, Wieloodlamowe otwarte złamanie kości skokowej z licznymi przemieszczeniami, wieloodlamowe otwarte złamanie kości pietowej z przemieszczeniami, złamanie kości lodkowej oraz strzałkowej bocznej. Oprócz tego zerwane wszystkie więzadła, 3 zwichniecia i porwane ścięgna oraz uszkodzone nerwy -brak czucia w czterech palcach stopy i prawej jej części (od otwartej rany w górę) mam pytanie na ile można liczyc odszkodowania za takie obrażenia? Lekarze mówią że noga nie wróci do pełni sprawności, może ktoś miał podobny przypadek i orientuje się jakie to są kwoty? Pytam dlatego że zaczęłam prywatne leczenie (przez Koronę na NFZ śmiech na sali wizyty w ogromnych odległościach czasowych) możliwe że czekają mnie kolejne operację itd i chciałam się zorientować czy chociaż w małym stopniu zwroca się koszty leczenia. Wiem że jeszcze jest za szybko na odszkodowanie natomiast kompletnie nie orientuje się w tym temacie w jakie kwoty strzelać. Pozdrawiam. Jeśli ktoś miał podobne urazy, długo wracaliscie do sprawności? Jakie problemy macie pomimo zakończonego leczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×