Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Navelina

Histeroskopia - starania po zabiegu

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, 

wczoraj miałam robioną histeroskopię diagnostyczną w Krakowie (w Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika), lekarz przeprowadzający histeroskopię niewiele po samym zabiegu powiedział. Mówił, ze musi mieć pewność po wynikach histopatologicznych i teraz nie jest w stanie nic powiedzieć. Ale coś mruczał, że nie do końca jest ok. Histeroskopię miałam wykonaną ze względu na zaplanowany kriotransfer zarodka na drugą połowę stycznia. Ponieważ mamy tylko jeden zarodek (dwa inne odpadły w badanych PGS - screening / dziś się dowiedzieliśmy 😞 ), to tym bardziej doceniam, że mój lekarz prowadzący chce zrobić wszystko aby zwiększyć szanse powodzenia - z tego względu mnie wysłała na histero. Ja mam jeszcze inne pytanie. Bo teraz hist. miałam w 11 dc. za chwilę będę mieć dni płodne, czy można się starać? (zaznaczę, że lekarka prowadząca zawsze nam mówiła, że mamy nie zaprzestawać naturalnych starań) - mam niepłodność idiopatyczną i endomendę na lewym jajniku. Któraś z Was miała robioną histeroskopię i lekarz mówił aby w tym samym cyklu się starać? 🙂 

Edytowano przez Navelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×