Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Andrzej1234

Male squirt

Polecane posty

Witam. Ja w temacie męskiego tryskania . Całkiem niedawno nauczyłem się tego podpatrując jak to się robi na filmach. To super uczucie chęci oddania moczu przy stymulacji góry żołędzia i cewki moczowej. No i tryskanie niedojrzałym moczem z pęcherza jak spermą. Można tak zrobić kilka razy pod rząd np.4 . Uczucie inne od orgazmu ale dające super odczucie przyjemności. Czy są tu inni mężczyżni którzy tego próbowali i chcieli by się podzielić odczuciami. A także kobiety które potrafią women squirt i czy ich odczucia przy squirt są podobne do męskich. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się to zaczęło przytrafić po drugiej ciąży. Bliska orgazmu chcialo mi się strasznie siusiac. Któregoś razu nie wytrzymałam i poszły hamulce. Byłam w szoku. Mąż zachwycony.  Od tamtej pory mam prawie za każdym razem. Ciężko to później już powstrzymać jak raz się udało. Dodam,że dzięki temu polubilismy też z mężem zabawę w pissing. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc chętnie bym spróbował ale wolałbym się oddać w ręce doświadczonej kobiety 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2020 o 10:37, Andrzej1234 napisał:

próbowali i chcieli by się podzielić odczuciami. A także kobiety które potrafią women squirt i czy ich odczucia przy squirt są podobne do męskich. Pozdrawiam.

próbowałem i udało się - ale to nie jest do końca sikanie. Jest faktycznie uczucie potrzeby oddania moczu ale sam wytrysk to jest mieszanina moczu i śluzu, więc nie można powiedzieć, że jest to sikanie podczas stymulacji członka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, on 36 napisał:

Szczerze mówiąc chętnie bym spróbował ale wolałbym się oddać w ręce doświadczonej kobiety 😅

kobiety rzadko wiedzą jak to robić, ponieważ u mężczyzn ten efekt uzyskuje się przez bardzo szybkie pobudzanie u mężczyzny czubka członka czyli okolicy cewki moczowej - tzw. "palming". W ten sposób wywołuje się male squirt więc trochę inaczej niż u kobiet a Ty pewnie mylisz to z masażem prostaty - to zupełnie co innego.

https://www.orgasmicguy.com/most-intense-male-masturbation-technique-1-palming-the-glans/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, on 36 napisał:

Wiem lepiej o czym myślę.

mało która kobieta wie jak to zrobić dlatego najczęściej udaje się to wywołać samodzielnie przez masturbację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

mało która kobieta wie jak to zrobić dlatego najczęściej udaje się to wywołać samodzielnie przez masturbację

Tak samo jest u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Tak samo jest u kobiet

u kobiet czasami wystarczy pobudzać punkt G ale mam wrażenie, że przyspiesza to także, jeśli kobiecie sprawia to przyjemność, pobudzanie (podobnie jak u mężczyzny) okolicy cewki moczowej. Przynajmniej takie mam doświadczenie, gdy kobiety obdarzały mnie "mokrym" orgazmem i same jęczały "że muszą puścić"

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

u kobiet czasami wystarczy pobudzać punkt G ale mam wrażenie, że przyspiesza to także, jeśli kobiecie sprawia to przyjemność, pobudzanie (podobnie jak u mężczyzny) okolicy cewki moczowej. Przynajmniej takie mam doświadczenie, gdy kobiety obdarzały mnie "mokrym" orgazmem i same jęczały "że muszą puścić"

Tak mniej więcej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2021 o 15:47, Elciaa29 napisał:

Tak mniej więcej to wygląda.

Miewasz takie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lukas 881 napisał:

Miewasz takie ?

 

Chyba bym się nie wypowiadała o tym co przeczytałam albo zobaczyłam na filmie 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem to zupełnie przez przypadek podczas masturbacji.. miałem jakoś 15-16 lat, lubiłem testować nowe techniki i chciałem, żeby moja masturbacja odzwierciedlała naturalne doznania podczas seksu a nie tylko szarpanie penisa do wytrysku. Skupiłem się właśnie na masowaniu samej główki penisa. Chyba jak u każdego faceta to miejsce bardzo wrażliwe - zdziwiłem się bo dosłownie po 5-6 przesunięciach dłonią z żelem poczułem napływ ciśnienia jak przed wytryskiem. postanowiłem kontynuować i jakie było moje zaskoczenie, kiedy zamiast normalnego wytrysku miałem fontannę rzadkiego płynu... ale nie moczu. Trochę się wtedy przestraszyłem ale później kilkukrotnie to jeszcze powtarzałem. Musiałem sprawdzić czy wszystko jest ok więc kontynuowałem normalną masturbację przesuwając dłonią po całym już penisie i dostałem normalnego wytrysku, gęstej ciepłej spermy. Chyba to w tym jest najlepsze, że można kontynuować zabawę :) Myślałem, że tylko ja tak mam a tu proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też stosuję takie techniki na tryskanie jak z fontanny.

1. przez masaż prostaty 

2 stymulacje dilatorem cewki, wchodzę aż do pęcherza dodatkowo można dostać klasycznego wytrysku.

Lubię też wsadzić dilator i trochę z nim pochodzić. 

 

Chce ktoś pogadać na prv        

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×