Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tomasz 584

jestem erotomanem ???

Polecane posty

2 minuty temu, Electra napisał:

Jak jest uebana opieką to ma jeszcze księciunia zadowalać, żeby nie odszedł? Niektórzy faceci tylko widzą, że dupy nie dostali, a że nic sobą nie prezentują, nic z siebie nie dają i mają na wszystko wyebane nie liczy się. Kobiety bywają też nie lepsze. Mają kochających, pomocnych mężów, dzieci ale mało im wrażeń. Yebie mi to, jak kto sobie zrobi tak sobie ma, nie mnie osądzać, bo jestem ostatnią odpowiednią i kompetentną osobą do tego.

Nie posadzajmy i tak w domu siedzi. Tym  złego bedzie kiciunia  księcia zadawalać?

Edytowano przez Tese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na forum mieli zajęcie , nie myślisz to buduje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Olimpia napisał:

A za kogo Ty się uważasz, że każesz mi opuścić kafe?  Zabolało ? Masz amnezję? To Ty mnie próbujesz pouczać. A teraz wylazł z Ciebie, Cham. Źle znosisz nawet minimalną krytykę.

Mogę być zdziwiona Twoim odmiennym zdaniem. Chociaż nie pochwalam go to odniosłam się do niego kulturalnie. Ty natomiast nie będziesz mi dyktować za co ja łapie się czy kogokolwiek innego i jakich słów używam do swoich komentarzy dopóki nie atakuję Cię. Dlatego bądź tak uprzejma i odyeb się ode mnie, bo to że siebie głaszcze po główce nie oznacza, że Ciebie też będę, gdy podprdalasz do mnie. Nie mów już do mnie, bo zaburzasz mi niedzielny spokój. Chcesz sobie na kogoś wsiąść to zejdź z ero i idź poskacz po chłopie, może zgryzota Ci minie.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę jedno powiedzenie,

Cytat

czego nie ma w domu. szuka poza domem.

Warunki są spełnione nie bedzie szukał.

Edytowano przez Tese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tese napisał:

Przypomnę jedno powiedzenie,

Warunki są spełnione nie bedzie szukał.

Chociażby kobieta się dwoiła i troiła (🤦‍♀️) to nie wpłynie na niedojrzałego, nieodpowiedzialnego, głupiego chłopa, który nie kocha jej (to już chuuj), ale nawet własnych dzieci. Niektórzy nie nadają się nawet do opieki nad chomikiem czy rybkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Mogę być zdziwiona Twoim odmiennym zdaniem. Chociaż nie pochwaliłam go to odniosłam się do niego kulturalnie. Ty natomiast nie będziesz mi dyktować za co ja łapie siebie czy kogokolwiek innego i jakich słów używam do swoich komentarzy dopóki nie atakuję Cię. Dlatego bądź tak uprzejma i odyeb się ode mnie, bo to że siebie głaszcze po główce nie oznacza, że Ciebie też będę, gdy podprdalasz do mnie. Nie mów już do mnie bo zaburzasz mi niedzielny spokój, chcesz sobie na kogoś wsiąść to idź poskacz po chłopie, może zgryzota Ci minie.

"Co Ty gadasz" napisałaś i za makówę się złapalaś😀 Nie chcę Twoich pochwał, ale Ty może tego oczekujesz i dlatego się wściekasz.

No dobra na tym kończę. Nie chce mi się już z Tobą ciągnąć tych wywodów o niczym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Chociażby kobieta się dwoiła i troiła (🤦‍♀️) to nie wpłynie na niedojrzałego, nieodpowiedzialnego, głupiego chłopa, który nie kocha jej (to już chuuj), ale nawet własnych dzieci. Niektórzy nie nadają się nawet do opieki nad chomikiem czy rybkami.

Nie chce, sama pisałaś nie dogadzała ja sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×