Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Niedzielny poranek...

Polecane posty

1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

Obiecuje. Usmiechnij sie. Mam nadzieje, ze zajrzysz pozniej 😘🤩

 Bądź ponad to wszystko i pozostaw to losowi.Taka mała uwaga kogoś życzliwego. Nie warto. Ty się denerwujesz, a on się cieszy 😄Odpuść. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie -3 a śniegu zero , ide chyba spać

Edytowano przez Elciaa29
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Łukasz0891 napisał:

Obiecuje. Usmiechnij sie. Mam nadzieje, ze zajrzysz pozniej 😘🤩

Być może, nie wiem co dzień przyniesie. Zmykam, bo czeka mnie trasa.

Miłego dnia wszystkim, u mnie pięknie świeci słońce 🌞

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

 Taka mała uwaga kogoś życzliwego.

O kur/wa! To teraz przeskocz na imię Róży i okaż prawdziwą życzliwość😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

W jakiej strefie czasowej Ty mieszkasz? 😊

Stolyca 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Stolyca 😂

Kiedyś pisałaś coś o kwarantannie. Jak Twój syn się czuje? Wybacz, że dopiero teraz o tym pisze i pytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Kiedyś pisałaś coś o kwarantannie. Jak Twój syn się czuje? Wybacz, że dopiero teraz o tym pisze i pytam. 

On był zdrowy a kwarantanna była do 13.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Qwerty82 napisał:

No w poddenerwowywaniu jesteś prawdziwym mistrzem, to fakt 🙂 Plus potrafi rozmawiać z każdym, idealna kombinacja na kafe

Ze mną ostatnio jednak niezbyt...

Coś jakby argumentów logic zabrakło.....<rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię niedziel, są zawsze takie nudne, nawet jak się gdzieś pojedzie. Chyba już mam we krwi tą nudę w niedzielę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Santee napisał:

Ze mną ostatnio jednak niezbyt...

Coś jakby argumentów logic zabrakło.....<rotfl>

Te Twoje emoty 😁

 

2 minuty temu, XXXX napisał:

Ja nie lubię niedziel, są zawsze takie nudne, nawet jak się gdzieś pojedzie. Chyba już mam we krwi tą nudę w niedzielę 

Ja uwielbiam jak mam ją wolną i nic nie muszę. Chociaż nienawidzę bezczynności, bałaganu i lenistwa. Zawsze coś robię. No chyba, że muszę iść do pracy 😴

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Te Twoje emoty 😁

 

qmaci wiedzą, a mi tak szybciej po prostu :)))ppp..

Poza tym, części zwyczajnie tu nie ma...

Najbardziej chyba brak mi animków, takich jak na gg były,.(są?)

Choćby <czekaczeka> czy <rzyga> ..no  i <rotfl> właśnie 🤣

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Magda bez loginu napisał:

 

Cze Mahallenq tak w ogóle :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Santee napisał:

Cze Mahallenq tak w ogóle :)))

Cześć 👊

Nie mam komunikatora GG. Wszelkie potrzebne i dostępne emoty mam w telefonie 😁☕🌲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Cześć 👊

Nie mam komunikatora GG. Wszelkie potrzebne i dostępne emoty mam w telefonie 😁☕🌲

Też już od paru lat nie uzywam. Za duże ryzyko, za słabe wsparcie avir.

 

Nasci, na dobry dzień:)))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Grunt, żeby beret miał solidnego obrońcę, bo sam się obronić nie potrafi! 

A przed czym mam się niby bronić? Przed Twoją zajadłością? Nie bardzo rozumiem w czym przeszkadza Ci moje pisanie? Masz takie naprzemienne fazy: obojętność i dopierniczanie się nawet do tego, kiedy napiszę samo "dzień dobry"🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Santee napisał:

Ze mną ostatnio jednak niezbyt...

Coś jakby argumentów logic zabrakło.....<rotfl>

Twoje logiczne argumenty jakby odbiegały od tych ogólnie przyjętych. 

Możesz "spokojnie" pisać? Twoje posty są pełne chaosu. Trochę mnie to rozkojarza. 

Edytowano przez MaestroSyntetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

Weź już się już, weź, weź, myślisz że każda padnie z wrażenia, bo się witasz i zegnasz i udajesz mądrego, miłego i takiego super. Niedobrze mi. I w ogóle nic do Ciebie nie pisałam. O Tobie, ale nie do Ciebie. Nie mieszaj się w kazdy wątek. 

Obawiam się, że musimy oboje umówić się na wizytę u psychiatry bądź psychologa. 

Z reguły mało myślę lub w ogóle nie myślę. Myślenie szkodzi. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Umawiaj się gdzie chcesz i do kogo chcesz. I nie przylaz na każde gwizdnięcie, jak pies. Ty jesteś psy/chicznie chory. Jednak. Zawsze się przywlecze jakiś czub, co za pech. 

To Ty tradycyjnie zjawiłaś się na tym temacie. To Ty tradycyjnie obrażasz. Żal mi Ciebie. Szkoda, że danego Ci czasu nie spożytkujesz w ciekawszy sposób niż tylko na dowalaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Twoje logiczne argumenty jakby odbiegały od tych ogólnie przyjętych. 

Możesz "spokojnie" pisać? Twoje posty są pełne chaosu. Trochę mnie to rozkojarza. 

1. Zależy od perspektywy, zasobu wiedzy, umiejętności używania i rozumienia przez czytającego.

 

2. ZAWSZE piszę BARDZO spokojnie, nie poradzę że masz problem z dostosowaniem się.

Może herbatka z melissy pomoże, skoro aż tak tym się podniecasz? 😉

 

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Santee napisał:

1. Zależy od perspektywy, zasobu wiedzy, umiejętności używania i rozumienia przez czytającego.

 

2. ZAWSZE piszę BARDZO spokojnie, nie poradzę że masz problem z dostosowaniem się.

Może herbatka z melissy pomoże, skoro aż tak tym się podniecasz? 😉

 

Nie można iść na łatwiznę i pozostawić wszystko w rękach czytającego. Czasy "co autor miał na myśli" odeszły bezpowrotnie do lamusa. Liczy się prosty przekaz. Najtrudniej pisze się bardzo prosto. Czyjś bełkot nie może być honorowany pozornym brakiem inteligencji czytającego. 

Mam wiele problemów jak każdy z nas. Nie jesteś nim, więc nie ma potrzeby byś proponował mi melisę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie można iść na łatwiznę i pozostawić wszystko w rękach czytającego. Czasy "co autor miał na myśli" odeszły bezpowrotnie do lamusa. Liczy się prosty przekaz. Najtrudniej pisze się bardzo prosto. Czyjś bełkot nie może być honorowany pozornym brakiem inteligencji czytającego. 

Mam wiele problemów jak każdy z nas. Nie jesteś nim, więc nie ma potrzeby byś proponował mi melisę. 

Można tak pisać sobie dopasował co chce,  każdy będzie zadowolony albo i nie.

Edytowano przez Tese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie można iść na łatwiznę i pozostawić wszystko w rękach czytającego. Czasy "co autor miał na myśli" odeszły bezpowrotnie do lamusa. Liczy się prosty przekaz. Najtrudniej pisze się bardzo prosto. Czyjś bełkot nie może być honorowany pozornym brakiem inteligencji czytającego. 

Mam wiele problemów jak każdy z nas. Nie jesteś nim, więc nie ma potrzeby byś proponował mi melisę. 

1. Pozorny brak inteligencji najwidoczniej jest zwyczajnym brakiem wiedzy, umiejątnością czytania z zrozumieniem. Nie poradzę że masz tak najwidoczniej, może czas wrócić do szkoły, uzupełnić wiedzę, zamiast marnować czas na diotti kłotnie w necie i zabieganie o atencję?

Your choice.

Ja Ci życia i jego perspektyw układał nie będę, nie mam czasu na kolejnego nieuka.

 

2. Sam sobie robisz problem z KAŻDEGO, kto tu jest w jakikolwiek sposób krytyczny wobec ciebie. Jakiś deficyt masz?

Może jednak czas na wizytę u specjalisty, jak sugerowałem? To nie boli, a może pomóc.

 

I skończ już atakowanie mnie. Kopanie z koniem naprawdę jest gupie i boli. Za cienki w uszach jesteś na mnie Wonski.

Nie zaśmiecaj wątku kolejną kłótnią z urojonym wrogiem. Było ciekawie, a znów robisz szambo.

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Santee napisał:

1. Pozorny brak inteligencji najwidoczniej jest zwyczajnym brakiem wiedzy, umiejątnością czytania z zrozumieniem. Nie poradzę że masz tak najwisoczniej, może czas wrócić do szkoły, uzupełnić wiedzę, zamiast marnować czas na diotti kłotnie w necie i zabieganie o atencję?

Your choice.

Ja Ci życia i jego perspektyw układał nie będę, nie mam czasu na kolejnego nieuka.

 

2. Sam sobie robisz problem z KAŻDEGO, kto tu jest w jakikolwiek sposób krytyczny wobec ciebie. Jakiś deficyt masz?

Może jednak czas na wizytę u specjalisty, jak sugerowałem? To nie boli, a może pomóc.

 

I skończ już atakowanie mnie. Kopanie z koniem naprawdę jest gupie i boli. Za cienki w uszach jesteś na mnie Wonski.

Nie zaśmiecaj wątku kolejną kłótnią z urojonym wrogiem. Było ciekawie, a znów robisz szambo.

Serio? Defensywa w Twoim wydaniu? Uniki? Powrót do narożnika? Sędzia rzucił ręcznik na ring? Tak też myślałem. Wytrzyj łzy, otrzej nos i wracaj do swojej zaje/bist/ości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×