Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xConnor

Chciałbym się poradzić, głównie Kobiet.

Polecane posty

Witam, chciałbym się podzielić moją historią, która trwa już jakieś 2 tyg. Z racji uciekającego czasu i braku możliwości poznania Kobiety przez swoje dotychczasowe życie - mam obecnie 22 lata (chciałbym uprzedzić pytania. Chodziłem do szkoły średniej Elektrycznej, tam nie miałem okazji poznać Kobiety, gdyż była to szkoła Męska, zawód Elektryk, Elektronik, Mechatronik, żadnej Kobiety nie przyciągał i nie ma się co dziwić. Kiedyś była tam jeszcze, Szkoła Zawodowa i było, dużo Kobiet, ale postanowili zrezygnować i zostawić tylko Technikum. Na studia nie poszedłem, postanowiłem iść w kierunku rozwoju i skupić się na pracy, przez co straciłem prawdopodobnie najlepszą okazję na poznanie Kobiety mojego życia. (jak na swój wiek zarabiam moim zdaniem Bardzo dobrze, wychodzę około 4.000 na czysto miesięcznie i z tego jestem dumny. Pracuję w Energetyce. Brakuje mi tylko-albo, aż Kobiety, do której mógłbym się przytulić, pozwierzać się, wyjechać gdzieś na weekend, poprostu mieć przy sobie osobę, która by mnie Kochała i ja ją też, tak bezgranicznie, z całego serca. Co mogę powiedzieć o sobie. Nie chodzi mi o seks, jest ważny, ale teraz tylko, zależy mi na znalezieniu odpowiedniej Kandydatki, która będzie szanowała mnie takim jakim jestem i ja będą ją szanował jak tylko potrafię. Możecie mi uwierzyć lub nie (nie znacie mnie, ale mogę zapewnić,że jestem Bardzo uczuciowy, wydaje mi się,że jako nieliczny nie patrzę, tylko i wyłącznie na sprawy łóżkowe, a chce pogłębiać wiez i dopiero jak przyjdzie na to pora, zwięczyć związek seksem). Nie będę owijał w bawełnę, szukam związku na stałe, najlepiej na całe życie. Nie lubię podchodów, skakania z kwiatka na kwiatek. Nie rozumiem ludzi, którzy budowali relację 2 lata i nagle się rozstali, ciężko mi to pojąć. Kobiety, proszę doradzcie mi jak, mam trafić do waszego serca, w wasze gusta. na co muszę zwracać uwagę, jak mam patrzeć, aby nie przegapić tej życiowej okazji, nie zagapić się i stracić okazję do miłości? Co mogę o sobie powiedzieć. Mam 22 lata, niezla pracę, samochód, dbam o siebie jak mogę, nie jakoś przesadnie, ale jestem schludny. Moim największym minusem jest wzrost. mam 1.72 i dlatego czuję,że tak ciężko mi znalezc Kobietę. To prawda,że wzrost ma dla was tak duże znaczenie? Powiedzcie mi jak nie szkoła, studia, praca, to gdzie mogę szukać Kobiety do związku? Na dyskoteki, typu Energy itd nie lubię chodzić, więc to raczej odpada. A teraz chciałbym wam na koniec opowiedzieć, właśnie tę historię sprzed 2 tyg i się doradzić, bo jest to dla mnie Bardzo dziwna sytuacja, więcej już nie będe pisał, najwyżej popiszemy nadal w wątku ;) Mianowicie, z nudów i ciekawości założyłem Tindera. Kupiłem Premium, żeby widzieć, kto mnie polubił. Pojawiło się sporo polubień, ale szczerze, żadna z tych Kobiet mi nie odpowiadała, aż do czasu. Zrobiłem z jedną z Kobiet tzw. Matcha, czyli ja i ona mnie polubiła. Nie powiem byłem podekscytowany, gdyż ta Kobieta Bardzo mi się spodobała. Popisaliśmy trochę, takie podstawowe pytania padły. czy masz rodzeństwo, gdzie pracujesz itd, następnie napisałem jej czy będzie miała ochotę się spotkać. napisała czemu nie i oznajmiłem, że się cieszę. W między czasie jeszcze zamieniliśmy parę zdań. 23 Grudnia, napisałem do niej wiadomość na Tinderze, nie odpisywała 3d, tak samo na Instagramie nie odpisywała z 3d, więc postanowiłem desperacko założyć jeszcze Snapa i tam odziwo mi odpisała,że jednak nie jest gotowa na związek, gdyż woli poswięcić się pracy i dodała Wesołych Świąt. Strasznie zrobiło mi się smutno, zdołowało mnie to, na Wigilii, zamiast myśleć o rodzinie, to cały czas w głowie, miałem ją, Justynę. Zastanawia mnie, jaki był jej tok myślenia, nie odpisująć mi na tinderze, instagramie, a na snapie tak. Jeszcze jedna kluczowa sprawa. Na Tinderze, usunęła mnie z pary, ale następnie, znowu zobaczyłem ją na liście Kobiet, dałem serce i ona również i znowu mamy parę, lecz jak na początku w ogóle mi nie odpisuje. O co tutaj chodzi? Kobiety, może wy wiecie co ona wyprawia? Na IG, jeżeli komentuję jej zdjęcie, to normalnie likuje. Czy to jakaś zabawa z jej strony? Chciałbym, też dodać,że byłem chyba zbyt nadgorliwy i natarczywy, wobec niej. Wysyłałem sporo wiadomości, ale sami wiecie. Nie odpisywała, to co miałem zrobić? Chciałem walczyć o tę relację i spróbować, ale ona totalnie mnie zlewała i zlewa. Już nie wiem co robić. Może zabrzmi to głupio, ale zakochałem się w niej po samych zdjęciach i tych kilku wiadomościach. Czy jestem głupi? Ona chyba, tylko się ze mną bawi i ją to śmieszy, a ja przez 2 dni, przechodziłem lekkie załamanie. Teraz jest już dobrze. Proszę o jakieś wskazówki itd i przepraszam za błędy lub brak składnii, ale tak długiego tekstu nie pisałem, od czasów Szkoły :D Jeżeli nie ona, to gdzie szukać Kobiety? Czy są jeszcze takie, które chcą budować, związek na zaufaniu, a nie tylko patrzeć na seks, chodz nie mówie,że jest on nie ważny. Ja od siebie chcę zagwarantować 100% zaangażowanie, pomoc, miłość, czułość, ale oczekuję tego samego. Narazie wystarczy, bo już mnie ręcę bolą od pisania. Proszę o jakieś porady, głównie Kobiety, pozdrawiam Patryk D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każda kobieta z którą będziesz zapoznawać się będzie rokowała na przyszłość. Justyna chce w Tobie kumpla, nic więcej. Żyj swoim życiem, rób to co lubisz, poświęcaj czas na hobby/pasję, zdobywaj wiedzę, poznawaj realnie ludzi, a kiedyś spotkasz odpowiednią kobietę. Nie bierz tak bardzo do siebie każdej odmowy, niechęci do kontynuowania znajomości. Jeśli tak masz to po Tinderze dostaniesz do głowy 😅 Fajny chłopak jesteś, szkoda żebyś przez zawody zmienił się.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Nie każda kobieta z którą będziesz zapoznawać się będzie rokowała na przyszłość. Justyna chce w Tobie kumpla, nic więcej. Żyj swoim życiem, rób to co lubisz, poświęcaj czas na hobby/pasję, zdobywaj wiedzę, poznawaj realnie ludzi, a kiedyś spotkasz odpowiednią kobietę. Nie bierz tak bardzo do siebie każdej odmowy, niechęci do kontynuowania znajomości. Jeśli tak masz to po Tinderze dostaniesz do głowy 😅 Fajny chłopak jesteś, szkoda żebyś przez zawody zmienił się.

wiesz co, niestety często wszystko biorę do siebie, aż za Bardzo. Nie lubię porażek, przykro mi jest,że Kobiety tak się zachowują, co poniektóre oczywiście. Starałem się by zdobyć jej względy, rozumiem, jakby nie odpisywała po 1 spotkaniu, bo by się jej nie spodobało, a tutaj nawet nie doszło do spotkania i już kontakt się urwał. Nie rozumiem, niektórych Kobiet. Zastanawiam się czy nie pójść na studia, po Pandemii, z drugiej strony nie chcę odpuszczać pracy, a nie byłbym w stanie jej pogodzić ze Studiami. Nie lubię chodzić na imprezy i boję się,że nie poznam już Kobiety i będę samotny. Moim kompleksem jest mój wzrost. mam 1.72. Reszta wydaje mi się,że jest ok. Jestem w miarę atrakcyjnym Chłopakiem, tak mi się wydaję przynajmniej. Nie wiem, jak poznam Kobietę.. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, xConnor napisał:

wiesz co, niestety często wszystko biorę do siebie, aż za Bardzo. Nie lubię porażek, przykro mi jest,że Kobiety tak się zachowują, co poniektóre oczywiście. Starałem się by zdobyć jej względy, rozumiem, jakby nie odpisywała po 1 spotkaniu, bo by się jej nie spodobało, a tutaj nawet nie doszło do spotkania i już kontakt się urwał. Nie rozumiem, niektórych Kobiet. Zastanawiam się czy nie pójść na studia, po Pandemii, z drugiej strony nie chcę odpuszczać pracy, a nie byłbym w stanie jej pogodzić ze Studiami. Nie lubię chodzić na imprezy i boję się,że nie poznam już Kobiety i będę samotny. Moim kompleksem jest mój wzrost. mam 1.72. Reszta wydaje mi się,że jest ok. Jestem w miarę atrakcyjnym Chłopakiem, tak mi się wydaję przynajmniej. Nie wiem, jak poznam Kobietę.. masakra.

Nie zagrało za pierwszym razem, ale jak będą okazje do poznania, to je łap🙂

Aha! Jeśli chodzi o wzrost, to wg mnie wystarczy jak mężczyzna będzie tak z 3 do 5 cm wyższy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xConnor napisał:

mam 1.72.

Normalny wzrost, niech Ci nie spędza snu z powiek. Nawet jeśli kobieta, którą spotkasz będzie wyższa to nie będzie zwracać uwagi na głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, xConnor napisał:

Proszę o jakieś wskazówki

Bardzo drętwy początek. Na samym wyglądzie nie da się nic zbudować a wygląda na to, że tylko wygląd Was do siebie przyciągał. Ona ma setki par, w których facet jej się podoba. Ona potrzebuje jeszcze emocji a nie pisania o głupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Bardzo drętwy początek. Na samym wyglądzie nie da się nic zbudować a wygląda na to, że tylko wygląd Was do siebie przyciągał. Ona ma setki par, w których facet jej się podoba. Ona potrzebuje jeszcze emocji a nie pisania o głupotach.

chciałem, spróbować się wykazać i to Bardzo. Pisałem z nią i mówiła,że pracuje w Rossmmanie. Napisałem jej, czy była by w stanie powiedzieć w którym, to bym podjechał i doradziłaby mi w kupnie Perfum dla Mamy. Zero odezwu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Normalny wzrost, niech Ci nie spędza snu z powiek. Nawet jeśli kobieta, którą spotkasz będzie wyższa to nie będzie zwracać uwagi na głupoty.

dziękuję za miłe słowa, może znajdę Kobietę, oby.. Nie chcę być "samotny". Lata uciekają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pari napisał:

Nie zagrało za pierwszym razem, ale jak będą okazje do poznania, to je łap🙂

Aha! Jeśli chodzi o wzrost, to wg mnie wystarczy jak mężczyzna będzie tak z 3 do 5 cm wyższy od kobiety.

mam nadzieję,że będą. Teraz Pandemia i tracę dodatkowo czas na poznanie Kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety, a jak poznać,że mogę się podobać Kobiecie? Wiadome, czasami zdarzają się uśmiechy w moją stronę i jej odwzajemniam, ale miałem sytuację,że przechodziłem, uśmiechnąłem się do Kobiety, odwzajemniła to, przeszedłem koło niej, odwróciłem się i już szła za rękę z chłopakiem. ja mam rozróżnić ten uśmiech, mówiący no podejdz, zagadaj! a ten uśmiech serdeczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, xConnor napisał:

mam nadzieję,że będą. Teraz Pandemia i tracę dodatkowo czas na poznanie Kobiety..

Nie ty jeden😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Kobietę swojego życia można spotkać i poznać WSZĘDZIE. Rozglądaj się uważnie i bądź śmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Nie ty jeden😄

nawet nie wiesz, jak chciałbym mieć już drugą połówkę, móc się przytulić po pracy, porozmawiać, wyjechać na wczasy, cokolwiek. Wydaje mi się,że jestem normalnym chłopakiem, który do pełni szczęścia potrzebuję tylko drugiej połówki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Kobietę swojego życia można spotkać i poznać WSZĘDZIE. Rozglądaj się uważnie i bądź śmiały.

nie lubię takich odpowiedzi, gdyż nie Bardzo rozumiem, jak mam się rozglądać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, xConnor napisał:

nie lubię takich odpowiedzi, gdyż nie Bardzo rozumiem, jak mam się rozglądać 😉

Po prostu uważnie patrz🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Po prostu uważnie patrz🙂

powoli, zaczynam się dołować. jak założyłem tego Tindera, jest tyle samotnych Kobiet, a jakoś na ulicy, nie mogę ich dostrzec. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xConnor napisał:

chciałem, spróbować się wykazać

To na nic. Byłeś dla niej zbyt nudny. I wcale nie oznacza to, że obiektywne taki jesteś. Trafiłeś na niewłaściwą kobietę. Próbuj dalej. W końcu trafisz na taką, z którą relacja będzie miała więcej pikanterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xConnor napisał:

dziękuję za miłe słowa, może znajdę Kobietę, oby.. Nie chcę być "samotny". Lata uciekają..

Nikt nie chce. Uzbroj się w cierpliwość. Żadnej desperacji, żeby nie związać się z kimś niewłaściwym. Nie probuj ani z desperacji, ani z rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, xConnor napisał:

Chciałem walczyć o tę relację

Jeśli każdej ze stron zależy to nie ma walki. Nic na siłę. Nie wchodź w relacje, w związki na chłodno, żeby próbować. Robiłam tak i to jest dramat. Kobieta musi mieć w sobie to coś co sprawi, że naprawdę chcesz być z nią, a nie na zasadzie próbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nemetiisto napisał:

To na nic. Byłeś dla niej zbyt nudny. I wcale nie oznacza to, że obiektywne taki jesteś. Trafiłeś na niewłaściwą kobietę. Próbuj dalej. W końcu trafisz na taką, z którą relacja będzie miała więcej pikanterii.

dzięki, może i tak, ale lata uciekają, a Kobiety nadal nie mam ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Jeśli każdej ze stron zależy to nie ma walki. Nic na siłę. Nie wchodź w relacje, w związki na chłodno, żeby próbować. Robiłam tak i to jest dramat. Kobieta musi mieć w sobie to coś co sprawi, że naprawdę chcesz być z nią, a nie na zasadzie próbowania.

pewnie i masz rację, ale brak drugiej połówki jest naprawdę smutne :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xConnor napisał:

pewnie i masz rację, ale brak drugiej połówki jest naprawdę smutne :C

Chcesz porozmawiać o czterech dekadach mojej samotności? Reszta użytkowników zlinczuje Cię, że mnie poruszyłeś😂 Ciesz się czasem solo, rób to na co masz ochotę, rozwijaj się, kształc się, podróżuj jeśli masz okazję, bądź szczęśliwy sam ze sobą, a reszta ułoży się. Bądź dobrej myśli. Wiem, że samemu jest źle, ale wierz mi że ta opcja jest lepsza niż każdy niefortunny związek😉 Głowa do góry.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Chcesz porozmawiać o czterech dekadach mojej samotności? Reszta użytkowników zlinczuje Cię, że mnie poruszyłeś😂 Ciesz się czasem solo, rób to na co masz ochotę, rozwijaj się, kształc się, podróżuj jeśli masz okazję, bądź szczęśliwy dam ze sobą, a reszta ułoży się. Bądź dobrej myśli. Wiem, że samemu jest źle, ale wierz mi że ta opcja jest lepsza niż każdy niefortunny związek😉 Głowa do góry.

dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xConnor napisał:

dziękuję ❤️

Pamiętaj, że w nieodpowiednim związku (bez miłości) będziesz czuć się tak samo samotny jak teraz. Nawet jeśli "spróbujesz" i będzie dobrze (mniej lub bardziej) to te 'dobrze' nie jest wszystkim. Powodzenia, cierpliwości. Wiem, że bywa ciężko, ale w niewłaściwym związku będzie tylko gorzej.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

lubią sex i to porządny

A jaki to porządny? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze nie słuchaj Leżaczka. Tak właśnie robi się z głową gdy dostaje się po dupie. Bądź ponad to. Wartościowa kobieta nie zwraca uwagi na głupoty, nie jest powierzchowna. 1.70m to wzrost jak każdy inny. Nawet jeśli miałbyś i 10cm mniej to nie ma się czym martwić. Kobieta która pokocha Cię będzie uważała Twoje 1.70m za idealne i nie będzie chciała ani mniej ani więcej🥰 Nie przebywaj na Tinderze i nie słuchaj frustratów typu tego tam ponad mną.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

życiu też chodzi o portfel 

Poyebalo Cię Leżaczek, mówię serio. Chłopak niezawiedziony relacjami, nie skrzywdzony, nie zepsuty i Ty mu prdolisz takie farmazony. Współczuję każdemu jak Ty, którzy straciło do reszty wiarę i nadzieję. Ja mam to na szczęście tylko napadowo. Walcz z tym, można.

Edytowano przez Electra
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Taki wiesz, że zupełnie inny niż to pokazują media jakie są kobiety.

Nie ma nic złego w seksie i w spełnieniu z drugą, bliską osobą. Bez znaczenia czy to będzie długi, namietny pełen czułości seks czy wykręcone ręce, szarpanie za włosy i ostre rzniecie. Choćbyś opanował wszystkie pozycje Kamasutry to jeśli nie będzie kochać Cię to nie wystarczy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Musi wiedzieć żeby się nie obudził z ręką w nocniku za dekadę bez oszczędności i bez nieruchomości.

Zalewaj się sam goryczą. Jest jeszcze miłość, a że Ty jej nie spotkałeś to Twoj problem, nie psuj innych. Każdy kto dostał po dupie nie ma prawa niszczyć wiary nieskrzywdzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Leżaczek napisał:

one lubią sex i to porządny bardziej niż my.

Hmm... to chyba dobrze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×