Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam pytanie stosuje tabletki vibin mini i podczas ich brania po kilku dniach dostalam okres zapomnialam o 1 tabletce ale zażyłam ja po 13 godzinach .brałam je caly czas tak kazała mi ginekolog i po okresie współżyłam i byl wytrysk we mnie czy jest możliwość ze zaszłam w ciążę?dodam ze dalej biorę tabletki vibin mini i wczoraj miałam plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzać czy owulacja jest zatrzymana poprzez badanie poziomu lh w ślinie na testerze owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj zawsze jest możliwość, ale po to stosujemy antykoncepcję, by uniknąć zajścia w ciążę. 13 h opóźnienia to nie dramat, ale jeśli cię to uspokoi na przyszłość, to jak następnym razem zapomnisz tabletki to nie zaszkodzi dodatkowo skorzystać z ochrony mechanicznej, ja mam diafragmę dopochwową i czasem korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ja dla pewności korzystam z zabezpieczenia mechanicznego w takich sytuacjach, wkładka silikonowa o ktorej pisze Sarsaqw daje wlasnie taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za inf liczyłam sobie i okres dostalam tak jak kalendarzyk miesiączkowy w 4 dzień dni plodnych a skonczyl sie 3 dni po dniach plodnych . Mogło się cos przesunąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Jest małe ryzyko ,skoro brałaś tabletki regularnie. Pare godzin opóźnienia w braniu tabletek to nie problem. Zawsze po takim stosunku możesz wziąść tabletke po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×