Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mamamama737

Dziewczyna i jej brat

Polecane posty

Albo jestem nienormalny albo walnięty ale jakie czas temu moja dziewczyna wstawiła zdjęcie ze swoim bratem ciotecznym czy tam stryjecznym i mam taki problem ze nie jestem pewien czy to woorzadku czy nie proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, mamamama737 napisał:

czy to woorzadku czy nie proszę o pomoc

Jakiej pomocy właściwie oczekujesz? Przyjechać i otrzeć łezkę czy jak? 🤔 Ma prawo wstawiać zdjęcia z kim chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mamamama737 napisał:

Albo jestem nienormalny albo walnięty ale jakie czas temu moja dziewczyna wstawiła zdjęcie ze swoim bratem ciotecznym czy tam stryjecznym i mam taki problem ze nie jestem pewien czy to woorzadku czy nie proszę o pomoc 

O pomoc musisz poprosić psychologa,bo masz problem z samym sobą. Skoro nie potrafisz rozróżnić co jest w porządku,a co nie to coś z tobą nie tak. To,że twoja dziewczyna wstawiła zdjęcie ze swoim bratem ciotecznym czy tam stryjecznym jest zupełnie normalne. To jej rodzina i czego ty nie rozumiesz? Tacy, którzy są nadmiernie zazdrośni często stosują przemoc psychiczna i chcą odciąć swoją drugą połówkę nawet od rodziny. Później niby w złości mówią okropne rzeczy, poniżają...a później jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×